صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 98

موضوع: اخذ اقامت امریکا از طریق پیوند خانوادگی

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : اخذ اقامت امریکا از طریق پیوند خانوادگی

نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsf نمایش پست ها
    از شما متشكرم در ادامه سوالم در بالا

البته همسر بنده در حال حاضر پاس سفيد گرفته اند و دو سال از زمان آن باقي مانده و ايران ساكن هستند ،،،،،آيا اين كه ميفرماييد ٦ ماه قبل از مصاحبه بايد همسرم درآمريكا باشند با توجه به اينكه در دوره پاس سفيد ايشون هستش ، مشكلي نداره اين قضيه براي من در موقع مصاحبه ؟!

آيا راه ديگري هم وجود دارد با توجه به اين كه ميفرماييد ٦ ماه قبل از مصاحبه من ، همسرم در آمريكا باشد ؟!آيا براي من شانسي هست اينكه همسرم فقط ١ يا ٢ ماه قبل از مصاحبه من در آمريكا باشند ؟! آيا ميشود من به همراه همسرم از طريق توريستي وارد آمريكا بشوم اين مدت ٦ ماه قبل مصاحبه بنده رو؟

با سلام

به چیزی که میگم دقت کنید
    ۱. بر اساس قوانین ایالات متحده امریکا ، امکان مهاجرت همسر یک PR ، یک "امتیاز" هست و نه "حق"
    ۲. این "امتیاز" برای "ملحق" شدن همسر مقیم به وی است و نه صرف مهاجرت
    فلذا در زمانی که قراره پرونده شما توسط آفیسر در سفارت بررسی بشه ، همسر شما باید در امریکا باشه که شما به ایشون "ملحق" بشید
    حالا هر چه زودتر از تاریخ مصاحبه ، همسر شما به امریکا برگرده ، این یقین بیشتر حاصل خواهد شد که قصد از این تقاضای ویزای مهاجرتی ، ملحق شدن به خانواده و همسر است و نه صرفا به دست آوردن "PR" امریکا
    در موارد بسیار زیادی ، حتی برای اشخاصی که همسرشون مدت زیادیست که امریکا سکونت دارد ، آفیسر خواسته که همسر متقاضی ویزا ، از امریکا مدارکی دال بر داشتن شغل و درآمد از امریکا برای وی ارسال کند تا آفیسر مطمین شود که این تقاضای ویزا واقعا برای ملحق شدن به خانواده است و نه صرف گرفتن گرین کارت
    ...
    ایشون مجازه که هر موقع بخواد (در طول مدت اعتبار Re-Entry Permit) به امریکا برگرده و مشکلی نه برای شما و نه ایشون نخواهد بود
    ...
    برای شما که همسرتون PR امریکا هست ، خیلی احتمالش کمه که با ویزای B2 (توریستی) شما موافقت بشه
    چون احتمال اینکه دیگه برنگردید خیلی زیاد هست (فکر اصلی شما مهاجرت هست اما ویزای B2 ویزای غیرمهاجرتی هست . این دو با هم تناقض داره)
    ضمنا اعتبار ویزای B2 برای ایرانی ها فقط ۳ ماه هست

موفق باشید
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

Junior Member

با سلام
    من از طریق همسرم که green card آمریکا رو داره اقدام به گرفتن green card کردم. امروز بعد از 2 سال و نیم انتظار و ....یک email واسم اومده از NVC که بررسی ها تمام شده و منتظر نامه ی interview از سمت ما باش. آیا کسی اطلاع داره حدود چقدر دیگه من وقت interview می گیرم؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    flight engineer,civil aviation university

دوست عزیز معمولا گه سرشون خلوت باشه 2 ماه طول میکشه.ولی همه چیز حدودی و تقریبی هستش.
    به علت مشغله زیاد و حضور کمتر در سایت،اگر سوالی دارید پیام خصوصی بدهید.با کمال میل پاسخ خواهم داد.
    کتگوری:F2A

Junior Member

سلام
    طبق مواردی که توی سایت خوندم به یه سوال رسیدم
    همسر بنده در لاتاری برنده شده و باید برای مصاحبه اقدام کنه
    من هم که باید با ایشون برای مصاحبه برم
    حالا مشکل اینجاست که ایشون مدرک دانشگاهی داره و جزو اولیوت ها هست اما بنده دیپلم ( ۱۱ ساله )دارم
    طبق چیزایی که خوندم نوشته بودن به این مدرک ویزا نمیدن
    با این حال اگر همسر بنده رو قبول کنن ، من رو رد میکنن یا به خاطر ازدواجمون من رو هم قبول میکنن ؟

ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط emixx نمایش پست ها
    سلام
    طبق مواردی که توی سایت خوندم به یه سوال رسیدم
    همسر بنده در لاتاری برنده شده و باید برای مصاحبه اقدام کنه
    من هم که باید با ایشون برای مصاحبه برم
    حالا مشکل اینجاست که ایشون مدرک دانشگاهی داره و جزو اولیوت ها هست اما بنده دیپلم ( ۱۱ ساله )دارم
    طبق چیزایی که خوندم نوشته بودن به این مدرک ویزا نمیدن
    با این حال اگر همسر بنده رو قبول کنن ، من رو رد میکنن یا به خاطر ازدواجمون من رو هم قبول میکنن ؟

ممنون
    با سلام

۱. این سوال مربوط به موضوع "برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016" است !
    ۲. مدرک شما اصلا مهم نیست !
    ۳. همین که شوهرتون حداقل ۱۲ سال تحصیل رو داره ، همتون میتونید ویزا بگیرید !

موفق باشید
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

Junior Member

درود

نیاز به تجربه دوستان داشتم؟
    نامزد من یه خانمیه که حدودا ده سال ازمن بزرگتره و پاس آمزیکا داره.
    1-آیا این اختلاف سن مشکلی در گرفتن ویزا و مراحل بعدی برای من ایجاد میکنه یه خیر؟
    2-چقدر طول میکشه از زمان اقدام. تا من وارد آمریکا بشم؟
    3-بعد از ورود چقدر طول میکشه تا من گریین کارد و بعد پاسپورت بتونم بگیرم؟

سپاس از وقتی که میذارید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

سلام
    یه سوال از دوستان داشتم که در مورد خودم نیست،
    اگه یه خانم ایرانی با یک پسر ایرانی که مقیم آمریکا هست ازدواج کنه:
    1-حدود مراحل گرفتن ویزا برای اون خانم جقدر طول میکشه،حتما باید عقد کنن تا بتونن درخواست ویزا بده
    2-بعدا که وارد آمریکا بشه،چند سال میکشه تا سیتیزن بشه،
    البته ازدواج ایشون،اصلا برای گرفتن اقامت نیست،اما اگر مثلا بره امریکا و اونموقع طلاق بگیرن،اقامت جی میشه؟منظورم اینه که ویزا گرفت و رفت،بعد در فاصله تا سیتیزن شدن ،جدا بشن،چی میشه؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط alirz نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال از دوستان داشتم که در مورد خودم نیست،
    اگه یه خانم ایرانی با یک پسر ایرانی که مقیم آمریکا هست ازدواج کنه:
    1-حدود مراحل گرفتن ویزا برای اون خانم جقدر طول میکشه،حتما باید عقد کنن تا بتونن درخواست ویزا بده
    2-بعدا که وارد آمریکا بشه،چند سال میکشه تا سیتیزن بشه،
    البته ازدواج ایشون،اصلا برای گرفتن اقامت نیست،اما اگر مثلا بره امریکا و اونموقع طلاق بگیرن،اقامت جی میشه؟منظورم اینه که ویزا گرفت و رفت،بعد در فاصله تا سیتیزن شدن ،جدا بشن،چی میشه؟
    با سلام

۱. از روزی که درخواست بدن ، ۱ سال و ۷ ماه طول میکشه تا دعوت به مصاحبه بشه خانم . (با زمانبندی فعلی وزارت امور خارجه)
    حتما باید عقد دایم انجام شده باشه تا بتونن درخواست بدن !

۲. گرین کارت حاصل از ازدواج با مقیم امریکا ، ۵ سال طول میکشه که سیتیزن بشه !

۳. گرین کارت حاصل از موضوع شما ، گرین کارت دایم هست . اگر طلاق هم رخ بده ، مشکلی برای اقامت طرفین پیش نمیاد .
    مگر اینکه آقا بره و اعتراف کنه که از روز اول ازدواج صوری بوده

موفق باشید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط albatross14400 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون میشم اگه اطلاعاتی در مورد ازدواج با خانمی که گریین کارد داره بهم بدین.سال دیگه میره واسه سیتیزنی.میخوام بدونم چقدر طول میکشه که من هم برسم به خاک امریکا و اون یا من چه مدارکی باید داشته باشیم
    سلام
    منم دارم همین کارو می کنم
    .می تونین ویزا بگیرین اونجا ازدواجتونو ثبت کنین

2 تا از دوستای من با ویزا ی کنفرانس و توریستی رفتن کنادا کارشون هم درست شد.یکی هم با کنکره رفت امریکا کارشون هم درست شد

Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering/ KNTU

سلام

من با یه خانمی که PR داره و توی ایران زندگی میکنه آشنا شدم و قصد ازدواج داریم
    1- میخام بدونم من میتونم بعد از عقد کردن از طریق ایشون اقامت بگیرم و برم امریکا؟
    2- اگه امانش هست چقدر پروسه ش طول میکشه تا ویزای من بیاد و برم؟
    3- توی فروم خوندم شخصی که PR داره حتما باید توی امریکا باشه تا بتونه برای من درخواست بزاره، درسته یا من اشتباه متوجه شدم؟
    4- بعد از دوسال، اقامت ده ساله میدن یا پاس امریکایی؟

خیلی ممنون اگه اطلاعاتی دارید بمن هم کمک کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)