صفحه 5 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 109

موضوع: تشکر و قدردانی از کاربرانی که ارسال های بسیار مفیدی داشته اند

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تشکر و قدردانی از کاربرانی که ارسال های بسیار مفیدی داشته اند

من به خاطر پست قبلیم که بدون ذکر نام کاربری بود عذرخواهی می کنم.
    منم به این وسیله از کاربران عزیز ران :joojoooo2011 وIELTS و تمام دوستان دیگه ای که در آپلود مقالات زحمت می کشن تشکر می کنم.
    همچنین از جناب
    studentz هم بسیار سپاسگزارم که بنده رو راهنمایی کردن که باید حتما اسم دوستان رو بیارم.

پی نوشت: سپاسگزار میشم اگه مدیر محترم پست قبلی منو پاک کنن که الکی صفحات اضافه نشه.

Junior Member elnazhat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng-Sharif

من ندیدم بیدی سایه اش را بفروشد به زمین
    رایگان میبخشد، نارون شاخۀ خود را به کلاغ......

این قسمت از شعر سهراب، بازگوکنندۀ بخشش بی دریغ و بی توقعی هست که در عناصر طبیعت دیده میشه
    و کمکها و به اشتراک گذاشتن زحمات، که از طرف خیلی از دوستان در این forum دیده میشه هم تداعی کنندۀ همین سخاوت بدون انتظاره.
    احتمالاً خیلی از بچه هایی که درگیر آمادگی برای امتحان تافل هستن، در یک ماه اخیر منابع و برنامه ریزی جدیدی رو در پیش گرفتن به لطف ایجاد تاپیکهای مربوط به آزمونهای T-P-O
    شروع، پیگیری و تکمیل این تاپیکها قطعاً بدون تلاشها، صرف زمان زیاد برای پیدا کردن این منابع و صد البته روحیۀ سخاوتمند دوستانی که در این تاپیک فعالیت داشتند میسر نمیشد.
    لازم دیدم اینجا از y2dark و ya3r به خاطر تمام دقایقی که صرف جمع آوری این فایلها کردند تشکر کنم. واقعاً کار زمانبر و مشکلیه چون همه رو از وبسایتهای چینی پیدا کردن. من چند بار خواستم دنبال این فایلها بگردم، بعد از نیم ساعت نگاه کردن به این رسم الخط چینی، فکر میکردم تو چشمام خرچنگ رفته. فراموش نشه که افراد دیگه ای هم پیدا میشن که برای کمتر از یک پنجم این مجموعه، مبالغ بالایی رو دریافت میکنن.

همچنین marjaaaan، engsmm، sharizonas، ramin92003 ،Michael82، h_rvn10 دوستان دیگه ای بودن که به نحوی در این فعالیت سهم داشتند. و صدالبته pApAr که زحمت آپلود این حجم از فایل رو به عهده داشت تا این مجموعۀ منسجم آماده شد.
    باشد که من و دیگران هم با کمکهایی که از دستمون ساخته-ست، این قبیل فعالیتها رو ارج نهیم.
    ویرایش توسط studentz : November 22nd, 2012 در ساعت 09:36 AM دلیل: حذف لینک سایت
    I am fond of pigs. Dogs look up to us. Cats look down on us. Pigs treat us as equals

من بلد نیستم چه جوری اسم رو اینجا بزارم.اما تو تمام قسمت های امریکا از هزینه زندگی گرفته تا سفر به امریکا اقای Mehrad بسیار بسیار وقت گزاشتن و به من و خیلی ها راهنمایی های مهمی دادن(حتی نحوه ی زندگی بچه ها رو اونجا تحت تاثیر قرار داد راهنمایی هاشون).از طرف خودم و خیلی دوستام تو تاپیک های مربوط به امریکا از زحمتای ایشون تشکر میکنم و براشون دعا می کنم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

چه تاپيك زيبايي. جدا تا به حال متوجه اون نشده بودم از بس اين فارم مثل يك كشور وسيع شده. تشكر رسم قشنگيه خصوصا از كساني كه بي چشمداشت در اين جمع دوستانه همت ميكنند و دوستانشون رو از هر جاي كشور كمك ميكنند. من هم جا داره از يك سري از اين دوستان كه كم هم نيستند قدرداني كنم به نمايندگي از اون جمع كثيري كه ميشناسم و بگم مخلص همتونم . هرچند خيلي هاشون مدير هم نيستند اما بسيار پر تلاش و مفيد هستند. اگر از دوستانم اسم كسي جا موند عذر ميخوام اسم خيلي ها جا مونده چون خواستم مقال رو كوتاه كنم. اگر ترتيب بزرگي كوچكي هم حفظ نشد بازم معذرت اين عزيزان همه در چشم من بزرگانند. براي همتون آرزوي سلامتي خوشبختي و شادابي رو در لحظه لحظه هاي عمرتون دارم.
    دوستان خوب و صميمي و هميشه در صحنه :
    S03
    sahand11_m27
    vv_matin
    ghlobe
    artemis_743
    FanTasTic
    Mehrdad
    nimaafshar8
    pApAr
    moonlight
    ميلاد
    ariaie
    siaavosh
    maryam4312
    Gela
    y2dark
    ahmadrezaamin
    zini_zinparast
    blur
    Savadkohi
    torkanturk

شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم کامپیوتر دانشگاه تهران

از marjaaaan y2dark ya3r pApAr engsmm elnazhat ramin92003 Michael82

بسیار بسیار تشکر می کنم به خاطر منابع مفیدی که اینجا گذاشتن و واقعا تو آزمون تافل بهم کمک کرد

ApplyAbroad Senior Veteran

درود

من هم از pApAr عزیز بابت زحماتی که برای منابع می کشن شخصا تشکر و قدردانی می کنم

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    چه تاپيك زيبايي. جدا تا به حال متوجه اون نشده بودم از بس اين فارم مثل يك كشور وسيع شده. تشكر رسم قشنگيه خصوصا از كساني كه بي چشمداشت در اين جمع دوستانه همت ميكنند و دوستانشون رو از هر جاي كشور كمك ميكنند. من هم جا داره از يك سري از اين دوستان كه كم هم نيستند قدرداني كنم به نمايندگي از اون جمع كثيري كه ميشناسم و بگم مخلص همتونم . هرچند خيلي هاشون مدير هم نيستند اما بسيار پر تلاش و مفيد هستند. اگر از دوستانم اسم كسي جا موند عذر ميخوام اسم خيلي ها جا مونده چون خواستم مقال رو كوتاه كنم. اگر ترتيب بزرگي كوچكي هم حفظ نشد بازم معذرت اين عزيزان همه در چشم من بزرگانند. براي همتون آرزوي سلامتي خوشبختي و شادابي رو در لحظه لحظه هاي عمرتون دارم.
    دوستان خوب و صميمي و هميشه در صحنه :
    S03
    sahand11_m27
    vv_matin
    ghlobe
    artemis_743
    FanTasTic
    Mehrdad
    nimaafshar8
    pApAr
    moonlight
    ميلاد
    ariaie
    siaavosh
    maryam4312
    Gela
    y2dark
    ahmadrezaamin
    zini_zinparast
    blur
    Savadkohi
    torkanturk

شادزي
    منم تازه اینجارو دیدم و خیلی دوست دارم از simon عزیز تشکر کنم. نمیتونم از موضوع یا پست خاصی اسم ببرم دلیلشم اینه که تو خیلی از تاپیک ها و موضوعات ایشون به من و بقیه بچه ها کمک کردن. ضمن اینکه یه خصوصیت خاصشون اینه که هرگز از موضع بالا برخورد نمیکنن و همیشه هم امیدوارانه و مثبت برخورد میکنن که مطمئنم که باعث آرامش خاطر خیلیا شده. ممنونم

از ali12345، smonabavو IELTS و بقیه دوستان تو بخش مقاله کمال تشکر رو دارم. واقعا ممنون که وقت میذارین. فوق العاده کمک کننده ست.از pApAr عزیز بخار گردآوری منابع خیلی تشکر میکنم. واقعا خیلی عالی و مفیده.
    همین طور از younalta که این روزا خیلی بچه هارو راجع به آماده کردن مدارک و فرستادن میل و خیلی چیزای دیگه راهنمایی میکنن تشکر میکنم و آرزوی موفقیت دارم.
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

پیش فرض پاسخ : قدردانی از مدیران

با سلام و عرض ادب

یکی از بزرگواران این سایت که واقعا فعالیت قابل توجه ای را دارند و کمکهای چشمگیر و بسزایی به کاربران دارند، جناب Pearson است.

حوزه فعالیت ایشون واقعا تخصصی است و اون همه اطلاعات مختلف و همیشه بروز شده واقعا از عهده کسی بر نمیاد.
    مدیریت ایشون موقعی واقعا خودش رو نشون خواهد داد که برای مثال به دلیل مشغله کاری ایشون چند روز حضور پیدا نکنند. خیلی خیلی خیلی بعید هست که کسی رو بشه جایگزین ایشون در همون چند روز کرد.

بنده به نوبه خودم به عنوان یک کاربر معمولی از ایشون تشکر میکنم.
    به امید خدا یک تشکر در خور اون همه فعالیت از ایشون بشه.
    ویرایش توسط houtcivil : April 24th, 2013 در ساعت 06:45 PM

Banned

وظیفه خودم میدونم که از دوست خوبم baharsama بابت پست های مفیدشون به خصوص در تاپیک های مختلف انجمن کانادا تشکر و سپاسگذاری کنم.

ApplyAbroad Champion

درود

از آقای دکتر King_Dani عزیز بخاطر فعالیت در انجمن علوم پزشکی، زیستی و توانبخشی و ایجاد تاپیک تجربه های ورود به تخصص پزشکی در ایالات متحده و پاسخ به سوالات و به اشتراک گذاشتن اطلاعات ارزشمند خودشون بی نهایت ممنون و سپاسگزارم. برای ایشون آرزوی موفقیت و سربلندی در تمام مراحل زندگی را دارم.

ممنون
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)