صفحه 2 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 98

موضوع: اخذ اقامت امریکا از طریق پیوند خانوادگی

پیش فرض اخذ اقامت امریکا از طریق پیوند خانوادگی

سلام من در ایران ازدواج کردم ویک بچه دارم ایا الان می تونم با یه دختر امریکایی (که خوشبختانه یک عدد موجود هست الان ) ازدواج کنم و بعد خانواده خودم رو ببرم با خودم ؟

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به امریکا از طریق ازدواج

آقا من یه ذره گیج شدم یعنی با ویزای زدواج بری امریکا ازدواج کنی بعد ویزا بفرستی برای خانوادت اینکه نمیشه که
    تا اونجا که من میدونم اول باید ثابت کنی که 2 ساله که همدیگرو میشناسید(حالا به هر روش : ایمیل . سفر به کشور یک دیگر . تلفنی) بعد فک میکنم باید قبلا یا ازدواج نکرده باشی یا طلاق داده باشی (حالا شایدم به عنوان زن دوم بشه ازدواج کرد من قانون ازدواج امریکا رو نمیدونم)
    دوم ایکنه بعد از این همه صحبت وسختی باید به محض دریافت ویزای ازدواج ظرف 90 زوز ازدواج کنی وگرنه دیپورت میشی
    و در آخر اینکه باید 2 سال و 9 ماه در این ازدواج بمونی تا بهت کارت سبز بدن و مقیم بشی واگر بعد 4 سال و 9 از ازدواج بگذره وهنوز تو اون ازدواج باشی میتونی سیتیزن شیپ بشی آمریکایی رو طلاق بدی و زن و بچت رو ببری امریکا
    در مورد اینکه چه مدت موقع ازدواج با فرد امریکایی میتونی خارج امریکا زندگی کنی اینکه باید نصف بیشتر هر سال در امریکا باشی مثلا 6 ماه و 1 روز
    به امریکا رفتن به نظر من ارزش هر کاری رو داره و شما یه راه دیگه هم دازی اینکه هر سال در لاتاری امریکا شرکت کنی شاید برنده شدی و به اتفاق خانواده رفتی امریکا ثبت نامشم مجانی ولی برای امسال تموم شده و باید تا ساله دیگه صبر کنی
    پیروز وموفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedreza1000 نمایش پست ها
    سلام من در ایران ازدواج کردم ویک بچه دارم ایا الان می تونم با یه دختر امریکایی (که خوشبختانه یک عدد موجود هست الان ) ازدواج کنم و بعد خانواده خودم رو ببرم با خودم ؟
    سلام
    خیر - صرفنظر از نکاتی که در این قانون پیش بینی شده است. مادامی که متاهل باشید. نمیتوانید از این قانون استفاده کنیدو

موفق باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن اقامت از طریق ازدواج معمولا چقدر طول می کشه؟

با سلام

من به کمک احتیاج دارم،از سال ۱۹۹۱ تا الان گرین کارد آمریکا را دارم،سال ۲۰۰۲ رفتم برای تمدیدش و تا ۲۰۱۳ تمدید شده برام،بعدش که برگشتم ایران گیر افتادم چون سرباز شدم و دیگه نشد برگردم،الانم یک ساله که سربازم،در ایران با دختری ازدواج کردم که بد از سربازیم می‌خوام همراه خودم ببرمش آمریکا،سوالی‌ که خدمت شما دارم اینه که چه مدت طول میکشه که به همسرم گرین کارت بدن؟

و اگه می‌شه راهنمأیم کنید که چطور می‌تونم به این روند سرعت ببخشم که زودتر بتونم ببرمش همراه خودم چون اینطور که خواندم نوشته ۵ -۶ سال!؟

این مدت برای من خیلی‌ زیاده و نمشیه,با توجه به اینکه همسرم داره برای فوق لیسانس رشتهٔ ژنتیک میخونه و لیسانس خودشم از دانشگاه تهران در رشتهٔ ژنتیک گرفته راهی‌ هست که سریع تر بشه بیارمش آمریکا؟

خواهش می‌کنم اگه کسی‌ اطلاعاتی‌ داره کمک بکنه ممنون میشم...

Junior Member

Question

سلام دوستان من یه مدتی هست عضو سایت هستم و فقط صرف کسب اطلاعات به این سایت مراجعه میکردم
    ولی الان یه سوال دارم که به تاپیک این ترد مربوطه
    دوستی (she) دارم که دو سال پیش لاتاری قبول شد الانم north caroline هستش .
    من (male) هم شدیدآ علاقه ی مفرطی دارم که توی آمریکا درس بخونم ولی از اونجا که پذیرش گرفتن واسم سخته به چندین دلیل نمی خواهم ریسک کنم ؟
    (دلایل مثل معدل پائین 13 از دانشگاه آزاد و نداشتن استاد معرفی کننده و اینکه میترسم با رد پذیرش فرصتهای دیگمو از دست بدهم چون اگه تشکیل پرونده بدم و رد بشدم دیگه سخت تر میشه گرفتن گرین کارت به هر روش دیگه )
    شنیدم که یکی ار بهترین راه ها روش ازدواج هست ...

آیا با دوستی که هنوز سیتیزنشیپ نداره میتونم ازدواج کنم ؟
    قوانینش چیه ؟

می دونم که باید 2 سال باهاش زندگی کنم .
    باید قبلا دیده باشم شخصی که میخواهد منو دعوت کنه ...
    آیا نکته ایی هست که شما عزیزان تجربه کرده باشید و لازم باشه من توجه کنم بهش ؟

در کل شانس گرفتن گرین کارت و شهروند شدن واسه من (پسر ایرانیه 27 ساله) از روش ازدواج صوری بیشتره یا گرفتن پذیرش یکی از دانشگاه های آمریکا ...

واقعا موندم چیکار کنم ...
    ps:شدیدا ممل آمریکائی هستم ...

سلام از دوستان کسی هست که بتونه به من کمک کنه و جواب سوال پست قبلو بده ؟
    ویرایش توسط Roozbeh : March 4th, 2011 در ساعت 10:51 AM دلیل: ترکیب دو پست!

Junior Member

سلام ، همسر من گرین کارت آمریکا داره و من خودم میخام تحصیلی اقدام کنم برای امریکا تا بتونم با شوهرم همزمان از ایران خارج بشم و منتظر مراحل اداری نباشم که خیلی طول میکشه .آیا گرین کارت شوهرم روی پذیرش تحصیلی من اثر داره؟اگر داره اثرش مثبته یا منفی؟کسی اطلاعاتی داره؟خواهش می کنم کمکم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط in_sepideh نمایش پست ها
    سلام ، همسر من گرین کارت آمریکا داره و من خودم میخام تحصیلی اقدام کنم برای امریکا تا بتونم با شوهرم همزمان از ایران خارج بشم و منتظر مراحل اداری نباشم که خیلی طول میکشه .آیا گرین کارت شوهرم روی پذیرش تحصیلی من اثر داره؟اگر داره اثرش مثبته یا منفی؟کسی اطلاعاتی داره؟خواهش می کنم کمکم کنید.
    وقتی اونا احساس کنن که میخوای بمونی میگن باید از طریق مهاجرت اقدام کنی و احتمال داره که چون همسرتون اونجا هست برای ویزا یه ذره کار سخت تر بشه ولی روی پذیرش گرفتن اثر خاصی نداره

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط voldemort نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه مدتی هست عضو سایت هستم و فقط صرف کسب اطلاعات به این سایت مراجعه میکردم
    ولی الان یه سوال دارم که به تاپیک این ترد مربوطه
    دوستی (she) دارم که دو سال پیش لاتاری قبول شد الانم north caroline هستش .
    من (male) هم شدیدآ علاقه ی مفرطی دارم که توی آمریکا درس بخونم ولی از اونجا که پذیرش گرفتن واسم سخته به چندین دلیل نمی خواهم ریسک کنم ؟
    (دلایل مثل معدل پائین 13 از دانشگاه آزاد و نداشتن استاد معرفی کننده و اینکه میترسم با رد پذیرش فرصتهای دیگمو از دست بدهم چون اگه تشکیل پرونده بدم و رد بشدم دیگه سخت تر میشه گرفتن گرین کارت به هر روش دیگه )
    شنیدم که یکی ار بهترین راه ها روش ازدواج هست ...

آیا با دوستی که هنوز سیتیزنشیپ نداره میتونم ازدواج کنم ؟
    قوانینش چیه ؟

می دونم که باید 2 سال باهاش زندگی کنم .
    باید قبلا دیده باشم شخصی که میخواهد منو دعوت کنه ...
    آیا نکته ایی هست که شما عزیزان تجربه کرده باشید و لازم باشه من توجه کنم بهش ؟

در کل شانس گرفتن گرین کارت و شهروند شدن واسه من (پسر ایرانیه 27 ساله) از روش ازدواج صوری بیشتره یا گرفتن پذیرش یکی از دانشگاه های آمریکا ...

واقعا موندم چیکار کنم ...
    ps:شدیدا ممل آمریکائی هستم ...

سلام از دوستان کسی هست که بتونه به من کمک کنه و جواب سوال پست قبلو بده ؟
    شما در صورت ازدواج با چنین فردی ، باید مراحل گوناگونی از جمله تشکیل Petition و پر کردن فرم های I-130 رو انجام بدید .

از طرف دیگه سوژه باید رسما بیان ایران و با شما ازدواج کنند ...

بعد از همه ی این داستان ها شما کتگوری F2A حساب میشید و یک 3-4 سالی تو نوبت میتونین تا نوببتون بشه و برید مصاحبه و اگر قبول کردند گرین کارت میگیرید .

تا قبلش هم که ایران تشریف دارید .

سوال دومتون هم ،با توجه به رزومه ای که اشاره کردید و بر روی کاغذ Option A برای شما بهتره . چون از راه تحصیل باید واقعا Number 1 باشید ! و تحصیل هیچوقت نمیتونه بهونه ی هئبی برای Green Card دار شدن

باشه .
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط in_sepideh نمایش پست ها
    در این زمینه هیچ نظر قطعی نمیشه داد ، ولی ای کاش شما قبل از ازدواج به آمریکا میرفتید برای تحصیل . چراکه بعد از رفتن و پر کردن پتیشن I-130 و Change of Status همسرتون عملا میتونه شما رو تا زمان

کارنت شدن در دسته ی F2A ، در آمریکا به صورت قانونی نگه دارند ! و شما نیاز به هیچ اجازه ی دیگری برای موندن در خاک آمریکا ندارید .
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

سلام خسته نباشید عزیزان
    من در ترکیه هستم و برای زندگی در کانادا اقدام کردم و قبولی گرفتم البته هنوز کشورم اعلام نشده (یا آمریکا بهم میدن یا کانادا)ولی خودم کانادا رو میخوام برم تا ببینیم چی پیش میاد
    من با 1 دختر خانمی نامزد کردم و میخوام با خودم ببرمش . تقریبا 9 ماه با هم دوست بودیم و اون 80 روز پیش من تو ترکیه میمونه و بعد بر میگرده ایران برای 1 سری کاراش و دوباره بعد 4 ماه میاد پیشم تا اون موقع ما 1 سال رابطمون پر میشه و میتونیم ثابتش کنیم با مدارکی که داریم .میخوام بپرسم 1- اگه بعد از اینکه دوباره اومد پیشم ما اینجا تو ترکیه عقد کنیم من میتونم با خودم ببرمش و به مشکلی بر نمیخوریم؟
    2- اینکه این 1 سال رابطه متناوب نبوده مسعله دار نیست ؟
    3- چه اقداماتی در این رابطه باید بکنم ؟

با تشکر فراوان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)