صفحه 9 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 109

موضوع: تشکر و قدردانی از کاربرانی که ارسال های بسیار مفیدی داشته اند

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : تشکر و قدردانی از کاربرانی که ارسال های بسیار مفیدی داشته اند

درود

از دوستان عزیز، elara ؛ shasa ؛joojoooo2011 ؛ alal؛ polymer85؛ hediye119؛ smonabav؛ soroush88 برای کمک هاشون در انجمن درخواست مقاله و کتاب بی نهایت سپاسگزارم، امیدوارم پاداش لطف و خوبی های بدون چشم داشت خودشون را در زندگی واقعی شون ببینن و موفق و پایدار باشند.

همچنین از نظرات و کمک های ارزشمند دوستان گرامی ghlobe؛ halcyon ؛ ashkan78404 در انجمن: مقاله، قسمت ژورنال‌ها، کنفرانس ها، نوشتن، ارسال و ارائه مقاله، تشکر و قدردانی میکنم، امیدوارم در پناه خدا همیشه موفق و سلامت باشند.

ممنون از همه
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Olympia آواتار ها

چهار چیز بر صاحبان خرد لازم است :شنیدن دانش, حفظ , انتشار و به کار بستن آن.

از دوستان گرامی Farveh, Mehrad,VahidM, mehrabounr

برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات موثق و راهنمایی بی دریغ اعضای فروم در انجمن علوم انسانی نهایت تشکر را دارم و برای همه دوستان خوبم آرزوی سلامتی و شادمانی و موفقیت در زندگی علمی و شخصی دارم. هیچ چیز زیباتر از این نیست که از روی خلوص نیت به دوستان نادیده و ناشناخته برای رسیدن به اهداف مقدس زندگیشون کمک کنیم و این عزیزان نشون دادند که چقدر همکاری و احساس مسوولیت نسبت به دوستان فروم می تونه خیلی از مشکلاتی که بر سر راه ادامه تحصیل وجود داره رو به راحتی از میون برداره
    موفق باشید
    ویرایش توسط nimaafshar8 : September 16th, 2013 در ساعت 10:43 PM

ApplyAbroad Champion

درود

از دوست عزیز Sensy گرامی بخاطر کمک هاشون در انجمن روادید دانشجویی کانادا ممنون و سپاسگزارم.

از ارسال های مفید دوست گرامی Heisenberg7 در انجمن روادید (ویزا) امریکا تشکر و قدرانی می کنم.

از دوستان گرامی mannan و Gclub بخاطر کمک هاشون در انجمن: Articles & Ebooks Request بی نهایت ممنون و سپاسگزارم.

برای این عزیزان و همه دوستان آرزوی موفقیت و پیروزی در تمام مراحل زندگی را دارم. ممنون
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

Banned

من میخوام از زحمات دوستمون Heisenberg7 عزیز تشکر کنم به خاطر پست های بسیار مفیدشون در بخش امریکا به خصوص ویزا که بسیار پست هاشون مفید هست و دارای اطلاعات ارزنده.
    همچنین نحوه نگارش پست ها طوری هست که آدم دوست داره چندین بار مرورشون کنه.
    متشکر.

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به آنکارا (بلیت، هتل و غیره)

دوستای عزیز سلام
    من تجربه هامو درباره انکارا تو پست های قبلی نوشتم. خدایی ما باید قدر آقا مهراد عزیز رو بدونیم. الان که من اومدم آمریکا اصلا وقت نمی کنم به اپلای ابرود سر بزنم ولی دوست عزیزمون Mehrad با وسواس خاص خودش راهنمایی های خیلی توپپی می کنه.
    اصلا خودم من با پست های ایشون بود که سفرم خیلی ارزون و خیلی عالی شد. (مهراد، پست های محدوده آگوست 2012؛ صفحشو یادم نیست)
    آقا مهراد امریکا اومدم دارم مفهوم Plagiarism رو می فهمم.
    شادیتان افزون، مهرتان فروزان

مـــــــــــــــــرا گفتنددوستان؛ که زین پس، خــــــــــامـــــــوش، بنشینم.

ApplyAbroad Hero

از کاربر عزیز vahidet که مطالب بسیار مفید و کاربردی (مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی) برای ویزای دانشجویی استرالیا گذاشتن کمال تشکر رو دارم...امیدوارم در همه مراحل تحصیلشون موفق باشن
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Senior Veteran
    Olympia آواتار ها

دوستان گرامي

Gclub, matinking, Orang, simon, tahami عزيز

از اينكه منابع مفيد تخصصي خودتون رو در كتابخانه براي استفاده ساير دوستان به اشتراك ميذارين بي نهايت سپاس گذارم و براي همه شما أرزوي بهروزي و سربلندي دارم

از جناب Pearson و ghlobe و Mehrad که تجربیاتشون رو به اشتراک میزارن قدردانی ویژه میکنم. از سایر دوستانی که به نوعی به کاربران کمک میکنند قدردانی میکنم.

Member keivan68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق شریف / کنترل

از دوست عزیزمHeisenberg7 بخاطر کمک های بی نظیرش در بخش ویزای آمریکا تشکر میکنم. وقتی که ایشون صرف مطالعه و بررسی تجربیات و نتایج صدها نفر از متقاضیان ویزا در سال های اخیر کردن واقعا قابل تحسینه و ایشون رو تبدیل کرده به دایره المعارفی از تمامی موضوعات مربوط به ویزا. تشکر مخصوصم از ایشون بخاطر پست های شماره1997 و 2002 تاپیک سوالات مربوط به ویزای F2 هست. واقعا اگر راهنمایی های ایشون نبود کارم به مشکل میخورد و باعث میشد سر اشتباه سفارت آمریکا در باکو، انرژی، هزینه و وقت زیادی ازم به هدر بره...
    دعا میکنم به هر جا که دوست دارن و خیرشونه برسن...

سلام بر همه دوستان فعال
    من هم از دوست عزیز و کاملا مسلط به مسائل مختلف روایدید، Heisenberg7، بخاطر کمک های بسیار زیادش تقدیر و تشکر میکنم.
    امیدوارم همیشه سلامت باشن و موفق

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)