صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 93

موضوع: یافتن خانه یا هم خانه ای در سویس

پیش فرض پاسخ : یافتن خانه یا هم خانه ای در سویس

من هم همون اواخر ژانویه میرم و اتاق هم fmel احتمال خیلی زیاد بهم میده. اگه قوانین اجازه بده من حاضرم شیر کنم. اگه چک کردین خبر بدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EPFL

من در زوریخ هستم دانشگاه ETH. برای ترم بهار یه خونه پیدا کردم که دو تا اتاق داره. ترجیحا میخام که اون یکی رو بدم به ایرانی. اگه کسی مایله خبر بده. البته اونایی که تازه میخان بیان زوریخ احتمال زیاد از دانشگاه اتاق بگیرن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkh نمایش پست ها
    من هم همون اواخر ژانویه میرم و اتاق هم fmel احتمال خیلی زیاد بهم میده. اگه قوانین اجازه بده من حاضرم شیر کنم. اگه چک کردین خبر بدین
    سلام شما ویزاتون اومده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Monz نمایش پست ها
    سلام شما ویزاتون اومده؟
    بله البته من ایران نیستم

Junior Member

I have a studio to rent from first of February in lausanne. It is approximately 20 m2, situated in Avenue de morges near bus lines 7,17 and 18 and Malley metro station. It is 16 min. from EPFL, the net rent including charges is 810 CHF and I also have some furniture in the studio and I would like to sell them (bed,table and chair, vacuum cleaner
    If you are interested please leave me a private message
    Thanks

Junior Member

سلام کسی برای ژانویه هست که در ژنو بخواد خونه اش رو share کنه، ممنون میشم اگه در مسج خبر بدید، یک اتاق میخوام موقت اگر هم تونستیم نوافق کنیم که بیشتر، من با همسرم هستم. ممنون

Junior Member

سلام من برای آگوست 2012 عازم لوزان هستم و پذیرش از EPFL دارم، برای fmel هم هپلای کردم اما گویا تضمینی نیست. کسی میدونه چه جاهای دیگری برای خونه میشه درخواست داد و اینکه کسی نمیخاد اتاقی اجاره بده یا share کنه ؟

Junior Member

سلام
    من هم برای 15 جولای باید کارم رو شروع کنم. fmel هم که دیگه ثبت نام نمی کنه. شما تونستی خونه پیدا کنی. اگه موفق شدی لطف میکنی روش کار رو به من هم بگی.

سلام دوستان. کسی می تونه راجع به این سایت هایی که آگهی های اجاره خونه رو توش می زنن کمی توضیح بده. مراحل اجاره کردن یک خونه از این سایت ها چطوریه؟ اصولا میشه به این آگهی ها اعتماد کرد؟ یا بهتره یک اسکان موقتی برا خودمون پیدا کنیم و بریم اونجا و شخصا دنبال خونه بگردیم؟ من چند روزیه توی این سایت ها دارم می گردم و واقعا گیج شدم که باید چیکار کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    با تشکر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط booalisina نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی می تونه راجع به این سایت هایی که آگهی های اجاره خونه رو توش می زنن کمی توضیح بده. مراحل اجاره کردن یک خونه از این سایت ها چطوریه؟ اصولا میشه به این آگهی ها اعتماد کرد؟ یا بهتره یک اسکان موقتی برا خودمون پیدا کنیم و بریم اونجا و شخصا دنبال خونه بگردیم؟ من چند روزیه توی این سایت ها دارم می گردم و واقعا گیج شدم که باید چیکار کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    با تشکر.
    بله میشه اعتماد کرد، کدوم دانشگاه میری؟ اگه زوریخ میری از این سایت استفاده کن woko.ch
    ولی خوب مشکل اینه که تا نبیننت بهت خونه نمیدن (مطمئن نیستم ولی این جوری فکر میکنم) باید دانشگاه برات اقدام کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)