صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 98 , از مجموع 98

موضوع: اخذ اقامت امریکا از طریق پیوند خانوادگی

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

پیش فرض پاسخ : اخذ اقامت امریکا از طریق پیوند خانوادگی

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_ نمایش پست ها
    سلام. من دانشجوی دکترا با ویزای f1 هستم.
    به زودی قصد ازدواج با یک شهروند خانوم آمریکایی رو دارم.
    و همچنین قصد گرفتن پاسپورت آمریکا (گرین کارت، شهروندی) برای خودم و پاسپورت ایران (شهروندی) رو برای همسرم دارم.
    ممنون میشم از دوستان اگه بتونن راهنمایی کنند و روند کار، زمان و فرم های لازم یا مراکزی که باید مراجعه کنیم رو مرحله به مرحله توضیح بدن.
    حتما باید وکیل داشته باشین. مهمترین نکته اینه که باید حداقل 1 سال از اومدنتون رو F1 گذشته باشه. زمان گرفتن رزیدنسی هم بین 7-8 ماه تا 2 سال ممکنه زمان ببره.

مراحل کار چند صفحه طول میشکه نوشتنش ولی گوگل کنین راحت پیدا میکنین چند روز زمان بزارین.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Junior Member

سلام رادین جان. 2 ساله اینجام. برای کدوم قسمت دقیقا فکر میکنید وکیل نیازه. پاسپورت ایرانی برای همسرم که فکر نکنم وکیل بخواد. با واشینگتن حل میشه فکر کنم.
    برای خودمم که ما ثبت ازدواج میکنیم و فرمها رو پر میکنیم. شما تجربه داشتین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    حتما باید وکیل داشته باشین. مهمترین نکته اینه که باید حداقل 1 سال از اومدنتون رو F1 گذشته باشه. زمان گرفتن رزیدنسی هم بین 7-8 ماه تا 2 سال ممکنه زمان ببره.

مراحل کار چند صفحه طول میشکه نوشتنش ولی گوگل کنین راحت پیدا میکنین چند روز زمان بزارین.

Junior Member

سلام
    من تازه ازدواج کردم و همسرم ویزا تحصیلی داره برای امریکا ، الان داره میره برای مدت 6-7 سال اونجا باشه اگه بخواد من زا هم همراه خودش ببره چقدر زمان میبره که کار من هم درست بشه منم برم البته نه برای تحصیل ؟؟
    ممنون

Senior Member mdemehri آواتار ها

سلام. اگر من بخوان برای گرین کارت مادرم اقدام کنم باید فرم g_1145 و i_130 رو پر کنم. درسته؟
    ۲ ساله که سیتیزنم و بالای ۲۱ سال.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

دوستان سلام من برادرم سال 2007 برام درخواست گرین کارت خانوادگی داده ولی سال 2010 جواب اکسپتم اومده ولی پرایوریتی دیت م سال 2009 خورده حالا سوالم اینه بنظر شما چند سال دیگه نوبتم میشه و بعد ازون چقدر طول میکشه تا وارد خاک امریکا بشیم چون یکی از پسرام الان 14 سالشه میخام ببینم تا اون موقع اون میتونه گرین کارت بگیره یا نه ؟
    ممنون میشم چوابم رو بدید

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen9811 نمایش پست ها
    دوستان سلام من برادرم سال 2007 برام درخواست گرین کارت خانوادگی داده ولی سال 2010 جواب اکسپتم اومده ولی پرایوریتی دیت م سال 2009 خورده حالا سوالم اینه بنظر شما چند سال دیگه نوبتم میشه و بعد ازون چقدر طول میکشه تا وارد خاک امریکا بشیم چون یکی از پسرام الان 14 سالشه میخام ببینم تا اون موقع اون میتونه گرین کارت بگیره یا نه ؟
    ممنون میشم چوابم رو بدید
    با سلام

کلا حساب و کتاب دقیقی نداره، یک وقت روند ویزا دادن شان شتاب می گیره، یک وقت کند می شه.
    لطفا لینک ویزا بولتن را دنبال کنید:

https://travel.state.gov/content/vis.../bulletin.html

Junior Member

سلام وقتتون بخير
    شرمنده مزاحمتون شدم تو سايت ديدم كه اطلاعات راجع به ويزاي ازدواج داريد
    من همسرم سيتيزين آمريكا هست و ٧سال پيش اومد ايران و ازوداج كرديم و اين هفت سال برنگشته بود به آمريكا.الان تقريبا دوماهه كه برگشته براي من اقدام كنه.ولي متاسفانه بعد از اينكه فرمهاي مربوط به ويزاي ازدواج و پركرده و پيش وكيل برده ،وميل گفته بايد تكس اين چندسال و مشخص كني تا بتوني براي همسرت اقدام كني.ايشون هم پيش حسابدار رفتن و حسابدار گفته من ميتونم ٤سالشو برات تخفيف بگيرم ولي سه سال ديگه رو بليد مبلغشو پرداخت كني،و جوري كه حساب كرده نزديكه ١٠ هزار دلار شده براي سه سال.سوالم خدمت شما اينه كه اين ماليت براي كسي هست كه آمريكا نيوده و اونجا در آمدي نداشته؟آخه همسر من من كه ايران بوده
    خسلبدار گفته اين ماليات درآمدت تو ايران هست ،متوجه نميشم كه تكس مگه براي كسي كه تو آمريكا درآمد داره نيست؟الان چرا براي ايشون ماليات زدن؟
    واينكه شما حسابدار خوب تو لس آنجلس سراغ داريد😑ممنون ميشم كمكم

ApplyAbroad Guru

سلام وقتتون بخير
    شرمنده مزاحمتون شدم تو سايت ديدم كه اطلاعات راجع به ويزاي ازدواج داريد
    من همسرم سيتيزين آمريكا هست و ٧سال پيش اومد ايران و ازوداج كرديم و اين هفت سال برنگشته بود به آمريكا.الان تقريبا دوماهه كه برگشته براي من اقدام كنه.ولي متاسفانه بعد از اينكه فرمهاي مربوط به ويزاي ازدواج و پركرده و پيش وكيل برده ،وميل گفته بايد تكس اين چندسال و مشخص كني تا بتوني براي همسرت اقدام كني.ايشون هم پيش حسابدار رفتن و حسابدار گفته من ميتونم ٤سالشو برات تخفيف بگيرم ولي سه سال ديگه رو بليد مبلغشو پرداخت كني،و جوري كه حساب كرده نزديكه ١٠ هزار دلار شده براي سه سال.سوالم خدمت شما اينه كه اين ماليت براي كسي هست كه آمريكا نيوده و اونجا در آمدي نداشته؟آخه همسر من من كه ايران بوده
    خسلبدار گفته اين ماليات درآمدت تو ايران هست ،متوجه نميشم كه تكس مگه براي كسي كه تو آمريكا درآمد داره نيست؟الان چرا براي ايشون ماليات زدن؟
    واينكه شما حسابدار خوب تو لس آنجلس سراغ داريدممنون ميشم كمكم
    امریکا از معدود کشورهایی در جهان است که شهروندانش حتی اگر خارج از امریکا زندگی کنند باید درآمدشان در خارج از امریکا را به اداره مالیات اظهار کنند و مالیات پرداخت کنند.

صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)