صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 38

موضوع: چرا تعداد ارسال‌های من کم شده است؟

پیش فرض پاسخ : چرا تعداد ارسال‌های من کم شده است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rezatheory
    من هم اين تجربه رو در گذشته داشتم. بعضي از ارسالها كه حذف ميشد خوب معقول بود و ميشد فهميد كه مدير(Sara.Sh )حذف كردن.
    نه همیشه
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ApplyAbroad Champion

نرم‌افزار فروم مشکلی نداره، اما تعداد نسبتا زیادی از پست‌ها توسط مدیران حذف شده. تعداد زیادی از اون‌ها از انجمن تافل حذف شده و لزوما هم پست‌های نامرتبط نبوده، بلکه پست‌هایی بوده که به نوعی دیگه اعتبار نداشته، مثلا سوالات در مورد نحوه‌ی برگزاری امتحانات در گذشته و امثال این. به هر حال، موضوعات به طور کامل از فروم حذف نمی‌شه و در صورتی که فکر می‌کنید، پست‌های شما بی‌مورد حذف شده، به من بگید تا بررسی کنم.

hooman_teh عزیز
    من پست‌های حذف شده‌ی شما رو دیدم. یکی دو تا پیست اخیر شما که حذف شده مربوط به فرم DS-156 آمریکا بوده و سوال‌تون رو قبلا جواب داده بودند. پست‌های دیگه‌ای هم که حذف شده مربوط به یک سال قبل بوده و در مورد امتحانات تافل و GRE بوده و عملا موضوعاتی بوده که تاریخ اعتبارش تموم شده.

با تشكر از توضيحات همه دوستان خوب. مثل اينكه حق با شماست آخه تعداد ارسالام شد 478 تا! خدا رو شكر كه نرم افزار مشكلي نداره به نظر من هم كار خوبيه كه ارسالهاي تاريخ گذشته كه ديگه مفيد نيستن حذف بشن حالا بزار تعداد ارسالهاي ما كم بشه، فروم شكيل تر باشه، ما يك چشممون از يك چشم ديگه راضي تره ;D
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

به نظر من این کار خوبی که ارسال‌های قدیمی حذف بشوند ولی اگر راهی باشد که تعداد ارسالها از نظر ثبت سوابق کاریر تغییر نکند بهتر است.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    به نظر من این کار خوبی که ارسال‌های قدیمی حذف بشوند ولی اگر راهی باشد که تعداد ارسالها از نظر ثبت سوابق کاریر تغییر نکند بهتر است.
    سلام
    مدیران به ارسالهای حذف شده دسترسی دارند. برای چک کردن همین موضوعی که می فرمایین (ثبت سوابق کاربر)

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak نمایش پست ها
    نرم‌افزار فروم مشکلی نداره، اما تعداد نسبتا زیادی از پست‌ها توسط مدیران حذف شده. تعداد زیادی از اون‌ها از انجمن تافل حذف شده و لزوما هم پست‌های نامرتبط نبوده، بلکه پست‌هایی بوده که به نوعی دیگه اعتبار نداشته، مثلا سوالات در مورد نحوه‌ی برگزاری امتحانات در گذشته و امثال این. به هر حال، موضوعات به طور کامل از فروم حذف نمی‌شه و در صورتی که فکر می‌کنید، پست‌های شما بی‌مورد حذف شده، به من بگید تا بررسی کنم.

hooman_teh عزیز
    من پست‌های حذف شده‌ی شما رو دیدم. یکی دو تا پیست اخیر شما که حذف شده مربوط به فرم DS-156 آمریکا بوده و سوال‌تون رو قبلا جواب داده بودند. پست‌های دیگه‌ای هم که حذف شده مربوط به یک سال قبل بوده و در مورد امتحانات تافل و GRE بوده و عملا موضوعاتی بوده که تاریخ اعتبارش تموم شده.
    درود بر تمامی دوستان عزیز و زحمتکش فروم، این حذف کردن ها به نظر من خیلی خیلی درسته ، مثلا خود من چند جا به سوالات بچه ها جواب دادم ولی بعدش اون جواب و سوال به درد نمیخوره چون به نوعی قدیمی شده و باید بااطلاعات به روزتری جایگزین شوند یا مثلا جایی که مطالب امتحانی یا رفرنس برای مطالعه هست دیگه منابع قدیمی بعد 2سال به درد نمیخورند پس توضیحات آنها هم فقط تعداد صفحات اون تاپیک را زیاد میکنه. با سپاس فراوان و آرزوی پیروزی و بهروزی برای شما.
    I am back to AA.

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli نمایش پست ها
    سلام
    مدیران به ارسالهای حذف شده دسترسی دارند. برای چک کردن همین موضوعی که می فرمایین (ثبت سوابق کاربر)
    خیلی خوبه که مدیران به ارسالهای حذف شده دسترسی دارند.ولی اگر با حذف از تعداد ارسالهای واقعی کاربر کم نشه بهتره و کل تعداد ارسالها نمایش داده بشه(هم ارسالهای حذف شده + ارسالهای حذف نشده )
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

ApplyAbroad Champion

خیلی خوبه که مدیران به ارسالهای حذف شده دسترسی دارند.ولی اگر با حذف از تعداد ارسالهای واقعی کاربر کم نشه بهتره و کل تعداد ارسالها نمایش داده بشه(هم ارسالهای حذف شده + ارسالهای حذف نشده )
    این کار از نظر فنی و با توجه به سیستم کاری نرم‌افزار فروم قابل انجام نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak نمایش پست ها
    این کار از نظر فنی و با توجه به سیستم کاری نرم‌افزار فروم قابل انجام نیست.
    سلام
    الان ممکن یک اشکال پیش بیاید. فکر میکنم اگر شما یک پست را كه حذف کنید تشکر یا امتیاز مربوط به آن نیزحذف خواهد شد.

ApplyAbroad Champion

سلام
    الان ممکن یک اشکال پیش بیاید. فکر میکنم اگر شما یک پست را كه حذف کنید تشکر یا امتیاز مربوط به آن نیزحذف خواهد شد.
    خیر، تشکر مربوط به پست حذف نخواهد شد.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)