صفحه 2 از 14 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 133

موضوع: یافتن هم خانه ای یا هم اتاقی در مالزی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UPM - Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : یافتن هم خانه ای یا هم اتاقی در مالزی

سلام دوستان
    من هم دنبال یه همسفر و هم خونه برای دانشگاه UPM میگردم
    ویرایش توسط maziyarsh : October 11th, 2010 در ساعت 12:23 PM دلیل: کاربر گرامی، مطابق مقررات فروم شما حق تشویق دیگران برای ارتباط با محیط بیرون از فروم(ایمیل) را ندارید

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

دوستان بیزحمت یا قسمت نتایج پذیرش رو پر کنند یا حداقل اینجا رشته تحصیلیشون رو بگن .
    که البته اگه نتایج پذیرش رو پر کنند با اطلاعات کامل برای آیندگان و هم برای یافتن همخونه ای بدرد بخور هست .ممکن هست کسی رشته شما براش مهم باشه برای همخونه شدن
    امضا

Junior Member

ارادت داریم زیاد خدمت همه دوستان.
    یه سوالی دارم اما با عرض شرمندگی نمیدونم جای خوبی برا نوشتنش پیدا کردم یا نه؟!!
    من از دوستانی که upm درس میخونن یه زحمت دارم که لطف کنن محلهای خوب و برا گرفتن خونه رو در اطراف نام ببرن یا محلهایی که مناسب نیست از لحاظ امنیت و خدمات و دسترسی و ... . میدونم جواب وقتگیره و به خیلی شرایط بستگی داره اما شما فکر کنید مثلا اقتصادی رو مشکل ندونیم(البته ما که از اون دسته خانواده ها نیستیم!). شاید این یه کمک کنه که یه حدود در ذهن بمونه. مرسی زیاد....
    برای انسانهای بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا انها بر این باورند که : یا راهی خواهم یافت ،یا راهی خواهم ساخت.

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

یکی از دوستان ما نیاز به یک همخونه در جوهور دارند . مشخصات
    مرد و رشته برق قدرت هستند ایشون .
    تاکید کرده که رشته همخونه ایش برق باشه

ویرایش توسط maziyarsh : October 11th, 2010 در ساعت 12:24 PM دلیل: کاربر گرامی، مطابق مقررات فروم شما حق تشویق دیگران برای ارتباط با محیط بیرون از فروم(ایمیل) را ندارید
    امضا

من دنبال یک هم خانه خانم برای دانشگاه um هستم . دانشجوی phd در اولیت هست.
    ویرایش توسط maziyarsh : October 11th, 2010 در ساعت 12:24 PM دلیل: کاربر گرامی، مطابق مقررات فروم شما حق تشویق دیگران برای ارتباط با محیط بیرون از فروم(ایمیل) را ندارید

همخونه در پینانگ ، USM ، پنج دقیقه پیاده روی تا دانشگاه، طبقه سی ام ، ترجیحا PHD، جالا اگه بچه باحال بود بقیه مقاطع هم اشکالی نداره
    شرایط: 1- اهل هیچ جناح سیاسی نباشه که حالم بهم می خوره( چپ ، راست ، بالا ، پائین ) فرقی نمی کنه 2- خالی بند نباشه

منزلتون را از یک مالایی اصیل اجاره کنید،
    مفت مفته هم اینکه اگه با آدم خارجی هم اتاق بشین زبانتون بهتر میشه.
    من الان توی مجتمع بسیار شیک و تمییز و مدرن در کوالالامپور هستم. یک طبقه گرفتم که 1 اتاق داره و کل طبقه دست خودمه. طبقه بالا هم که صاحب خانه مالایم هست. ماهی 650 رینگت. نزدیک 200 تومن به پول خودمون. با کیفیتی که داره مفته مفته.
    به هیچ وجه هم برای خانه گرفتن در مالزی از طریق ایرانی ها اقدام نکنید.
    غذا هم خودتون بپزید.
    اینجا بغل آپارتمان ما جمعه ها و دوشنبه ها بازار محلی هست بهترین میوه ها و غذاها با قیمت مناسب هست.
    فوق العاده.
    برای پیدا کردن منزل برای اجاره هم از این سایت جستجو کنید
    این برای منطقه pwtc هست.
    جای دیگه که خیلی خوبه و بی نظیره بی نظیره مجتمع Seri maya هست.
    این دو تا مترو دم در مجتمع هاشون هست و همه کوالا کف دستتونه.
    تو این سایت که دادم سرچ کنید بهترین منزلها را از خود مالایی ها بگیرید. 3 ماهه هم میدن 6 ماهه و حتی 1 ماهه. چونه بزنید حله. اتاق هم Share می کنند. خلاصه که از نظر ارزونی و کیفیت اصل حاله.

Junior Member

سلام
    من دنبال یه هم خونه ای خانم می گردم که اینجا تحصیل کنه و تمیز و مرتب هم باشه .
    آدرس خونه : کوالالامپور -Bukit Jalil

Junior Member

سلام دنبال یک همخانه ای خانم ترجیحاً phd دانشگاه upm می گردم.

سلام من برای ماه دسامبر دارم میام مالزی از upm÷ذیرش گرفتم در مقطع فوق لیسانس دنبال همخونه خانم هستم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)