صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 109

موضوع: تشکر و قدردانی از کاربرانی که ارسال های بسیار مفیدی داشته اند

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

پیش فرض پاسخ : تشکر و قدردانی از کاربرانی که ارسال های بسیار مفیدی داشته اند

جا داره که در اینجا از Soheil136 عزیز که در انجمن کانادا بخش دریافت ویزای دانشجویی با صبر و حوصله اطلاعات ارزشمندشو در اختیار کاربرها قرار میده تشکر ویژه ای داشته باشم.

با عرض سلام از همه دوستان . این انجمن واقعا عالی هست حالا دلیلش رو میگم . من چون شهرستان هستم و دسترسی به وزارت علوم ندارم چند روز پیش مشکل پیدا کردم برای دریافت نامه با مطرح کردن سوالم در انجمن یکی از بچه های انجمن به نام OZMAلطف کردن رفتن وزارت و مشکل من رو حل کردن واقعا از ایشون ممنون هستم .

با تشکر فرزاد

Senior Member nima_AA آواتار ها

در این ارسال قصد دارم از کاربرانی که در طرح ساماندهی انجمن کشورهای دیگر بسیار همکاری داشتند و با مشارکت و اشتراک تجربیات خودشون تحول خوبی در این انجمن ایجاد نمودند تقدیر کنم

عزیزانی که در ابتدا نام میبرم تلاش مضاعف و ویژه ای داشتن در انجمن

انجمن ترکیه : sahand11_m27
    انجمن سنگاپور : nima56
    انجمن چین : IELTS
    انجمن مالزی : masoudjoon
    انجمن کره جنوبی : woody
    فیلیپین: persiiian
    هندوستان : sorosh

سایر عزیزان فعال در انجمن کشورهای دیگر :

قطر
    maghsoud110
    ترکیه
    Mish
    ARAA
    کره جنوبی

sesoin
    sh.m
    alikarimi64
    PILAPILA
    viana
    سنگاپور
    shahroudy
    فیلیپین
    persiiian
    sam9000
    چین
    haghjoo_vahid
    نیویلند
    peiman_mr
    bobsmith
    marjan912
    Raahnamaaee
    مالزی
    raminkamali
    le-ciel
    rezaa_gh
    saeed_ta
    zohrefadaee
    peiman_mr
    woody
    کردستان عراق
    nima_as

در اخر هم از مدیر محترم FanTasTic محمد رضای عزیز که در انجمن ترکیه فوق العاده همکاری داشتند و در گزارش پستهای خلاف در کل انجمن کشورهای دیگر به نظم بخشیدن کمک کردند تشکر ویژه دارم.

اگر نام بعضی از عزیزان جا افتاد عذرخواهی میکنم ,امیدوارم در آینده هم شاهد حضور مفید شما عزیزان باشیم که سرمایه های اصلی انجمن می باشید.

ارادتمند شما نیما
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

ApplyAbroad Superstar

بنده جا داره از زحمات همه دوستان در بخش چین که با کمک اونها این طرح پیش رفته است تشکر ویژه داشته باشم. در پایان این تلاش همه جانبه مدیریت بخش سایر کشور ها (nima_aa) نیما عزیز قدردانی کنم. مطمئن باشید همه دوستان نقش داشتند.
    ازاد اندیش باشید

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. , Industrial Engineering

با درود و سپاس
    آدمی به هر کجا تعلق داره باید به اونجا خدمت کنه...این سایت و دوستایی که اینجا پیدا کردم مسیر زندگی من رو عوض کردند و خیلی خوشحالم به جایی تعلق دارم که طرز فکر همه یک دست شده و مخاطبینمون کارشناس و کارشناس ارشد و دکتری هستند و اگه بخوام این القاب رو کنار بذارم محاظبمانم نوع دوست و انسان دوست هستند.
    من با کمال میل هر کجا که باشه آماده ی خدمت هستم و تا توان این کار باشه از این کار دریغ نمیکنم چرا که از آگوست 2010 که اومدم اینجا 3 سال گذشته و من بسیار روزهای اول کمک میگرفتم و بارها هم اخطار گرفتم و این خاطرات رو دوست دارم...
    اینجا واسه من دنیایی شده که بوی ریز نمرات دوندگی امتحان زبان ریختن پول بررسی مدارک وزارت علوم نظام وظیفه و ... میده...اینجا به من درس زندگی داد...ممنمونم به خاطر این کار قشنگتون...
    کمک به کودکان سرطانی
    ارسال پست تنها به منظور تشکر و یا تبریک برخلاف قوانین فروم می باشد؛ به این منظور لطفا از دکمه ی +/- در زیر نام کاربری استفاده نمایید.
    مــا در پیــالـه عکس رخ یار دیده ایم

Junior Member haghjoo_vahid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

با تشکر ازIELTS عزیز.واقعا ایشون زحمت میکشن در انجمن چین.
    تا وقتی نفس میکشی امید داشته باش تا به هدفت برسی

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط haghjoo_vahid نمایش پست ها
    با تشکر ازIELTS عزیز.واقعا ایشون زحمت میکشن در انجمن چین.
    درود

پویا جان یه دونست منم از ایشون تشکر می کنم انشالله همیشه موفق باشن

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

جا داره از زحمات دوستان عزیز turaj1
    و
    flurion varesh90 و faraz_fahimi برای ویرایش جداول مربوط به کانادا تشکر کنم. این دوستان توسط مدیران فروم برای دریافت لقب ApplyAbroad Editor معرفی و تایید شدند.
    البته فراز عزیز از مدیران سابق فروم بوده و همچنان لقب ApplyAbroad Veteran رو جفظ خواهد کرد.

ممنون از همه این دوستان.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

ApplyAbroad Senior Veteran

درود

از دوستان عزیزی که در بخش آپلود مقالات فعال هستند بی نهایت سپاسگزاریم انشالله همیشه در همه مراحل موفق و سربلند باشند

کاربران : barbati وjoojoooo2011 وIELTS وbestboy وsmonabav و بسیاری از دوستان دیگر

محمدرضا
    ویرایش توسط studentz : October 20th, 2012 در ساعت 06:49 PM دلیل: درخواست کاربر
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

از دوستان عزیزی که در بخش آپلود مقالات فعال هستند بی نهایت سپاسگزاریم انشالله همیشه در همه مراحل موفق و سربلند باشند

کاربران : barbati وjoojoooo2011 وIELTS وbestboy وsmonabav و بسیاری از دوستان دیگر

محمدرضا
    من هم از متنی که محمد رضا جان نوشتن سوء استفاده میکنم و مینویسم:
    من هم همینطور
    ویرایش توسط studentz : October 20th, 2012 در ساعت 06:50 PM
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)