صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 25 , از مجموع 25

موضوع: شرایط نامه های بورس مورد قبول سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن

[QUOTE=houman1979;464546]
    نقل قول نوشته اصلی توسط s.haghani نمایش پست ها

من در پیام خصوص هم گفتم من مشکلی با نامه شما ندارم. مشکلم نحوه مطرح کردنش بوده. شما طوری گفتی که انگار چون استاد راهنما این نامه رو داده پس افسر ویزا قبول کرده و اصولا افسر ویزا سخت گیر نیست درحالیکه اصلا نظر استاد راهنما و رییس دانشگاه برای افسر ویزا ارزشی نداره. اون فقط موارد نامه رو با قوانین تطبیق میده. من حرفم فقط همینه که شما دقیق شرایط نامه رو بگو ولی رو اینکه اسمش ویزا لتر بوده و استاد راهنما داده تاکید نکنید. موفق باشید.
    شرایطش رو توی بخش مربوطه نوشتم. اینجا هم توی اولین پست نوشتم که شرایط نامه ام رو جای دیگه نوشتم. منظور من رو شما بد برداشت کردید. به هرحال نامه ای که من و چندین نفر دیگه ارائه دادیم نامه ای با امضاء استاد راهنماست که توش مقدار فاندی رو که دریافت کردیم رو نوشته. که این عین جمله ای هست که من از ابتدا نوشتم. موفق باشید!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط نامه های بورس مورد قبول سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط chavosh نمایش پست ها
    نامه Mahdieh_alen رو منم دیدم و visa letter نبوده. در هر صورت ویزا لتر خیلی وقته که دیگه وجود نداره.
    حق باشماست. استاد من این نامه رو تحت عنوان ویزا لتر به من دادن و واسه همین به اشتباه نوشتم ویزا لتر. به هرحال نامه ای با امضاء استاد راهنما که توش مقدار فاند ذکر شده.

ApplyAbroad Guru

[QUOTE=s.haghani;464778]
    نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها

شرایطش رو توی بخش مربوطه نوشتم. اینجا هم توی اولین پست نوشتم که شرایط نامه ام رو جای دیگه نوشتم. منظور من رو شما بد برداشت کردید. به هرحال نامه ای که من و چندین نفر دیگه ارائه دادیم نامه ای با امضاء استاد راهنماست که توش مقدار فاندی رو که دریافت کردیم رو نوشته. که این عین جمله ای هست که من از ابتدا نوشتم. موفق باشید!
    جالبه شما همچنان هم بر این حرف خود پافشاری دارید و بر این مساله امضای استاد راهنما تاکید میکنید. من برای دوستان دیگر جواب میدهم شرایط نامه بورس در سایت UKBA به دقت ذکر شده و اینکه چه کسی آنرا امضا کرده باشد اهمیتی ندارد و این محتویات نامه است ارزش دارد. نام نامه معمولا نامه رسمی بورس است ولی ممکن است مورد به مورد فرق کند و این موضوع نیز اهمیت زیادی ندارد. معمولا نامه های دانشگاه واجد شرایط UKBA نیستند چون برای بورسها شرط میگذارند درحالیکه از نظر UKBA هیچ شرطی نباید بر مبلغ بورس وجود داشته باشد و به همین دلیل دوستان زیادی با داشتن بورس رد شده اند. بهترین کار این است که دانشگاه در CAS مساله را توضیح و شهریه را صفر اعلام کند.

شرایط نامه باید به صورت زیر باشه:
    If your Tier 4 sponsor is giving you any any official financial sponsorship, it can include details of this on your confirmation of acceptance for studies (CAS). You do not need to provide any documents as evidence of this official financial sponsorship. If you do not know whether your CAS contains this information, you must ask your Tier 4 sponsor.

In any other circumstances where you are being given official financial sponsorship, you must provide send us a letter of confirmation from your official financial sponsor. The letter must be on the organisation's official letter-headed paper or stationery, and must bear the organisation's official stamp. It must show:

your name ;
    the official financial sponsor's name and contact details;
    the date of the letter;
    the length of the sponsorship; and
    the amount of money that the official financial sponsor is giving to you, or a statement that it will cover all of your course fees and living costs.

همونطور که میبینید اشاره ای به امضای استاد راهنما نشده. حالا اگر مال شما و چند نفر دیگه رو استاد راهنما امضا کرده این مساله نباید هی تکرار بشه تا فردا بقیه فکر کنند باید حتما استاد راهنما یه نامه ای بده. خیر اینطوری نیست. من نامه های همه این دوستانی که شما میگید رو دیدم و الانم حرفم با شما اینه که روی موضوعی که اهمیت نداره انقدر تاکید نکنید تا بقیه به اشتباه نیافتند. من دو روزه دارم این حرف رو میزنم و شما باز این مساله امضای استاد راهنما رو تکرار میکنید. البته باز خدا رو شکر که از این مساله ویزا لتر دست برداشتید.
    ویرایش توسط houman1979 : July 11th, 2011 در ساعت 12:47 AM

Junior Member

با سلام من چند روز دیگه میخوام از دبی واسه ویزا اقدام کنم. وسئوال من اینه که تو نامه بورس که به من دادن نام خانوادگیم یه e اضافه داره ولی خوب شماره دانشچوییم و اسم اولم عین پاسپورته. قبلا بشون ایمیل زدم و گفتم که اصلاحش کنن. اونا هم بم جوابی ندادن ولی وقتی cas رو صادر کردن نام فامیلیم درست بود و دیگه این eرو نداشت. حالا با توچه به اینکه شماره دانشجوییم تو هر دو نامه یکیه به نظرتون ممکنه این نامه بورسمو سفارت اشکال بگیره. در ضمن تو کاسی که واسه uk فرستاده شده همه چیز درست دکر شده.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sirin نمایش پست ها
    با سلام من چند روز دیگه میخوام از دبی واسه ویزا اقدام کنم. وسئوال من اینه که تو نامه بورس که به من دادن نام خانوادگیم یه e اضافه داره ولی خوب شماره دانشچوییم و اسم اولم عین پاسپورته. قبلا بشون ایمیل زدم و گفتم که اصلاحش کنن. اونا هم بم جوابی ندادن ولی وقتی cas رو صادر کردن نام فامیلیم درست بود و دیگه این eرو نداشت. حالا با توچه به اینکه شماره دانشجوییم تو هر دو نامه یکیه به نظرتون ممکنه این نامه بورسمو سفارت اشکال بگیره. در ضمن تو کاسی که واسه uk فرستاده شده همه چیز درست دکر شده.
    معمولا سر اشتباههای به این شکل افسر ویزا ایراد نمیگیره. اگه در CAS بورس به طور واضح ذکر شده باشه افسر ویزا به نامه نگاه نمیکنه ولی شما حتما نامه رو هم ارایه کنید. وقت هم فکر کنم ندارید که دانشگاه اصلاح کنه نامه رو.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)