صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 32

موضوع: اين امتياز و ستاره ها كه مي گيريم اينجا كي ميده ؟ چه معني داره ؟

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بهبون نمایش و اختصاص امتیازهای کاربری

با سلام

به آخرین ارسال همین موضوع که مربوط به ادمین محترم هست مراجعه بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad نمایش پست ها
    من باز هم تغییراتی دادم امیدوارم که دیگه رضایت همه حاصل بشه.

- الان به صورت 1000 امتیاز برای هر 5 مربع اول، و 2000 امتیاز برای هر 5 مربع دوم هست. حداکثر 10 مربع برای کاربر نشون داده میشه!
    -لقبهایی مثل junior member, member, senior member, ... به تعداد پست بستگی دارن و نه به تعداد امتیاز. در این زمینه هیچ تغییری انجام نشده و تنظیمات دقیقا مثل سابق هست الان. در این خصوص توضیح کامل در تاپیک توضیح لقبهای کاربری فروم داده شده است.
    -محاسبه امتیاز مثبت و منفی یک شکل هست و تفاوتی نداره.

مرسی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

پیش فرض پاسخ : اين امتياز و ستاره ها كه مي گيريم اينجا كي ميده ؟

خب من اخرش نفهمیدم هر مربع سبز چند امتیازه؟؟
    یعنی مثلا اونی که دوتا مربع سبز داره چند امتیاز گرفته که یک مربع شده دوتا؟ من یک چند روزی هست سعی کردم بفهمم و نهایتش (قبل از خوندن این پست) فهمیدم کاربرای تازه وارد (با پست کم مثلا 10) قدرت امتیاز دهی یک دارند و قدرت امتیاز دهی منم یک هست ولی هرچی امتیاز کاربر بالاتر باشه بیشتر میتونه امتیاز بده.
    حالا میشه یکی بگه هرچند امتیاز یک مربع سبزه؟
    به قول دوستمون اعتبار حرف اشخاصو از این چیزا میشه فهمید...
    People wait
    all week for friday,
    all year for summer,
    all life for happiness

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : افزایش ستاره و درجه کاربری

تعداد ارسال لازم برای درجات مختلف کاربری به این ترتیبه:
    100 Jr. Member
    250 Full Member
    500 Sr. Member
    1000 ApplyAbroad hero

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : افزایش ستاره و درجه کاربری

این تغییرات فقط مخصوص مدیران هست و شامل کاربران عادی نمی‌شه. انجمن خاصی برای مدیران ایجاد شده که از طریق اون انجمن در جریان بعضی از امور مدیریتی قرار می‌گیرند. این انجمن به سایر کاربران نمایش داده نمی‌شه.
    از تغییرات دیگه اینه که مدیران ارشد قدیم که الان لقب ApplyAbroad Champion دارند، در لیست کاربران آنلاین در پایین صفحه با رنگ نارنجی نشون داده می‌شن (البته اگر در فروم حضور داشته باشند).

ApplyAbroad Champion
    فراز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Essex, Econometrics

پیش فرض پاسخ : نحوه تشکر از کاربران در فروم جدید

نقل قول نوشته اصلی توسط ... نمایش پست ها
    ممنون، ولي فكر مي‌كنم اون پست مربوط به فروم قبلي باشه و تو VB من Full member نديدم. تعداد ستاره‌ها رو هم كسي مي‌تونه فرمولي براش بده؟!
    0-12:0
    13-99:1
    100-249:2
    250-499:3
    500-999:4
    1000-1999:5
    2000:6
    باقیشو دیگه نمیدونم.هر وقت به اونجا رسیدید بگین باقیشم برم در بیارم:-)
    Some dance to remember, some dance to forget

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

پیش فرض پاسخ : اين امتياز و ستاره ها كه مي گيريم اينجا كي ميده ؟ چه معني داره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shahroudy نمایش پست ها
    این موضوع پست شماره 392.

یا شماره 17 این موضوع.

کلا اکثر جاهایی که من امتیاز دارم همین مدلیه...!!!
    سلام مجدد.

مورد اول اینکه شما برای آدرس دادن به یک ارسال نیازی نیست که آدرس تاپیک را کپی کنید و بعد شماره ارسال رو بدید تا طرف مقابل بگرده و پیدا کنه. کافی هست بر روی شماره ارسال (در اینجا همان 392) که به صورت لینک هست کلیک سمت راست کنید و آدرس لینک را کپی کنید. در اینصورت مستقیم به همان ارسال ارجاع داده میشود.

موضوع دوم اینکه برای اطمینان یادآوری میکنم. برای دیدن امتیاز خود بر روی تنظیمات (در نوار ابزار بالا، مابین مشخصات کاربری و خروج) کلیک کنید. آخر قسمتی که در صفحه در پایین وجود داره مجموع امتیازات + 5 امتیاز آخری که دریافت کردید + متنی که در امتیازات نوشته شده است.

حالا سر اصل موضوع که چرا اینجوری نوشته شده است. این یک نمونه مثال هست از امتیازی که من توسط دو کاربر دریافت کردم:

امتیاز شما در این پست is 511727.

پی نوشت های این پست
    • سالار خسته نباشی
    • ممنونم مازیار جان (:

شما دارای 4158 امتیاز هستید.

من با ادمین در میان میذارم که جمله ی اول رو اگر امکان دارد شفاف تر بکنند. ولی منظور از اون جلمه ی اول این بوده که این ارسال با این مشخصات( همان لینک و همان شماره منحصر به فرد در تاپیک ) این چنین امتیازاتی با این متن ها دریافت کرده. مثبت بوده چون سبز هست و متن هم اگر درج شده باشه نمایش داده میشه.

با تشکر از همکاری شما
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyarsh نمایش پست ها
    سلام مجدد.

مورد اول اینکه شما برای آدرس دادن به یک ارسال نیازی نیست که آدرس تاپیک را کپی کنید و بعد شماره ارسال رو بدید تا طرف مقابل بگرده و پیدا کنه. کافی هست بر روی شماره ارسال (در اینجا همان 392) که به صورت لینک هست کلیک سمت راست کنید و آدرس لینک را کپی کنید. در اینصورت مستقیم به همان ارسال ارجاع داده میشود.

موضوع دوم اینکه برای اطمینان یادآوری میکنم. برای دیدن امتیاز خود بر روی تنظیمات (در نوار ابزار بالا، مابین مشخصات کاربری و خروج) کلیک کنید. آخر قسمتی که در صفحه در پایین وجود داره مجموع امتیازات + 5 امتیاز آخری که دریافت کردید + متنی که در امتیازات نوشته شده است.

حالا سر اصل موضوع که چرا اینجوری نوشته شده است. این یک نمونه مثال هست از امتیازی که من توسط دو کاربر دریافت کردم:

امتیاز شما در این پست is 511727.

پی نوشت های این پست
    • سالار خسته نباشی
    • ممنونم مازیار جان (:
    شما دارای 4158 امتیاز هستید.

من با ادمین در میان میذارم که جمله ی اول رو اگر امکان دارد شفاف تر بکنند. ولی منظور از اون جلمه ی اول این بوده که این ارسال با این مشخصات( همان لینک و همان شماره منحصر به فرد در تاپیک ) این چنین امتیازاتی با این متن ها دریافت کرده. مثبت بوده چون سبز هست و متن هم اگر درج شده باشه نمایش داده میشه.

با تشکر از همکاری شما
    با سلام
    اون عدد در واقع شناسه پست مورد نظر در دیتابیس هست. جمله ای که نوشته شده مربوط به package ترجمه فورم هست که اگر من بخوام تغییر بدم، باید اول بگردم پیدا کنم که کجا ترجمه این جمله بخصوص قرار گرفته. فرصت شد سعی میکنم درستش کنم.

مرسی
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadlove نمایش پست ها
    من فقط به خاطر اینکه نظرم رو گفتم و چون مخالف نظر بقیه بود خفن امتیاز منفی گرفتم. کاملا مطمئنم که به خاطر همین بود چون بلافاصله اتفاق افتاد . اینجا ادمهایی میان که مثلا تحصیل کرده های مملکت هستن اگر ما تحمل نظر مخالف رو نداریم وای به حال بقیه!
    سلام
    امتیاز بقیه کاربران چیزی نیست که کسی روش کنترل داشته باشه و این اتفاقات گاهی میافته. البته امتیازها تاثیر خاصی در دسترسی و استفاده از فروم نخواهد گذاشت. به هر حال لطفا با این موارد نامید نشوید. با ادامه پستهای مفید خیلی زود امتیازهای شما بهبود خواهد یافت.

موفق باشید.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط siaavosh نمایش پست ها
    من برام یک سوالی مطرح شده، بعضی از کاربرها هستند که خیلی پست بالایی دارند اما یهو میبینی که اصلا امتیازاتشون خیلی خیلی پایینه، البته کاربرهای قدیمی منظورمه، این به خاطر اینه که اون زمان زیاد امتیاز دادن مرسوم نبوده؟ و یا آیا کسی کمتر فعالیت کنه ممکنه سالها بعد امتیازش کم بشه؟
    ممنون میشم منو آگاه کنید.
    با سلام

بیشتر به دلیل این هست که در چند سال اول سیستم تشکر وجود نداشت، ولی بعد از آن که راه اندازی شد سیستم به صورت تعداد تشکر بود نه امتیاز. که اونهم دوباره هنگام بروز رسانی نرم افزار بولتن صفر شد و از اول سیستم راه افتاد که امروز شاهد آن هستیم.

این مورد، دلیل اصلی امتیاز کم کاربران قدیمی هست.

موفق باشید.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Senior Member nima_AA آواتار ها

مربع خاکستری در سیستم امتیاز دهی چه معنایی دارد؟

هر فرد برای امتیاز دهی به یک حداقل قدرت امتیازدهی احتیاج دارد ,

کاربران تازه وارد که امتیاز و پستهای بسیار کمی دارند در زمان ارسال امتیاز, امتیاز دهی آنها خنثی به حساب می اید و با مربع خاکستری نمایان میشود
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)