صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 31

موضوع: Idaho State University

malir84
    Guest

پیش فرض Idaho State University

با سلام

کسی هست که درباره رنک دانشگاه Idaho State و کلا ایالت Idaho آمار داشته باشه؟

مرسی

laleh
    Guest

پیش فرض پاسخ : Idaho State University

Hi, i guess you can gain some information about this university and state by searching in this site
    www.wikipedia.com

good luck

توي Wikipedia كه فكر نكنم غير تاريخچه و چيزاي كلي بتوني چيزي پيدا كني. ولي اگه از كسي كه اونجاست بپرسي خيلي بهتره. در ضمن توي قسمت Admission خود سايت دانشگاه www.isu.edu ، يه قسمت Live chat داره كه توي ساعات اداريشون بري يه نفر جوابتو ميده. اول سعي كن سوالاي راجع به دانشگاه و پذيرش و.... بپرسي بعد راجع به خود ايالت.راجع به خود شهرش اين سايت ها رو ببين. موفق باشي
    http://www.pocatelloidaho.com/
    http://www.pocatello.us/

ApplyAbroad Champion

تا اونجا که من می‌دونم این دانشگاه، دانشگاه چندان مطرحی نیست. بعلاوه Idaho از کم جمعیت‌ترین ایالت‌های آمریکاست که به نوعی نشون‌دهنده شرایط نه چندان مساعد زندگی در این ایالته. در این لینک یک سری اطلاعات راجع به جمعیت این ایالت می‌تونید ببینید:
    http://quickfacts.census.gov/qfd/states/16000.html

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکترای کنترل، ایالتی آیداهو

پیش فرض برم یا نه ؟ Idaho State University

از طریق همین فورم متوجه شدم که 2 تا جای خالی برای دکترا در Idaho state University وجود دارد. با توجه به اینکه همه جاها وقتش گذشته بود اقدام کردم و آنها هم جواب مثبت دادند. ماهی 1500 دلار و شنیدم که خیلی هم ایالت ارزانی است. ولی خیلی شهرش کوچیکه (50 هزار نفر جمعیت) و دانشگاهش هم چندان تعریفی نداره. به نظر شما ارزش داره برم یا صبر کنم برای سال بعد؟
    در ضمن 3 ساله هم دکترا می شه گرفت.
    برم و بعدا ترنسفر کنم چی؟ البته می دانم کار درستی نیست و ظاهرا قبلا هم یکی وسط کار ترنسفر کرده.
    می دانم انتخاب یک مساله شخصیه ولی خوشحال می شم نظر دوستان را هم بدانم.
    Everything is possible

saeede83
    Guest

پیش فرض پاسخ : برم یا نه ؟ Idaho State University

به نظر من فرصت خوبیه! اینکه 3 ساله هست که خیلی خوبه. من جای شما باشم اصلا نمی ذارم واسه سال آینده چون پذبرش گرفتن اصلا قابل پیش بینی نیست.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

سلام نمی دونم دوستان چرا رشته تحصیلی رو نمی نویسند؟بنظرم امروز بری بهتر از فردا است.من پارسا ل یه همچین موردی واسم پیش اومد والی چون پارشال فاندینگ بود قبول نکردم.بعد امسال که میخواستم برم همنجا گفتن تا 3 ترم جای خالی نداریم .برو جای دیگه.
    دوسته عزیزم طمع کردم و هنوز تکلیف روشن نیست.بازم خودانی عزیز. :'(
    What Goes Around...Comes Around

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط fassih
    از طریق همین فورم متوجه شدم که 2 تا جای خالی برای دکترا در Idaho state University وجود دارد. با توجه به اینکه همه جاها وقتش گذشته بود اقدام کردم و آنها هم جواب مثبت دادند. ماهی 1500 دلار و شنیدم که خیلی هم ایالت ارزانی است. ولی خیلی شهرش کوچیکه (50 هزار نفر جمعیت) و دانشگاهش هم چندان تعریفی نداره. به نظر شما ارزش داره برم یا صبر کنم برای سال بعد؟
    در ضمن 3 ساله هم دکترا می شه گرفت.
    برم و بعدا ترنسفر کنم چی؟ البته می دانم کار درستی نیست و ظاهرا قبلا هم یکی وسط کار ترنسفر کرده.
    می دانم انتخاب یک مساله شخصیه ولی خوشحال می شم نظر دوستان را هم بدانم.
    من باشم اصلا" درنگ نمیکنم و میرم ،چون نه تنها مساله پذیرش حساب کتاب نداره بلکه بلحاظ من کل اوضاعمون تو سال بعد هم معلوم نیست.
    ممکنه همین فردا پس فردا اتفاقاتی بیافته که هممون خیلی ازش میترسیم.
    ببخشیدا من باشم با سر و کله و هروله میرم.شما رو نمیدونم.
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

من هم توصیه می کنم همین دانشگاه رو بری

ببین دانشگاه های US به 3 دسته تقسیم میشن:
    1. دانشگاه های که حسابی معروف هستن و توسعه یافته شدن
    2. دانشگاه هایی که دارن کم کم معروف میشن و در حال توسعه هستن
    3. دانشگاه هایی که هنوز در خواب به سر می برن

این طور که من در جریان هستم، دانشگاه های Idaho چند سال پیش از خواب بیدار شدن و دارن به شدت تلاش می کنن تا توسعه پیدا کنن. من سال پیش آگهی دعوت Idaho Stete برای اپلای در رشته خودم (Transportation-Civil) رو یه نشریه ISI دیدم. برام جلب بود که دانشگاه داره تو یه نشریه تبلیغ می کنه که اون جا رو ملت اپلای کنن. خلاصه متوجه شدم که بله !!! Idaho State حسابی داره تلاش می کنه، مقدار زیادی FUND جذب کرده و الان دارن research می کنن و دانشجو لازم دارن.

جای بدی نیست واسه زندگی، طبیعت بسیار جالبی داره، به دلیل واقع شدن پشت کوه های راکی و مرتفع بودن، آب و هوایی شبیه کرمانشاه و سنندج داره، کوهستانی با پوشش گیاهی غیر انبوه و آبشارهای زیبا. شهرهای کوچک و خلوتی داره. اما تقریبا به شهرهای بزرگ West Coast نزدیکه، چند ساعت رانندگی کنی می رسی به Portland و Seattle

راهت را ادامه بده، ایمانت تو را به نتیجه خواهد رساند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeede83
    به نظر من فرصت خوبیه! اینکه 3 ساله هست که خیلی خوبه. من جای شما باشم اصلا نمی ذارم واسه سال آینده چون پذبرش گرفتن اصلا قابل پیش بینی نیست.
    نظر منم همینه.

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)