صفحه 10 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 109

موضوع: تشکر و قدردانی از کاربرانی که ارسال های بسیار مفیدی داشته اند

پیش فرض پاسخ : تشکر و قدردانی از کاربرانی که ارسال های بسیار مفیدی داشته اند

سلام بر همه
    امیدوارم همه بچه هایی که مثل این آقا امیر 110 ( amir110) به پرسشهای بچه ها پاسخ میدن و راهنمایی میکنن شاد باشن و همیشه پیروز! از ایشون ممنونم.
    امیدوارم همیشه سلامت باشن و موفق

Junior Member

پیش فرض قدردانی از زحمات Heisenberg7

تمامی دوستانی که تا به حال از راهنماییهای جناب هایزنبرگ بزرگ بهره مند شده اند.... در اینجا عرض ارادت کنند ... احترام بگذارید... میتی کومان

جناب هایزنبرگ عزیز: فرستاده ای برای راهنمایی نسل ما
    http://www.applyabroad.org/forum/mem...81-Heisenberg7

Junior Member

پیش فرض پاسخ : قدردانی از زحمات Heisenberg7

همچنین جا داره از جناب سیمون عزیز هم تشکر و قدردانی ویژه ای به عمل بیاد

پادشاه سیمون اول:
    http://www.applyabroad.org/forum/member.php?1573-simon

Junior Member polarstar29 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

من هم به نوبه خودم از جناب هایزنبرگ و زحمات شبانه روزی که اینجا می کشند کمال قدردانی را دارم. امیدوارم خیر دنیا و آخرت را دریافت کنند. من هیچ چیز یعنی هیچ چیز راجع به طرز گرفتن وقت سفارت و مسائل آن نمی دانستم و تاپیک های ایشان برای من حکم لنگه کفشی در بیابان داشته اند.
    همچنین از فرد یا افرادی که این سایت را ساخته اند و اداره می کنند و دوست نازنین ام که این سایت را به من معرفی کرد.
    What we do for ourselves dies with us. What we do for others and the world remains and is immortal." Albert Pine"
    A simple act of caring creates an endless ripple that comes back to you

Nine things Happy, Successful People Choose to Ignore

Junior Member

داستان من خیلی خنده دار بود ! کلا ویزا گرفتنم از 0 تا 100 اش پر از استرس بود! و تنها کسی که همیشه همراهم بود وهمیشه استرس هامو آروم میکرد هایزنبرگ عزیز بود . اونقدر کمکم کرد که تونستم درجا ویزامو بگیرم بدون هیچ کلیرنسی ! تا این حد که حتی وقتی اسمم از کش گوگل پاک نمی شد هایزنبرگ اسم منو تو گوگل سرچ می کرد تا بلاخره رفت ! امیدوارم یه روزی یه جوری بتونم این همه محبت رو جبران کنم ولی حتی اگه قسمت نشه به یه چیز ایمان دارم همه ی کسایی که بدون هیچ چشم داشتی به بقیه کمک میکنن جواب تمام خوبی هاشونو تو همین دنیا میگیرن ...
    ..Let's fly somewhere else

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering at UNCC

پیش فرض پاسخ : قدردانی از مدیران

اول از همه، از تمام مدیرانی که با کمک هاشون به تمام بچه واسه رسیدن به هدف هاشون کمک میکنن تشکر میکنم. ولی تشکر ویژه من از آقای Pearson که با روی گشاده برای تک تک بچه ها اینقدر وقت میذارن، امیدوارم در تمام مراحل زندگیشون شاد و سلامت باشن.

Junior Member

ممنون از Mahrad و pimi810 عزیز که با راهنمایی هاشون راه رو برای ما ها آسونتر میکنن
    ..Let's fly somewhere else

Banned

من اینجا رو تازه دیدم.

فقط خواستم از همه کسایی که به دیگران کمک میکنند به خصوص اونایی که از کشور خارج شدند و بهره مادی از سایت نمیبرند تشکر کنم و نمیخوام هم اسم بیارم چون از قلم میفته خیلی ها.
    راستش من خودم چون همیشه تنهایی رو دوست داشتم و الان حتی با یک نفر هم به جز استادم رابطه ندارم، به جرات میتونم بگم که شاید اگر دوستان تو این سایت نبودن خیلی وقت بود برگشته بودم!

خیلی ممنون

ApplyAbroad Hero

جا داره از کاربر vahidet تشکر ویژه بشه به خاطر راهنمایی های کامل در مورد ویزا و مهاجرت به استرالیا. متاسفانه در صفحه استرالیا افراد کمی امتیاز به کسایی که راهنمایی میکنن می دن به همین خاطر زحمات vahidet کمتر دیده شده. اکثر کسایی که امتیاز دادنشون به دیگران باعث جمع کردن امتیازات زیادی میشه در صفحات آمریکا و کانادا مشغول هستن و کمتر به صفحات استرالیا سر می زنن.
    مطمئنم راهنمایی های vahidet اگه به طور کامل دیده میشد الان امتیازات خیلی خیلی بالایی داشت هر چند که مطمئم که هدفش امتیاز گرفتن نیست
    مخصوصا این صفحه که به مرجعی برای گرفتن ویزای دانشجویی استرالیا تبدیل شده: http://www.applyabroad.org/forum/sho...88%DB%8C%DB%8C
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

با سلام
    جا داره این آخر سال، برای تمام افراد زحمت کش سایت خصوصا افراد زیر که خودم شاهد زحمات زیادشون بودم آرزوی توفیق و سلامتی کنم.
    ghlobe

halcyon

majidi123
    Matinking

Mechatronic
    Mehrad

nimaafshar8

OMID-313

S03

simon

smonabav

soroush88