صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 109

موضوع: تشکر و قدردانی از کاربرانی که ارسال های بسیار مفیدی داشته اند

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

Thumbs up تشکر و قدردانی از کاربرانی که ارسال های بسیار مفیدی داشته اند

در این تاپیک از کاربرانی که پست های مفید با کاربرد عمومی ارسال کرده اند قردانی خواهد شد.
    لطفا فقط مواردی رو مطرح کنید که شایسته تشکری ویژه هستند و در غیر این صورت مانند همیشه از دکمه امتیاز استفاده نمایید. این تشکر شامل مدیران نمیشه (چون به اندازه کافی ازشون تشکر میشه!)
    در ضمن حتما لینک پست یا پست های مذکور رو در ارسالتون قرار بدید.
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

Thumbs up پاسخ : تشکر و قدردانی از کاربرانی که ارسال های بسیار مفیدی داشته اند

به عنوان اولین پست :
    از ehsanemad برای این پست بسیار مفید، با عنوان توصیه های جالب یک استاد، تشکر میکنم
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تشکر و قدردانی از کاربرانی که ارسال های بسیار مفیدی داشته اند

من هم لازمه از زحمات همه دوستان آگاه و با تجربه بخصوص Harrison ، Hamid_110 ، Mr.badshans ، samanjan، ehsandh، ali_m4057، SALMAN، spt، Cortex، در انجمن سربازی تشکر ویژه بکنم و خسته نباشید بگم. امیدوارم این دوستان کماکان به فعالیت خودشون ادامه بدهند چرا که اینطور که من دیدم دارای اطلاعات بسیار ارزشمندی هستند که میتونه برای هموطنانشون مفید باشه.

امیدوارم کسی رو از قلم ننداخته باشم، ولی اگه هست لطفاً خصوصی بمن اطلاع بدید که اضافه کنم.
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

Junior Member sikma آواتار ها

منم از دوست خوب و استاد عزییزم آقا مهدی ( Countdown ) که حق گردن تمام بچه های این فوروم داره و توی پیج شخصی خودش که یه شعبه کوچیک AA هست، هر روز به سوالهای همه با دقت و حوصله جواب میده

http://www.applyabroad.org/forum/mem...3907-Countdown
    پرستویی که به فکر مهاجرت هست، از ویرانی آشیانه نمی هراسد

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

ضمن تشکر از روزبه عزیز، و عذرخواهی که نمی تونم لینک پست های مفید دوستان رو الان پیدا کنم. از بین کاربرانی که هیچ وقت مدیر نبوده اند اما زحمات زیادی برای فروم کشیده اند و پستهای مفید زیادی داشته اند من این عزیزان رو می شناسم. جا داره به طور خاص ازشون تشکر کنم: (احتمال اینکه کسی رو فراموش کرده باشم وجود داره، این دوستان به بزرگی خودشون می بخشند)

m.a.a، Sunrise، Countdown، krig1960، Nima_87، Seabird، iBT_Tech، spt، Simplex

از همگی تون ممنونم و از پست هاتون لذت برده و می برم. موفق باشید.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

از آنجا که بنده عهده دار مدیریت انجمن استرالیا نیز هستم، جا داره از نظرات مفید و همکاری دوستان عزیز :
    baran_xpress،
    zero_0،
    Mehdi.Chem.Eng،
    arash20052002،
    moein100،
    tasaloti02،
    m-kor
    -jahan،
    و
    meshki
    تشکر کنم که برای کمک به همنوعان خودشون وقت میگذارند.
    امیدوارم کماکان شاهد حضورشون در فروم و بالا نگه داشتن پرچم انجمن استرالیا توسط این بزرگواران باشیم.

بامید افتخار ایران و ایرانی
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

دوستان سلام
    من هم از زحمات و پستهاي بسيار زيباي پيشكسوتان و كاربران فعال كنوني تاپيك مهاجرت به كانادا (مخصوصا كبك) مثل rm_cpu, Artin, Red_sky, bitapeptida, vancouver, mo_eini, afshin.o, afshhinh, فراز, shahbkh و همه دوستاني كه اسمشون رو يادم رفته و به هر نحوي اين جمع دوستي رو پربارتر ميكنن، تقدير و براي همه اعضاي فروم آرزوي موفقيت ميكنم.
    موفق باشيد
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

جا داره از دوست گلم sheبابت زحمتی که در این پست کشیدن تشکر کنم.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...B4%D8%AA%D9%87
    اگر هیچ وقت شکست نخورده‌اید، بدانید که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید.
    (کپی امضائ بابک)

ApplyAbroad Champion

درود

من وظیفه خودم میدونم که از دوست عزیزم a_bahreini به خاطر کمک های بی دریغ در بخش تامین مقالات تشکر و قدردانی ویژه به عمل بیارم.

همچنین از دوست با تجربه و خوبم ashkan78404 به خاطر پست ها و راهنمایی های بسیار مفیدشون در بخش مقالات تشکر و سپاسگزاری بی نهایت دارم.

سپاس و تشکر فراوان از دوستان گرامی و عزیزم ghlobe,marjanmohajer, Sunrise که انصافاً پست ها فراوان و مفیدشون برای همه راهگشا بوده است.

از تمامی دیگر دوستان که بی منت، وقت خودشون را برای کمک به هموطن های خودشون میگذارن، تشکر می کنم.
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

کمتر فرومیه که شما نظرات بسیار خوب و تامل برانگیز ghlobe عزیز رو نبینید. واقعا بی دریغ به همه ما کمک می کنند.
    همین طور دوست عزیز studentz که هر وقت اومدم دیدم یه مقاله جدید واسه بچه ها دانلود کرده.
    دو کاربر دیگه هم هستند که خیلی پست های مفیدشون رو می بینم:sysco , krig1960

صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)