صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 109 , از مجموع 109

موضوع: تشکر و قدردانی از کاربرانی که ارسال های بسیار مفیدی داشته اند

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تشکر و قدردانی از کاربرانی که ارسال های بسیار مفیدی داشته اند

دوست عزیزمون MatinKing بقدری خوب تاپیک های مربوط به مباحث درسی برق و کامپیوتر و موضوعات پایان نامه را پوشش میدهند که واقعا تاپیک از کمک بقیه بی نیاز شده است. دانش ایشان در مباحث مختلف برق و کامپیوتر و کنترل واقعا گسترده است.

همچنین دوست عزیز ahr270 که با اطلاعات دقیق و کاملشون در مورد پروسه گرین کارت و انواع مختلف ویزای امریکا سوالات همه متقاضیان را بسیار خوب و سریع پاسخ میدهند. و در واقع مرجع اطلاعات فروم در این زمینه هستند.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : قدردانی از زحمات Heisenberg7

سلام.
    دوستان زیادی هستند که به همه کمک میکنند و من از همه شون متشکرم. مهاجرت برای من با کمک این فروم و دوستان خیلی راحت تر شد.

و اما تشکر ویژه میکنم از :

ghlobe
    pearson
    zini_zinparast
    uxmal09

ببخشید که بلد نیستم بهشون لینک بدم.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Banned

سلام

در آستانه گذشت یک سال دیگه از گذران عمر هستیم و زندگی در این دنیای کوچک مجازی برای خیلی از ما بدل شده به دنیایی حقیقتی تر از مجاز واقع!
    وقتی در این سال به frame های حرکتی فروم نگاه می کنم، مثل همه شما ردپای کاربرانی رو می بینم که با انگیزه خدمت وکمک به هم وطنانشون در این فضا فعالیتی دارند که به نظرم حتی صفاتی مثل "فوق العاده"، "بی مثال" و ... غیره هم اونطور که باید و شاید توصیف کننده الطاف این عزیزان نیست...
    صفحات قبل و اخیر همین تایپک رو که مرور کنیم می بینیم ghlobe، Pearson، Mehrad، SO3 ،Heizenberg7، houman1979 و ... اونقدر در همیاری به ما و ترویج تجاربشون سخاوتمند بوده ان، که شاید نشه جمله یا عبارت جدیدی در مقایسه با جملات صفحات قبل برای سپاس از زحماتشون به زبان آورد...!!!

از دوستان عزیز بخش درخواست مقالات مثل smonobav و Mechantronic و shasa و ... مدت زیادی هست که اونقدر خوبی می بینیم که شاید مفهوم انسانی و اخلاقی "سخاوت" رو فقط بشه از ورای اونچه که این عزیزان برای هموطنانشون انجام میدن آموخت...
    کسانی که بالاتر ازشون نام بردم و نمونه های مشابهشون، در این فروم زیاد هستند و در باب تشکر از حضورشون کم سخن پراکنی نشده...

دوست دارم کمی از فضای "معمول" این تایپک فاصله بگیرم و یادی بکنم از کاربرانی که در حیطه تجربه و تخصصون ولو با وجود فعالیت نوپاشون یا کمتر شناخته شده بودنشون، گره های زیادی رو از کار ما کاربران فروم باز کرده اند...

ارسال های موثر amir_hb گرامی و simkhardar عزیز هرماه تعداد زیادی از هموطنان ما رو برای گذران روند ویزای تحصیلی کانادا راهنمایی می کنه...

Katayuon عزیز در راهنمایی کاربران تالار IELTS و مشاوره در این زمینه سنگ تمام می گذارند...

استرس و تنش مهاجرت خیلی از هموطنانمون تا به حال با ارسال های کاربرانی مثل aidav گرامی و sanysh عزیز و shubizkumbuli عزیز تا حد زیادی تبدیل به اطمینان خاطر شده...

فرآیند پر پیچ و خم اقدام برای green card و مراحل confirmation تا اخذ اون با حضور ahr270 گرامی رنگ و بوی تازه ای گرفته...

تجارب pimi810 عزیز و دیگران کاربران مقیم با تجربه از زندگی در آمریکا و مشابه اون zini_ziniparast عزیز و uxmal09 گرامی در بخش کانادا، روشنگر راه همه کسانی هست که روزی زندگی و اقامت در آمریکا و کانادا نصیبشون خواهد شد...

قطعا همه شما با دید باز از زحماتی که دوستانتون در تیم مدیریت فروم می کشند اطلاع دارید... شاید منصفانه باشه اگر اسم همه کسانی که در سطح مدیریت ارسال انجام میدن، ارسال هایی که با هدف همفکری و در راستای بهبود همه جانبه فضا و امکانات و منابع فروم برای ما هستند، در این تایپک به عنوان "ارسال های خیلی مفید" ذکر بشه... در پایان جا داره، به عنوان یکی از کوچکترین اعضای تیم راهبری فروم، از تیم مدیریت (administrator های گرامی، مدیران ارشد، مدیران بخش و مدیران اجرایی) که زمان و انرژی گرانبهاشون رو، بی هیچ مزد و منتی و با دلسوزی و دقت شگفت انگیزی، برای ما صرف سازماندهی و بهره وری هرچه بیشتر این فضا می کنند، صمیمانه تشکر کنم......

نام بردن از همه کاربرانی که با نیت کمک و خدمت رسانی در این فضا فعالیت می کنند به چند ده ارسال نیاز داره... من نه به عنوان یک مدیر، بلکه به عنوان کاربری از مجموعه کاربران این جامعه، دست همه کسانی که با انگیزه نیک در پی یکی از بزرگترین کردارهای نیک، یعنی "همیاری" هستند رو می بوسم...

با آرزوی بهروزی و نیک بختی ، در آستانه بهاری دیگر
    متین

میخواستم منم به نوبه خودم
    قدردانی و تشکر بیش از اندازه از دوست عزیزمون جناب Heisenberg7 کنم
    که بدون ایشون فروم امریکا را متصور نیستم
    زحمت گردآوری خیلی مطالب را در فروم کشیدند

و بدون کمک های ایشون بنده هرگز بعد از ریجکت اولم نمیتونستم ویزا رو در دفعه دوم بدست بیارم
    بعضی ها تو این دنیا خیرشون خیلی میرسه

ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تشکر و قدردانی از کاربرانی که ارسال های بسیار مفی

سلام،

مدتیه قصد دارم از چند تا از کاربران قدیمی که در پاسخگویی به سوالات سایر دوستان فعالیت بی چشمداشت و فراوونی دارند تشکر ویژه ای داشته باشم:
    از کاربران عزیز: amirhbll و همینطور atabey که در تاپیک های کانادا فعالیت زیادی رو عهده دار هستند تشکر می کنم و براشون آرزوی موفقیت و تداوم همکاری رو دارم.

موفق باشید.

پیش فرض پاسخ : تشکر و قدردانی از کاربرانی که ارسال های بسیار مفی

من میخواهم از کسانی که در بخش مهاجرت express entry کانادا که ما رو بدون هیچ چشم داشتی راهنمایی میکنند سپاسگزاری کنم

Junior Member

سلام
    میخواستم از جناب Pearson تشکر کنم، اطلاعات ایشون در خصوص پرواز فوق العاده است و خیلی به من کمک کرده. ایشون با این تجربه و تخصص از بهترینهای این انجمن هستن.

دوستان زیادی هستند که به همه کمک میکنند و من از همه شون متشکرم. مهاجرت برای من با کمک این فروم و دوستان خیلی راحت تر شد.
    Civil boy
    Globe

خیلی های دیگه که جای زمان نیست به امام

Junior Member

یک ماه این سایتو پیدا کردم. مطالب خیلی عالی داره. از همه تون تشکر میکنم.

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)