صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 32

موضوع: اين امتياز و ستاره ها كه مي گيريم اينجا كي ميده ؟ چه معني داره ؟

پیش فرض پاسخ : اين امتياز و ستاره ها كه مي گيريم اينجا كي ميده ؟ چه معني داره ؟

من یه سوالی دارم! چی میشه که یه دفعه امتیاز آدم جهشی میره بالا؟ امتیاز من مثلا یه دفعه ای دو برابر شده، در صورتی که خیلی هم فعال نبودم؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط faeze66 نمایش پست ها
    من یه سوالی دارم! چی میشه که یه دفعه امتیاز آدم جهشی میره بالا؟ امتیاز من مثلا یه دفعه ای دو برابر شده، در صورتی که خیلی هم فعال نبودم؟
    درود

دوست عزیز احتمالا کاربرانی با امتیازات بالا به شما متیازات مکرر دادن اون هم در حد دوبرابر نیست اما افزابش قابل توجهی خواهد داشت .

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamMB80 نمایش پست ها
    1.وقتی به کسی امتیاز مثبت میدیم آیا اون شخص از این امتیاز که به حسابش اومده مطلع میشه؟

ممنون میشم راهمنمایی کنین
    سلام
    تو منوی بالای صفحه روی "تنظیمات" کلیک کنید. تو صفحه ای که میاد هم امتیازهای مربوط به چند پست آخرتون رو می بینید . تشکر اون علامت +/- سمت راست هست.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط nima_AA : June 11th, 2012 در ساعت 09:20 PM
    Never Say Never

Senior Member Ghahraman2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EMU FINANCE

دوستان اگه به دلیل اشتباهی پستی نامرتبط گذاشتی و یکی از مدیران اون رو حذف کرد ، اون وقت این ممکن است از روال و سرعت امتیاز گرفتند جلوگیری کنه و به تأخیر بندازه اونو. در واقع نمره منفی داریم و اگه داریم شامل چه موادی هست؟ ممنون
    من یک هموطن هستم دوستان میتونید رو کمک من حساب کنید.

Senior Member nima_AA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghahraman2012 نمایش پست ها
    دوستان اگه به دلیل اشتباهی پستی نامرتبط گذاشتی و یکی از مدیران اون رو حذف کرد ، اون وقت این ممکن است از روال و سرعت امتیاز گرفتند جلوگیری کنه و به تأخیر بندازه اونو. در واقع نمره منفی داریم و اگه داریم شامل چه موادی هست؟ ممنون
    حذف پست لزوما باعث دریافت امتیاز منفی نمیشه مگر اینکه از طرف مدیر به شما امتیاز منفی به خاطر نقض قوانین داده بشه و حذف پست شما به همان دلیل بوده باشه ,

اخطار عادی امتیاز منفی نداره و بصورت کارت زرد رنگ دریافت میشه ولی امتیاز منفی بصورت کارت قرمز رنگ ظاهر میشود

امتیاز گرفتن هم سرعت نداره ؛ هر کدام از ارسال های شما ممکنه اصلا امتیاز منفی یا مثبت نگیره از طرف کاربران سایت یا ممکنه حتی از چند نفر همزمان امتیاز بگیره

امتیاز منفی که مدیران میدهند بر اساس جدول تخلف کاربران می باشد که بسته به نوع تخلف امتیازها فرق میکند مثلا اگر شما در سایت تبلیغ کنید 6 امتیاز منفی میگیرید

اما امتیاز منفی که کاربران به پست شما میدهند همانند امتیاز مثبت , با توجه به قدرت امتیاز دهی کاربران می باشد که در نهایت از امتیاز شما کسر میشود ......اکثر این موارد در صفحات همین تاپیک توضیح داده شده است

چند نمونه از جدول امتیازات منفی بابت تخلف کاربران :

ارسال پست فاقد اطلاعات مفید و یا کلی........ 1 امتیارمنفی
    ارسال پاسخ غیرمرتبط با عنوان موضوع............2 امتیارمنفی
    تبلیغ در فروم.......................................... ....6 امتیارمنفی
    ویرایش توسط nima_AA : June 23rd, 2012 در ساعت 05:57 PM
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

Junior Member

آیا دلیل گرفتن امتیاز هم اطلاع داده می شه؟

Senior Member nima_AA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط roohnakh نمایش پست ها
    اگر از کاربران سایت امتیاز گرفته باشید...... چه مثبت چه منفی در قسمتبخش تنظیمات >>>پایین صفحه (آخرین امتیاز دریافت شده)

لینک پستی که امتیاز گرفته و متن مربوط به دلیل دریافت امتیاز قابل مشاهده است البته به شرطی که شخصی که امتیاز داده در محل نوشتن دلیل متنی نوشته باشد

...

اگر هم از طرف مدیران اخطار و امتیاز منفی بگیرید با جزئیات کامل ,ذکر پست و دلیل گرفتن امتیاز منفی پیامی از طرف مدیریت دریافت میکنید
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

Senior Member Ghahraman2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EMU FINANCE

نقل قول نوشته اصلی توسط roohnakh نمایش پست ها
    وقتی می خواهی امتیاز بدی اون پایینش نوشته میخواهید نوشته ای همراه با امتیاز بفرستی یا خیر ؟ اگه خواستی میتونی بنویسی برای چی ولی در کل اونجا که از روی پست گزینه مثبت و منفی انتخاب میکنی ، وقتی رسید به طرفت مشخص هست که به خاطر کدوم پست شما امتیاز دادی. امید وارم جوابت و گرفته باشی
    من یک هموطن هستم دوستان میتونید رو کمک من حساب کنید.

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

من یه توضیح بدم،

امتیاز دادن مدیران هم مانند امتیاز دادن کاربران عادی هست و میتونن به کاربران به دلیل ایجاد پست مفید امتیاز + بدن. معمولا کاربران برای ابراز نظر خودشون از این دکمه +/- گوشه پایین هر پست استفاده میکنن و میتوانند دلیل دادن امتیاز + یا - رو به کاربر دیگه بنویسن یا ننویسن.

اما یه نوع امتیاز منفی وجود داره که به دلیل دریافت اخطار (و نه تذکر) برای ارسال پست خلاف قوانین انجمن به صورت اتوماتیک توسط نرم افزار انجمن به کاربران داده میشه که ربطی به مستطیل های سبزی که میبینید نداره و کاملا مستقل ارزیابی میشن.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

پیش فرض پاسخ : بهبون نمایش و اختصاص امتیازهای کاربری

من باز هم تغییراتی دادم امیدوارم که دیگه رضایت همه حاصل بشه.

- الان به صورت 1000 امتیاز برای هر 5 مربع اول، و 2000 امتیاز برای هر 5 مربع دوم هست. حداکثر 10 مربع برای کاربر نشون داده میشه!
    -لقبهایی مثل junior member, member, senior member, ... به تعداد پست بستگی دارن و نه به تعداد امتیاز. در این زمینه هیچ تغییری انجام نشده و تنظیمات دقیقا مثل سابق هست الان. در این خصوص توضیح کامل در تاپیک توضیح لقبهای کاربری فروم داده شده است.
    -محاسبه امتیاز مثبت و منفی یک شکل هست و تفاوتی نداره.

مرسی
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)