صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 98

موضوع: اخذ اقامت امریکا از طریق پیوند خانوادگی

پیش فرض پاسخ : اخذ اقامت امریکا از طریق پیوند خانوادگی

نقل قول نوشته اصلی توسط ahr270 نمایش پست ها
    با سلام

۱. یک شهروند امریکایی با یک شهروند ایرانی میتوانند ازدواج کنند

۲. این دو اگر به لحاظ دین تفاوت دارند باید در کشوری ازدواج کنند که ازدواج دو فرد با دو دین متفاوت رو به رسمیت بشناسه
    من نمیدونم کشور ترکیه این موضوع رو به رسمیت میشناسه و واسش سند صادر میکنه با نه

۳. اگر فرد امریکایی ، سیتیزن باشد (نه PR) ، میتواند پس از ثبت ازدواج ، به امریکا برگردد و به اداره مهاجرت درخواستش رو تسلیم کنه برای مهاجرت همسرش که حدود ۱ تا ۲ سال زمان میبره

موفق باشید

سلام دوست عزیز و تشکر از پاسخ شما
    البته من باید کمی سوالم رو اصلاح کنم. منظور من از ازدواج صوری، ازدواج موقتی است. یعنی یک ازدواجی که از همان ابتدا طرفین مدتش را مشخص میکنند. آیا این هم جرم محسوب میشود؟
    از بدبختی های مملکت من این است که به ورودی ها توجه میکنند نه خروجی ها. گیریم نفر اول المپیاد ، گیریم نفر اول کنکور ، گیریم شاگرد اول دانشگاه ، گیریم .....نتیجه اش چه بود؟ چرا کسی از نتیجه ها سوال نمیکند ، سوال است برای من!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط albatross14400 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون میشم اگه اطلاعاتی در مورد ازدواج با خانمی که گریین کارد داره بهم بدین.سال دیگه میره واسه سیتیزنی.میخوام بدونم چقدر طول میکشه که من هم برسم به خاک امریکا و اون یا من چه مدارکی باید داشته باشیم
    با سلام

۱. ایشون باید برگرده ایران تا اولا با هم ازدواج کنید
    البته میتونید هر دوتون به یک کشور ثالث هم برید

۲. سپس ایشون باید برای مهاجرت شما در قالب فرم ۱۳۰ ، یک درخواست به اداره مهاجرت بدن

۳. این نوع مهاجرت یعنی مهاجرت از طریق همسر یک فرد گرین کارتی ، میشه اولویت F2A

۴. وزارت امور خارجه ایالات متحده در پارت F2A در حال حاضر در حال بررسی تقاضاهایی هست که در مارس ۲۰۱۳ داده شده و این یعنی یک سال و هشت ماه تاخیر
    کلا این به این معنی هست در صورت ثابت بودن روند ، از زمانی که همسر شما براتون درخواست مهاجرت میده حدود ۲ تا ۳ سال زمان میبره تا شما بهشون ملحق بشید

موفق باشید
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط alamdar_313 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز و تشکر از پاسخ شما
    البته من باید کمی سوالم رو اصلاح کنم. منظور من از ازدواج صوری، ازدواج موقتی است. یعنی یک ازدواجی که از همان ابتدا طرفین مدتش را مشخص میکنند. آیا این هم جرم محسوب میشود؟
    با سلام

۱. اگر منظور شما عقد موقت یا همان صیغه است که اصلا کنسول امریکا این نوع ازدواج رو به رسمیت نمیشناسد
    ۲. اگر منظور شما رضایت طرفین هست که باید بگویم بله
    ازدواج صوری جرم است ، با هر نوع توافق یا رضایت

موفق باشید
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط moksef نمایش پست ها
    سلام
    اگه همسر یک PR (گرین کارت) از طریق دانشجویی اقدام کنه ولی به اونا بگه مجرده، از چه طریقی ممکنه متوجه بشن که متاهله؟ (روز مصاحبه F1 که برای تایید مجردی مدرکی مثه شناسنامه نمیخوان)
    با تشکر
    با سلام

در هر مصاحبه ای در سفارت امریکا برای هر نوع ویزایی ، شناسنامه یکی از مدارک لازم هست

موفق باشید

دوستان من یک سوال دارم از خدمتتون
    اگر شخصی قبلا برای نامزدش درخواست ویزای نامزدی یا ازدواج کرده باشه و بعد از ازدواج ،زندگی 5 ساله در آمریکا و طلاق، الان میتونه دوباره برای شخص دیگری اقدام کنه؟
    یعنی دوبار میتونه درخواست ویزا ازدواج یا نامزدی بکنه؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram303003 نمایش پست ها
    دوستان من یک سوال دارم از خدمتتون
    اگر شخصی قبلا برای نامزدش درخواست ویزای نامزدی یا ازدواج کرده باشه و بعد از ازدواج ،زندگی 5 ساله در آمریکا و طلاق، الان میتونه دوباره برای شخص دیگری اقدام کنه؟
    یعنی دوبار میتونه درخواست ویزا ازدواج یا نامزدی بکنه؟
    با سلام

ویزای نامزدی که کلا ماجراش از این موضوع متفاوت هست
    اما ویزای ازدواج اگر بعدا اثبات بشه که ازدواج صوری بوده ، هر دو فرد دچار مشکلات بسیار جدی خواهند شد
    اما کسی که یکبار همسرش رو از طریق ویزای همسر آورده و حالا طلاق گرفته ، مانعی برای ازدواج مجدد و درخواست مهاجرت برای همسر جدیدش نخواهد داشت

موفق باشید

Junior Member

با سلام
    در حال حاضر حدود ٨ ماه است كه ازدواج كرده ايم و همسر بنده ٢ سال هست كه green card آمريكا رو دارد و ٦ ماه يك بار براي همين قضيه به آمريكا ميروند،
    سوال ؛
    ١-فرم ها را بايد از كجا تهيه كنيم و به كجا بفرستيم

٢- آيا قانون اينكه ابتدا گرين كارت ٢ ساله اي به من تعلق ميگيره مشروط به اين كه ازدواج برقرار باشد و بعد گرين كارت دائم ميدهند شامل شرايط ما ميشود و در اين صورت اگر دو سال از ازدواجمان بگذرد در ايران و بعد اقدام كنم براي گرين كارت، اين دو سال باز هم شامل ميشود و يا يك دفعه گرين كارت دائم تعلق ميگيرد؟

٣-همسرم در موقعي كه براي بنده اقدام ميكند بايد در چه موقع در آمريكا حضور داشته باشد و اقداماتي مبتني بر اينكه همسرم حامي مالي من هست را اثبات كند؟

٤-در حال حاضر من و همسرم ايران ساكن هستيم ،اگر همين حالا اقدام به فرستادن فرم ها كنيم ،چقدر زمان ميبرد تا تاييد شوند --چقدر زمان ميبرد تا وقت مصاحبه بدهند---- من كي ميتوانم در خاك آمريكا باشم و چقدر بعد گرين كارت ميگيريم؟
    ٥- بعد از اينكه گرين كارتم را دادند بايد با همسرم در آمريكا زندگي كنيم ؟!! يا اينكه من هم ميتوانم پاس سفيد بگيرم و همان شرايط ٣٠ماه در ٥ سال شامل من هم ميشود مانند همسرم؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط romance33 نمایش پست ها
    نه دوست عزیز فرمایش شما کاملاً اشتباهه.من خودم در همین کتگوری قرار دارم.قبلاً این پروسه 2/5سال طول میکشید که با توجه به تغییرات خوب NVCالان به زیر 1 سال رسیده.از اون جایی که من در این کتگوری دیگه درجه ی وکالت دارم هر سوالی بود در خدمتم.این کتگوری F2A هستش.با ایمیل هم میتوانید با بنده در ارتباط باشین.بهروز و پیروز باشید.
    با سلام
    در حال حاضر حدود ٨ ماه است كه ازدواج كرده ايم و همسر بنده ٢ سال هست كه green card آمريكا رو دارد و ٦ ماه يك بار براي همين قضيه به آمريكا ميروند،
    سوال ؛

٢- آيا قانون اينكه ابتدا گرين كارت ٢ ساله اي به من تعلق ميگيره مشروط به اين كه ازدواج برقرار باشد و بعد گرين كارت دائم ميدهند شامل شرايط ما ميشود و در اين صورت اگر دو سال از ازدواجمان بگذرد در ايران و بعد اقدام كنم براي گرين كارت، اين دو سال باز هم شامل ميشود و يا يك دفعه گرين كارت دائم تعلق ميگيرد؟

٣-همسرم در موقعي كه براي بنده اقدام ميكند بايد در چه موقع در آمريكا حضور داشته باشد و اقداماتي مبتني بر اينكه همسرم حامي مالي من هست را اثبات كند؟

٤-در حال حاضر من و همسرم ايران ساكن هستيم ،اگر همين حالا اقدام به فرستادن فرم ها كنيم ،چقدر زمان ميبرد تا تاييد شوند --چقدر زمان ميبرد تا وقت مصاحبه بدهند---- من كي ميتوانم در خاك آمريكا باشم و چقدر بعد گرين كارت ميگيريم؟
    ٥- بعد از اينكه گرين كارتم را دادند بايد با همسرم در آمريكا زندگي كنيم ؟!! يا اينكه من هم ميتوانم پاس سفيد بگيرم و همان شرايط ٣٠ماه در ٥ سال شامل من هم ميشود مانند همسرم؟!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsf نمایش پست ها
    با سلام
    سوال ؛

با سلام

۱. فرم رو از لینک زیر دانلود و پس از تکمیل تحویل دفاتر DHS بدید
    http://www.uscis.gov/i-130

۲. ظاهرا اطلاعات شما در این موضوع خیلی کم هست
    فلذا من یک لینک میدم خدمتتون برای مطالعه و دانایی بیشتر
    http://www.uscis.gov/green-card/gree...anent-resident

۳. همسر شما کلا بهتره امریکا باشه
    ولی اون چیزی که نهایت ماجرا هست ، از حدود ۶ ماه تا روز مصاحبه
    چون بعضی وقت ها آفیسر هوس میکنه یه چک هایی کنه

۴. در حال حاضر کیس هایی که در آگوست ۲۰۱۳ درخواست داده بودن ، کارنت شدن و دارن ماه می میرن مصاحبه
    به عبارتی با زمانبندی فعلی در این کت (F2A) شما یک سال و نه ماه دیگه تشریف میبرید مصاحبه و کسی نمیدونه که در روز مصاحبه ویزای یکضرب خواهید گرفت یا نیاز به چک های امنیتی باشه از دو ماه تا ۲ سال
    از روزی که ویزاتون توسط سفارت صادر بشه تا ۶ ماه وقت دارید که تشریف ببرید امریکا و از روز رسیدنتون به امریکا حدود ۲۰ روز تا ۲ ماه زمان میبره تا گرین کارتتون بیاد

۵. بعد از اینکه گرین کارت گرفتید ، میتونید شخصا و راسا برای Re-Entry Permit اقدام کنید و همان شرایط ۳۰ ماه پیوسته در ۵ سال ، شامل حال شما هم میشود البته برای سیتیزن شدن
    فلذا اگر تصمیم به سیتیزن شدن ندارید ، زیاد مهم نیست که ۳۰ ماه باشه

موفق باشید

Junior Member

از شما متشكرم در ادامه سوالم در بالا

البته همسر بنده در حال حاضر پاس سفيد گرفته اند و دو سال از زمان آن باقي مانده و ايران ساكن هستند ،،،،،آيا اين كه ميفرماييد ٦ ماه قبل از مصاحبه بايد همسرم درآمريكا باشند با توجه به اينكه در دوره پاس سفيد ايشون هستش ، مشكلي نداره اين قضيه براي من در موقع مصاحبه ؟!

آيا راه ديگري هم وجود دارد با توجه به اين كه ميفرماييد ٦ ماه قبل از مصاحبه من ، همسرم در آمريكا باشد ؟!آيا براي من شانسي هست اينكه همسرم فقط ١ يا ٢ ماه قبل از مصاحبه من در آمريكا باشند ؟! آيا ميشود من به همراه همسرم از طريق توريستي وارد آمريكا بشوم اين مدت ٦ ماه قبل مصاحبه بنده رو؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)