صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 109

موضوع: تشکر و قدردانی از کاربرانی که ارسال های بسیار مفیدی داشته اند

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

پیش فرض پاسخ : تشکر و قدردانی از کاربرانی که ارسال های بسیار مفیدی داشته اند

اگر آرشیو فروم رو از ادمین محترم بگیریم و فروم رو در تاریخ دقیقا یک سال پیش با الان نگاه کنیم میبینیم که حجم ارسال ها و محتوای فروم تغییر چشمگیری داشته
    از همه کاربران زحمتکش که لیست اسامی اونها بسیار بلندبالا خواهد بود تشکر میکنم و امیدوارم همیشه در طول زندگیشون موفق تر از قبل به پیش برن!
    ممنون و موفق باشید
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

ApplyAbroad Senior Veteran

درود

من لازم دونستم از دوستانی که در تاپیک دریافت متن کامل مقالات و کتابها به صورت رایگان لطف می فرمایند و مقالات و کتب درخواستی رو در اختیار دیگر عزیزان قرار میدن نهایت سپاسگزاری و قدردانی رو داشته باشم . جدا دست مریزاد .

اللخصوص : ( le-ciel / soheil1986 / mohmad0014 / میلاد / m_rond ) و الباقی سروران گرامی ... .

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

ApplyAbroad Champion

با سلام و احترام

دوستان گرامی، همان طور که در ابتدای این تاپیک ذکر شده است، در این تاپیک از کاربرانی که پست های مفید با کاربرد عمومی ارسال کرده اند قدردانی می شود.

بنابراین برای تشکر نمودن، حتماً نام کاربر (ها) ذکر شود و در ضمن حتما عنوان نمایید برای کدام پست (ها) یا تاپیک (ها
    ).

تشکرهای کلی بدون ذکر نام کاربری حذف خواهند شد.

ممنون از همکاریتون
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

ApplyAbroad Veteran

نام بردن و قدرداني از دوستاني كه با خلوص نيت و صداقت كامل توي فروم مهاجرت به كانادا وقت مي گذارند و به همنوع هاي خودشان كمك مي كنند قطعاٌ كار ساده اي نيست چون ممكن است نام خيلي از اين دوستان از قلم بيفتد .
    ولي جا دارد از دوستان ذيل تشكر و قدرداني ويژه داشته باشم.
    سامان شاهين
    آرتين راد
    پيرسون
    قلوب
    مرجان مهاجر
    mo-eini
    علی نژاد
    مهدي 79
    علي جون
    ايمان دستيار
    Bernadot!

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

من هم میخوام اینجا از کاربر YPhoenix به خاطر ارسالهای مفیدشون در تاپیک اسپانیا و کمک به کاربرا تشکر کنم
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

با توجه به اینکه من بیشتر توبخش فرانسه فعالم، میخواستم همینجا از تمام کاربرایی که درانجمن فرانسه با ارسالهای مفیدشون به همه، از جمله خودم کمک کردند،تشکر کنم.
    با یه تشکر مخصوص برای :
    arash-iran
    massoud
    basy
    arezae

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

منم جا داره که از همه ی فعالان فروم تشکر کنم، مخصوصن دوستان عزیزم:

که همگی از سوپراستارهای اینجا هستن و حق زیادی به گردنمون دارن بابت پست‌ها و راهنمایی‌های خوبشون در تاپیک‌های مختلف انجمن کانادا
    ویرایش توسط علی جون : April 8th, 2012 در ساعت 11:17 PM دلیل: اضافه کردن اسم انجمن
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

از تمام کسایی که تو انجمن زبان فرانسه،تجربیاتشون رو در اختیار همه گذاشتن، کتاب معرفی کردن،منابع برای دانلود گذاشتن، به سوالهای کاربرا با حوصله جواب دادن تشکر میکنم
    مخصوصا کاربرای زیر که من خودم همیشه از پستاشون استفاده کردم ( به ترتیب الفبا )
    arash-iran
    Artin Raad
    macro
    Red_Sky
    rm_cpu
    saman_shahin
    solitude

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

منم از آقای معینی به دلیل پست های بی نظیری که در تاپیک های رشته حقوق داشته اند، تشکر می کنم...
    اطللاعاتی که به ما دادند باعث شد بتونیم فروم حقوق رو سر و سامان بدیم و مباحث حقوقی رو بهتر پیگیری کنیم.
    قوانین سایت را رعایت کنیم

Senior Member nima_AA آواتار ها

میدونم که نمیشه از زحمات همه کاربران فعال فروم تشکر کرد ولی دوست دارم مراتب سپاس خودم را از کاربران زیر اعلام کنم

بخش های ذکر شده بخش هایی هستند که صرفا مراجعات من بیشتر بوده و به معنی عدم فعالیت دوستان در بخش های دیگر نیست !

بخش انگلستان :
    houman1979
    S03

بخش کانادا :
    marjanmohajer
    ghlobe
    تاپیک گروه 38 شغله :
    peymanrs
    aram_golbaghi
    vahid_vp

عموم بخش های فروم :
    pimi810
    smonabav
    saman_shahin
    mo_eini
    atabak-aut

دانلود مقاله و بخش مقالات :
    ashkan78404
    soheil1986
    m_rond

بخش مدیریت و اقتصاد و مارکتینگ :
    sysco
    vahidM
    mehrabounr

ارز دانشجویی و... :
    sahand11_m27
    سپهر
    babak1234

خدمات آژانسهای مسافرتی :
    Pearson

رنکینگ دانشگاه ها :
    amirhossein.gh

تاپیک های تحلیلی :
    attanew

و ده ها نفر دیگه که حضورشون در فروم باعث افتخاره و عذر خواهی بابت اینکه نتونستم اسم این عزیزان را نام ببرم

امیدوارم همیشه شاهد حضور پررنگ و مثبتشون باشیم
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)