صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 32

موضوع: اين امتياز و ستاره ها كه مي گيريم اينجا كي ميده ؟ چه معني داره ؟

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

پیش فرض پاسخ : اين امتياز و ستاره ها كه مي گيريم اينجا كي ميده ؟ چه معني داره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shahroudy نمایش پست ها
    این موضوع پست شماره 392.

یا شماره 17 این موضوع.

کلا اکثر جاهایی که من امتیاز دارم همین مدلیه...!!!
    سلام مجدد.

مورد اول اینکه شما برای آدرس دادن به یک ارسال نیازی نیست که آدرس تاپیک را کپی کنید و بعد شماره ارسال رو بدید تا طرف مقابل بگرده و پیدا کنه. کافی هست بر روی شماره ارسال (در اینجا همان 392) که به صورت لینک هست کلیک سمت راست کنید و آدرس لینک را کپی کنید. در اینصورت مستقیم به همان ارسال ارجاع داده میشود.

موضوع دوم اینکه برای اطمینان یادآوری میکنم. برای دیدن امتیاز خود بر روی تنظیمات (در نوار ابزار بالا، مابین مشخصات کاربری و خروج) کلیک کنید. آخر قسمتی که در صفحه در پایین وجود داره مجموع امتیازات + 5 امتیاز آخری که دریافت کردید + متنی که در امتیازات نوشته شده است.

حالا سر اصل موضوع که چرا اینجوری نوشته شده است. این یک نمونه مثال هست از امتیازی که من توسط دو کاربر دریافت کردم:

امتیاز شما در این پست is 511727.

پی نوشت های این پست
    • سالار خسته نباشی
    • ممنونم مازیار جان (:

شما دارای 4158 امتیاز هستید.

من با ادمین در میان میذارم که جمله ی اول رو اگر امکان دارد شفاف تر بکنند. ولی منظور از اون جلمه ی اول این بوده که این ارسال با این مشخصات( همان لینک و همان شماره منحصر به فرد در تاپیک ) این چنین امتیازاتی با این متن ها دریافت کرده. مثبت بوده چون سبز هست و متن هم اگر درج شده باشه نمایش داده میشه.

با تشکر از همکاری شما
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyarsh نمایش پست ها
    سلام مجدد.

مورد اول اینکه شما برای آدرس دادن به یک ارسال نیازی نیست که آدرس تاپیک را کپی کنید و بعد شماره ارسال رو بدید تا طرف مقابل بگرده و پیدا کنه. کافی هست بر روی شماره ارسال (در اینجا همان 392) که به صورت لینک هست کلیک سمت راست کنید و آدرس لینک را کپی کنید. در اینصورت مستقیم به همان ارسال ارجاع داده میشود.

موضوع دوم اینکه برای اطمینان یادآوری میکنم. برای دیدن امتیاز خود بر روی تنظیمات (در نوار ابزار بالا، مابین مشخصات کاربری و خروج) کلیک کنید. آخر قسمتی که در صفحه در پایین وجود داره مجموع امتیازات + 5 امتیاز آخری که دریافت کردید + متنی که در امتیازات نوشته شده است.

حالا سر اصل موضوع که چرا اینجوری نوشته شده است. این یک نمونه مثال هست از امتیازی که من توسط دو کاربر دریافت کردم:

امتیاز شما در این پست is 511727.

پی نوشت های این پست
    • سالار خسته نباشی
    • ممنونم مازیار جان (:
    شما دارای 4158 امتیاز هستید.

من با ادمین در میان میذارم که جمله ی اول رو اگر امکان دارد شفاف تر بکنند. ولی منظور از اون جلمه ی اول این بوده که این ارسال با این مشخصات( همان لینک و همان شماره منحصر به فرد در تاپیک ) این چنین امتیازاتی با این متن ها دریافت کرده. مثبت بوده چون سبز هست و متن هم اگر درج شده باشه نمایش داده میشه.

با تشکر از همکاری شما
    با سلام
    اون عدد در واقع شناسه پست مورد نظر در دیتابیس هست. جمله ای که نوشته شده مربوط به package ترجمه فورم هست که اگر من بخوام تغییر بدم، باید اول بگردم پیدا کنم که کجا ترجمه این جمله بخصوص قرار گرفته. فرصت شد سعی میکنم درستش کنم.

مرسی
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadlove نمایش پست ها
    من فقط به خاطر اینکه نظرم رو گفتم و چون مخالف نظر بقیه بود خفن امتیاز منفی گرفتم. کاملا مطمئنم که به خاطر همین بود چون بلافاصله اتفاق افتاد . اینجا ادمهایی میان که مثلا تحصیل کرده های مملکت هستن اگر ما تحمل نظر مخالف رو نداریم وای به حال بقیه!
    سلام
    امتیاز بقیه کاربران چیزی نیست که کسی روش کنترل داشته باشه و این اتفاقات گاهی میافته. البته امتیازها تاثیر خاصی در دسترسی و استفاده از فروم نخواهد گذاشت. به هر حال لطفا با این موارد نامید نشوید. با ادامه پستهای مفید خیلی زود امتیازهای شما بهبود خواهد یافت.

موفق باشید.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

یک ایراد کوچولو و بامزه ی دیگه توی سیستم امتیازدهی وجود داره و اون اینه که وقتی امتیاز منفی می دیم، سیستم با زبون انگلیسی پیام تشکر می ده و وقتی امتیاز مثبت می دیم با زبون فارسی!
    خوشحال می شم اگر شما هم تجربیات خودتون رو برای دیگران به اشتراک بذارید، بله با شمام دوست عزیز!
    طبق قوانین انجمن، برای تشکر از ارسال یک پست، کافیه بهش امتیاز مثبت بدید پایین هر پست سمت راست، دکمه ی امتیاز، اونجاست...!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط siaavosh نمایش پست ها
    من برام یک سوالی مطرح شده، بعضی از کاربرها هستند که خیلی پست بالایی دارند اما یهو میبینی که اصلا امتیازاتشون خیلی خیلی پایینه، البته کاربرهای قدیمی منظورمه، این به خاطر اینه که اون زمان زیاد امتیاز دادن مرسوم نبوده؟ و یا آیا کسی کمتر فعالیت کنه ممکنه سالها بعد امتیازش کم بشه؟
    ممنون میشم منو آگاه کنید.
    با سلام

بیشتر به دلیل این هست که در چند سال اول سیستم تشکر وجود نداشت، ولی بعد از آن که راه اندازی شد سیستم به صورت تعداد تشکر بود نه امتیاز. که اونهم دوباره هنگام بروز رسانی نرم افزار بولتن صفر شد و از اول سیستم راه افتاد که امروز شاهد آن هستیم.

این مورد، دلیل اصلی امتیاز کم کاربران قدیمی هست.

موفق باشید.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_AA نمایش پست ها
    عجیبه من کسی رو دیدم با کلا4 تا ارسال الان 3 تا مربع سبز داره؟ چجوریه ؟ ؟؟؟؟؟؟ شبیه این مثال زیاده !!!!
    ۱. قدرت امتیاز دهی کاربران با تجربه بیشتر است. از بک کاربر تازه وارد که قدرت امتیاز دهیشون ۰ است تا کاربر با تجربه ای که قدرت امتیاز دهی 85 هم داره.
    2. از طرفی در برخی موارد دیده شده که کاربرها بی جهت به هم امتیاز میدن که به راحتی قابل تشخیص است.
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima_AA نمایش پست ها
    من یک پیشنهاد برای مدیران سایت دارم راجع به امتیاز دهی :

امتیاز منفی فقط توسط مدیران ارائه بشود.

بدلیل اینکه فراوان دیده شده افراد بدون دلیل و گاهی بدلیل قرض ورزی امتیاز منفی میدن
    ممنونم برای پبشنهاد؛ متاسفانه امکانش نیست و حتی ما از مدیران خواستیم حتی المکان از این امکان خودشون برای دادن امتیاز منفی استفاده نکنند و بیشتر کاربران رو با تشویق به راه راست هدایت کنند. و البته طبیعیست که مدیران امکان استفاده از گونه دیگری ار امتیاز منفی رو دارند که در صورت لزوم میتونه حتی کاربر رو منع کاربری کنه.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

ApplyAbroad Senior Veteran
    siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

خوب یه سوال برای من پیش اومد، اونم اینکه این کاربر با تجربه چطوری تعریف میشه؟ سابقه ی عضویت؟ تعداد پست؟ تعداد امتیازی که داره؟ کدوم تعیین کننده ست؟ مثلا ممکنه کسی که 200 تا پست داره اما مثلا 1000 امتیاز داره از کسی که 500 تا پست داره اما 500 تا امتیازم داره قدرت امتیاز دهیش بیشتر باشه؟
    ** لطفا برای دانلود منابع مختلف GRE از جمله منابع GRE revised و کتب دیگر مرتبط به این تاپیک مراجعه کنید.**
    ( عکس سمت راست مربوط به جان استفن آکواری است مردی که هرگز نایستاد.)

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط siaavosh نمایش پست ها
    خوب یه سوال برای من پیش اومد، اونم اینکه این کاربر با تجربه چطوری تعریف میشه؟ سابقه ی عضویت؟ تعداد پست؟ تعداد امتیازی که داره؟ کدوم تعیین کننده ست؟ مثلا ممکنه کسی که 200 تا پست داره اما مثلا 1000 امتیاز داره از کسی که 500 تا پست داره اما 500 تا امتیازم داره قدرت امتیاز دهیش بیشتر باشه؟
    سياوش جان

قدرت امتيازدهي ارتباط مستقيم با امتياز كاربري داره كه بهتون امتياز ميده و امتياز كاربران هم با تقريب خوبي متناسب با مفيد بودن پستهاشون هست.

مثلا همونطور كه خودت گفتي كاربري ممكنه 700تا پست و 8000 امتياز داشته باشه اما كاربر ديگه اي با 2000 تا پست 4000 امتياز، بديهيه كه امتيازي كه از كاربر اولي دريافت مي كنيد خيلي بيشتره. البته همون طور كه گفته شد مواردي هست كه كاربران خاصي مسلسل وار و دايره اي بهم امتياز ميدن، اما دركل سيستم امتيازدهي به اين صورته كه اين امكان وجود نداره كه به چند نفر پشت سرهم امتياز بدين و حتي اگر اين دور باطل امتيازدهي هم گاهي اتفاق بيفته، امتياز اكثريت كاربران اونقدر زياد نيست كه با دادن امتياز الكي بهم بتونن خيلي افزايش امتياز داشته باشند، بنابراين با تقريب خوبي بالاتر بودن امتياز نشون دهنده مفيدتر بودن پستهاي كاربران هم هست.

در اينجا كاربران تاپ (به لحاظ امتياز) sort شده، موفق باشيد.
    ویرایش توسط hossein2266 : February 6th, 2012 در ساعت 05:04 AM
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein2266 نمایش پست ها
    سياوش جان

قدرت امتيازدهي ارتباط مستقيم با امتياز كاربري داره كه بهتون امتياز ميده و امتياز كاربران هم با تقريب خوبي متناسب با مفيد بودن پستهاشون هست.

مثلا همونطور كه خودت گفتي كاربري ممكنه 700تا پست و 8000 امتياز داشته باشه اما كاربر ديگه اي با 2000 تا پست 4000 امتياز، بديهيه كه امتيازي كه از كاربر اولي دريافت مي كنيد خيلي بيشتره. البته همون طور كه گفته شد مواردي هست كه كاربران خاصي مسلسل وار و دايره اي بهم امتياز ميدن، اما دركل سيستم امتيازدهي به اين صورته كه اين امكان وجود نداره كه به چند نفر پشت سرهم امتياز بدين و حتي اگر اين دور باطل امتيازدهي هم گاهي اتفاق بيفته، امتياز اكثريت كاربران اونقدر زياد نيست كه با دادن امتياز الكي بهم بتونن خيلي افزايش امتياز داشته باشند، بنابراين با تقريب خوبي بالاتر بودن امتياز نشون دهنده مفيدتر بودن پستهاي كاربران هم هست.

در اينجا كاربران تاپ (به لحاظ امتياز) sort شده، موفق باشيد.
    امتیازات کاملا قابل پیگیری هستند و میشه به سرعت کاربران متخلف رو تشخیص داد. که طبیعتا چنین کاربرانی ظاهر خوبی در جلوی مدیران نخواهند داشت.
    درضمن من هنوز فرمول خاصی برای قدرت امتیاز دهی نتونستم پیدا کنم!
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Senior Member nima_AA آواتار ها

مربع خاکستری در سیستم امتیاز دهی چه معنایی دارد؟

هر فرد برای امتیاز دهی به یک حداقل قدرت امتیازدهی احتیاج دارد ,

کاربران تازه وارد که امتیاز و پستهای بسیار کمی دارند در زمان ارسال امتیاز, امتیاز دهی آنها خنثی به حساب می اید و با مربع خاکستری نمایان میشود
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)