صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: توصیه های جالب یک استاد در مورد گرفتن پذیرش و ایمیل زدن به استادها

Junior Member

پیش فرض توصیه های جالب یک استاد در مورد گرفتن پذیرش و ایمیل زدن به استادها

دوستان لینک زیر توصیه های یک استاد دانشگاه کالیفرنیا سانتا کروز در مورد گرفتن پذیرش و ایمیل زدن به استاده.. جالبه بخونیدش اگه دارید اقدام می کنید:
    http://users.soe.ucsc.edu/~ejw/advice/

Junior Member

پیش فرض پاسخ : توصیه های جالب یک استاد

ممنون، خیلی مفید بود، من توصیه می کنم دوستانی که قصد اپلای دارن حتما این ایمیل رو با دقت بخونن. خصوصا در مورد نوشتن personal statement حتما دقت کنند که مفید و مختصر باشه.
    when it's your turn, don't doubt, do it.

ApplyAbroad Champion

سلام دوستان

لطف می کنید در مورد جمله زیر که در سایت مذکور بیان شده است، کمی توضیح بدید

To ensure your message isn't ignored as spam, use an informative Subject line, and an ASCII From address

با تشکر
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط studentz نمایش پست ها
    سلام دوستان

لطف می کنید در مورد جمله زیر که در سایت مذکور بیان شده است، کمی توضیح بدید

To ensure your message isn't ignored as spam, use an informative Subject line, and an ASCII From address

با تشکر
    فکر کنم منظورش بکار بردن کاراکتر های غیر اسکی مثل حروف فارسی و یا چینی و علامات و غیره در آدرس فرستنده است. در مورد عنوان هم میگه اطلاعات ویژه داشته باشه که خیلی جنرال نباشه. مثلا بکار بردن لغتی مربوط به تحقیقات استاد میتونه مفید باشه.

Senior Member krig1960 آواتار ها

سلام.
    من مطالب لینکی که دوستمان در این تاپیک قرار دادند را در قالب یک فایل پی دی اف درآوردم. فکر می کنم مطالعه فایل برای دوستان راحت تر باشد. می توانید این فایل را از اینجا یا ضمیمه همین پست دریافت کنید.
    موفق باشید.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

من دوباره این رو خوندم بالا آوردمش بقیه هم ببینند. نکات جالبی داره.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

اینم جالبه خیلی از اساتید دارن به این سمت می رند:! مال دانشگاه BINGHAMTON هست!

Advice for Prospective Students

If you have made it this far through my website, then you are probably looking for a research group for your PhD/MS studies. This is likely to be a challenging task for new graduate students, as there are many factors involved. Funding is always an issue, for both the student and the faculty member. Keep in mind that there are always significantly more students looking for positions than there are funding opportunities for them, so you need to make an effort when approaching a faculty member. Also consider alternate funding sources. Most graduate programs offer Teaching Assistant (TA) positions, and fellowships from government or industrial sources are another possibility.
    Before contacting faculty members, keep this in mind...

• Do not ask about your qualifications to join the school! There are always websites or admissions staff that can help you with this. In general, you should look into this beforecontacting a faculty member about a research position.
    • Do not send form letters or mass mailings! We get too much email every day. If it appears to be a generic email, we will likely ignore it.
    • Read their websites! Most faculty post descriptions of their projects or research interests. If you ask them questions that are answered on their website, you will only demonstrate that you cannot find your own solutions when available.
    • Review some of their publications. A good indicator of what they may do in the future is what they have already done.
    • Be specific about your interests. Just stating that you are interested in their research area is not enough. What draws you to this particular project or person?

We are always looking for good students to work on exciting research projects, but keep in mind that funding is very limited. As much as we would like to fund every qualified student, we just cannot. As a general rule, I will not discuss funding a student until he/she has already committed to our program and started their graduate program. This usually gives me, or other faculty, a semester or two to review the student's capabilities before committing any of our limited funds.

پیش فرض پاسخ : توصیه های جالب یک استاد در مورد گرفتن پذیرش و ایمیل زدن به استادها

در این صفحه هم میتونین توضیحات بسیار خوبی رو از زبان یک استاد ببینین:
    Advice for Prospective Research Students

Junior Member

پیش فرض پاسخ : توصیه های جالب یک استاد در مورد گرفتن پذیرش و ایمیل زدن به استادها

سلام دوستان کسی هست متن زیر رو واسه من ترجمه کنه. من میخوام یک ایمیل بزنم به یک استاد به شرح زیر:
    تشکر بابت اینکه وقت گذاشتند و با من مصاحبه کردند. خیلی مصاحبه جالبی بود و من نکات زیادی ازش یاد گرفتم در زمینه کارم
    امیدوارم برای شما هم همینطور بوده باشه و راجب به من اطلاعات خوبی کسب کرده باشین.
    در انتها میخواستم در مورد تصمیم شما در مورد فاند احتمالی که مد نظرتون هست اصلاعاتی کسب کنم.

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein284 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی هست متن زیر رو واسه من ترجمه کنه. من میخوام یک ایمیل بزنم به یک استاد به شرح زیر:
    تشکر بابت اینکه وقت گذاشتند و با من مصاحبه کردند. خیلی مصاحبه جالبی بود و من نکات زیادی ازش یاد گرفتم در زمینه کارم
    امیدوارم برای شما هم همینطور بوده باشه و راجب به من اطلاعات خوبی کسب کرده باشین.
    در انتها میخواستم در مورد تصمیم شما در مورد فاند احتمالی که مد نظرتون هست اصلاعاتی کسب کنم.
    Dear ....
    I appreciate your time for interview, as it was marvellous moments and I have learned a lot. I hope you may have good feelings about that, as I had
    Finally, Would you mind, please announcing your decision about funding me?
    Cheers
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)