صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 69

موضوع: آرشیو شده : یافتن هم خانه ای در استرالیا ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : هم خانه ایرانی یا خارجی؟ دختر یا پسر ؟

کسی می تونه بگه چرا هم خونه شدن با جنس مخالف سخته ؟
    بابا به ما هم بگید بدونیم، پس فردا رفتیم اونجا تکلیفمون رو با جامعه نسوان بدونیم..
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

کی می گه سخته؟!! منظورتون چیه؟!! چه سختی می تونه وجود داشته باشه؟!! شاید در موارد مثل پخت و پز یا خرید می تونه کمک حال هم باشه.... دونفره شاید مشکل ایجاد کنه ;D ولی تو گروه چند نفره بعیده.... این مسئله واقعا سلیقه ای هست....
    Life salutes you when you make others happy

Senior Member saheb آواتار ها

جالبه یکی از دوستام که اومئه امریکا تعریف می کرد که با دو اقا دنبال خونه بوده و به هیچ عنوان خونه ای را پیدا نمی کرده از اون دو آقای ایرانی تقاضا می کنه که سه تایی خونه بگیرن اما اونا بهش گفتند که ما نگرانیم اسلام به خطر بیفته_ حالم از این جور اصطلاحات به هم می خوره- اونا براشون مهم بود که بادوست من که یه دختر ایرونی است هم خونه نشن اما با برای داشتن همخونه دختر خارجی چه له له ای می زدن
    جدا این رفتارهای عقده وار پبعضی ها که متاسفانه خودم هم شاهدش بودم جالبه و همه را ناشی از محدویتهای اجتماعی می دونم
    خارجی ها راحت با جنس مخالف هم خونه می شن و هر کسی privacy خودش را داره اما اینجا بعضی ها فکر می نند هم خونه دختر داشتن یعنی girlfreind
    جالبه همین امروز در کتابخانه دانشگاه بودم دیدم یکی از پسر ایرونی ها قه قه می خنده گقتم فلانی چیه؟ گفت من برای پیدا کردن هم خونه در سایت craiglist آگهی دادم یه دختری پیام داد و من هم بهش گفتم darling nadia
    بعد دختره در جوابش گفته ببخشید شما باید از کلمه dear استفاده کنید نه darling این کلمه را دوست دختر پسرا و زن و شوهر ا به هم می زنند
    یا امروز هم کلاسیم که یونانی است می گفت که هم خونش یه پسره! و بعد گله می کرد که مدام دوست دخترش را می یاره خونه
    به هر حال توجه کنید که اینجا هم خونگی مثل ایران نیست و هر کسی برای خودشزندگی می کنه
    بگذریم که من دو هم خونه چینی ام گلن و جدا عین خواهر دلسوزن اما شاید روزی ده کلمه ما بیتشر با هم حرف نمی زنیم
    HAPPINESS

به نظر من هم خونه دختر داشتن چون تابحال شخصا تجربه اش رو نداشتم و نوع مراودات اجتماعی کشور مقصد رو نمی دونم می تونه سخت باشه. مطمئنا بعد از چند ماه زندگی و آشنا شدن با شرایط و برخوردهای اجتماعی و این حرفا نهایتا این مساله خیلی بزرگی نخواهد بود ولی برای شروع فکر ترجیح می دم همخونه ای پسر باشه. البته احتمالا معیارهای خیلی مهمتر دیگه ای مثل محل و قیمت و .... باشن که خیلی حق انتخاب نباشه. به هر حال به نظرم همونطور که دین و نژاد و یه سری مسائل دیگه نباید برای آدم خیلی مهم باشه(نه اینکه کاملا بی تاثیر باشه), جنسیت هم باید همینطور باشه.

فقط آقایون ایرانی مشکل دار نیستن. خانومای ایرانیم فکر می کنن همخونه یعنی بله... واسه همین
    می گن به یک هم خونه ای خانوم احتیاج داریم!

نقل قول نوشته اصلی توسط رامین
    فقط آقایون ایرانی مشکل دار نیستن. خانومای ایرانیم فکر می کنن همخونه یعنی بله... واسه همین
    می گن به یک هم خونه ای خانوم احتیاج داریم!
    چطور فکر نمی کنید شاید طرف جحاب می ذاره و داشتن هم خونه پسر براش سخته.... یا اینکه اون طور که راحت تو خونه با یه دختر دیگه می تونه باشه (مثلا از لحاظ پوشش) با یه پسر نمی تونه..... در هر صورت به مسائل شخصی و فرهنگی هز کسی بر می گرده.... ولی خوب واسه خارجی ها خیلی مسائل فرقی نداره... اینجاست که به قول Saheb پسر ایرانی دنبال دختر خارجی می گرده ;D .... جسارت نباشه به دوستان گروه ... منظور مثال ایشون بود.

من شنیدم در بعضی از کشورها قانونی هست که اگر یک خانم و آقا بین 3 تا 6 ماه زیر یک سقف با هم زندگی کنند به صورت رسمی زن و شوهر محسوب میشوند..
    می خواستم بدونم این موضوع تا چقدر صحت داره ؟ اگه همچین چیزی هست این قانون برای استرالیا هم هست؟

خدا رو چه دیدی میبینی یه خانوم از آفریقای جنوبی الکی الکی همسر آیندت میشه... :P
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1564
    من شنیدم در بعضی از کشورها قانونی هست که اگر یک خانم و آقا بین 3 تا 6 ماه زیر یک سقف با هم زندگی کنند به صورت رسمی زن و شوهر محسوب میشوند..
    می خواستم بدونم این موضوع تا چقدر صحت داره ؟ اگه همچین چیزی هست این قانون برای استرالیا هم هست؟

خدا رو چه دیدی میبینی یه خانوم از آفریقای جنوبی الکی الکی همسر آیندت میشه... :P
    چند سال را شنیده بودیم ولی 3 تا 6 ماه نه!!! البته باید دید قوانین ازدواج تو استرالیا چطوریه!!!

Junior Member

فقط برای اطلاع:
    بین یک کره ای و یک چینی از زمین تا آسمون فرق هست:
    کره ای ها بسیار کلاسشون بالتره و تنها شباهتشون اینه که انها هم انگلیسیشون ضعیفه.
    و ضمنا خیلی بعید می دونم یک کره ای واسه تحصیل بره استرالیا.

چینی کره ای یا ژاپنیش زیاد مهم نیست..مهم اینه که همشون قیافه هاشون شبیه همه...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)