صفحه 9 از 33 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 328

موضوع: گرفتن معافیت پزشکی‌ حین خدمت و یا آموزشی‌

پیش فرض پاسخ : گرفتن معافیت پزشکی‌ حین خدمت و یا آموزشی‌

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_gordan نمایش پست ها
    سلام
    من برگ سبزم هنوز نیومده ولی به پلیس +10 مراجعه کردم احتمالا تا شنبه میاد
    من واریکوسل داشتم و دارم. ولی نمیدونم درجه 3 هست که معاف بشم یا درجه دو که معاف از رزم بشم.
    من میخوام یا معاف بشم یا سربازی عادی بکنم. معاف از رزم رو نمیخوام.
    دوستان کسی میدونه چی کار باید بکنم؟ از ترس معاف از رزم شدن من درخواست معافی پزشکی نکردم
    سوال من :
    1- آیا امکانش هست قبل از آموزشی برای معافیت اقدام کنم؟
    2- چطوری مطمین بشم واریکوسل درجه چند دارم؟ پزشک متخصص برم نظرش با پزشکای نظام وظیفه فرق نکنه؟ یعنی چطوری میتونم مطمین بشم نظر پزشک متخصص همون نظر پزشک نظام وظیفه هست
    3- آیا درسته معاف پزشکی هیچ کاری نمیتونه توی دولت بکنه؟
    کسی نیست پرسش این دوستمون رو پاسخ بده ؟!
    چون کم و بیش من هم همین پرسش رو دارم ..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط HaDi_PoleStaR نمایش پست ها
    کسی نیست پرسش این دوستمون رو پاسخ بده ؟!
    چون کم و بیش من هم همین پرسش رو دارم ..
    سلام برای مطمئن شدن از درجه واریکوسل بایست پزشک متخصص براتون سونوگرافی بیضه و همچنین آزمایش اسپرم بنویسه. معمولا برای معافیت دادن ب بیماری واریکوسل سختگیر هستند
    قبل آموزشی یعنی زمانی که برگه اعزام نیامده با مراجعه به پلیس +10 و درخواست معافیت پزشکی میتونید اقدام کنید. در دوره آموزشی مشکل خاصی وجود نداره. اگر برای رفتن به بهداری از نظر فرماندت مشکل نداشته باشی میتونی پیگیری کنی
    خیر... هرجا پارتی داشته باشی با پای قطع شده و چشم کور هم میتونی کار پیدا کنی. ولی اگر جایی نخوان ب شما کار بدهند ب بهانه معافیت پزشکی می تونن شما رو در اولویت های پایینتر برای استخدام بذارن. خودتون منطقی فکر کنید اگر امکان معافیت داشته باشی 2 سال از زندگی جلوتر هستی!

Junior Member

سلام دوستان
    من فوق دیپلم دارم
    قبل از خدمت برای معافی چشم اقدام کردم و با قطره جمع دو چشمم شد 10! چون 4.5 ضعیفی بود و 1 هم آستیکمات جمعا 11 با قطره شد 10
    دکتره گفت لب مرزی باید بری کمیسیون؛ کمیسیون اصفهان متاسفانه سخت معاف میکنه و گفت معاف از زرم میری خدمت 2 ماه رژه میری چشمات میره بالا معاف میشی!!!!
    افتادم ارتش
    اقدام کردم
    فرستادنم بیمارستان ارتش تهران
    معاینه کرد و گفت احتمالا معاف میشی آخه چشمم 0.25 زیاد شده بود!اما بعد عینکمو که گذاشت پشت دستگاه گفت با این عینک احتمالش کمه!!! چرا؟؟؟چه ربطی داره؟؟
    بعد شورا برام نوبت داد دو ماه دیگه
    حالا شنبه شورا دارم
    احتمال میدم که حد اقل 0.25 دیگه زیاد شده باشه چشمم!

دوستان اونجا دوباره معاینه میکنن چشممو؟قطره میریزن؟
    چقدر احتمال داره معاف بشم؟
    اگه معاف بشم چی میگن؟
    چشمو راحت معاف میکنن؟
    لطفا زود راهنمایی کنید وقت ندارم
    ممنون

Junior Member

دوستان یک بحثی که مطرحه اینه که ایا معافیت حین خدمت راحت تر از قبل از خدمته؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط bigbrother نمایش پست ها
    دوستان یک بحثی که مطرحه اینه که ایا معافیت حین خدمت راحت تر از قبل از خدمته؟؟؟
    دوست عزیز به شخصه تجربه کردم که حین خدمت خیلی راحت تره . . .
    اگه خواستی راه های معافیت حین خدمت رو واست توضیح میدم . . .
    وقتی عشق و مهارت با هم کار کنند منتظر یک شاهکار باشید .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی شیمی کاربردی دانشگاه ازاد اسلامی زنجان

من هم ممنون میشم اگه توضیح بدید

Junior Member

سلام به همه دوستان.
    امیدوارم بتونید یه من هم کمک کنید.
    من بدلیل مشکل چشم و دوبینی برای معافیت پزشکی افدام کردم ( که ای کاش نمیکردم ) . شورای پزشکی من رو به شورای عالی پاس داد . در این جین من متوجه شدم بیماری واریکوسل درجه 3 داشتم و نامه دکتر برای عمل رو هم گرفتم.
    شورای عالی پزشکی من رو سرباز اعلام کرد.من هم برای واریکوسل درجه 3 اقدام کردم دوباره اما اینبار بجای فرستادن به بیمارستان من رو به یک متخصص غدد!!!! فرستادن و ایشون در کمال تعجب نظر نهایی رو اعلام کردن سرباز!!! واریکوسل من بحدیه که برای نشون دادن درجه 3 نیاز به لمس هم نداره.
    احتمالا شهریور اعزام هستم و از طرف دیگه من ارشد هم قبول میشم 100 %.
    با این وضعیت من بیش از 20 روز احتمالا تو پادگان نیستم.آیا میتونم اقدام کنم برای معافیت پزشکی حین خدمت ؟ چقدر طول میکشه ؟
    دانشگاه رو چیکار کنم با این وضعیت ؟!!!
    آیا میشه الان برم درخواست بدم که تو مرداد منو بفرستن که مشکلی پیش نیاد ؟
    با تشکر از همگی.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    در جواب دوستمون.
    درجه واریکوسل تنها و تنها از راه معاینه مشخص میشه نه آزمایش اسپرم یا حتی سونو. بهتره به پزشک متخصص مراجعه کنید
    ویرایش توسط reza2002 : July 16th, 2013 در ساعت 01:28 AM

Junior Member

1- اعزام فقط تو ماه های زوج انجام میگیره. یعنی مرداد به هیچ وجه اعزامی نیست.
    2- اگه تو آموزشی اقدام کنی پروسش بیشتر از 20 روز طول میکشه (حد اقل یک ماه)
    3- اگه قبل خدمت بهت گفتن درجه 3 نیست و بیفتی نیروی انتطامی خیلی شانست کمه که تو خدمت معاف بشی ولی اگه بری ارتش و سپاه شانست بیشتره
    من الان تو آموزشی مالک اشتر اراک پایه خدمتی تیر هستم برا معافیت اقدام کردم هنوز کارم به شورا نرسیده. مدرکم هم فوق هست. بهت شدیدا توصیه میکنم با همین مدرکت بری خدمت. بعدا ارشد بخونی. مگه اینکه دانشگاه خیلی خوب و رشته مورد علاقت فبول شدی.

Junior Member

سلام.
    آره رفتم پرسیدم از نظام وظیفه . از درجه 3 بودنش مطمئنم چون درد دارم و قرار بود عمل کنم و برگه عمل هم داشتم و چند تا متخصص مراجعه کرده بودم اصلا ،ولی دکتر غدد!!!! نظام وظیفه نمیدونم لج کرد چی شد نوشت ندارم!!!! من واقعا شوکه شدم وقتی دیدم همچین چیزی نوشته!
    من سپاه هستم بدلایلی!. رفتم پرسیدم میگن اگه تا قبل از نتیجه دانشگاه درخواست معافیت پزشکیت ارسال بشه و بعد نتیجه دانشگاه بیاد مشکلی نیست میتونی پیگیری کنی ولی اگه بعدش باشه باید قید معافیو بزنی یا قید دانشگاهو. من دانشگاه خوبی هم قبول میشم
    حالا یه سوال: اینکه درخواست بدم واسه معافی حین آموزشی، اینا از کی حساب میکنن که من وارد پروسه معافی شدم ؟ اصلا اینکه من درخواست میدم کجا ثبت میشه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza2002 نمایش پست ها
    سلام.
    آره رفتم پرسیدم از نظام وظیفه . از درجه 3 بودنش مطمئنم چون درد دارم و قرار بود عمل کنم و برگه عمل هم داشتم و چند تا متخصص مراجعه کرده بودم اصلا ،ولی دکتر غدد!!!! نظام وظیفه نمیدونم لج کرد چی شد نوشت ندارم!!!! من واقعا شوکه شدم وقتی دیدم همچین چیزی نوشته!
    من سپاه هستم بدلایلی!. رفتم پرسیدم میگن اگه تا قبل از نتیجه دانشگاه درخواست معافیت پزشکیت ارسال بشه و بعد نتیجه دانشگاه بیاد مشکلی نیست میتونی پیگیری کنی ولی اگه بعدش باشه باید قید معافیو بزنی یا قید دانشگاهو. من دانشگاه خوبی هم قبول میشم
    حالا یه سوال: اینکه درخواست بدم واسه معافی حین آموزشی، اینا از کی حساب میکنن که من وارد پروسه معافی شدم ؟ اصلا اینکه من درخواست میدم کجا ثبت میشه ؟
    ببین سپاه کدوم شهر میافتی برو دقیقشو بپرس. مثلا من میدونم تو اصفهان باید بری بیمارستان صدوقی
    به این نکته توجه کن که "1- اعزام فقط تو ماه های زوج انجام میگیره. یعنی مرداد به هیچ وجه اعزامی نیست. " و پروسه معافیت خیلی زود بشه حداقل 20 -25 روز طول میکشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)