صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 105

موضوع: آرشیو شده : گزارش ها | راهکارهای مرتبط با سیستم تشکر " تا نسخه 4.1.11 "

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : انتقاد ! چرا این فروم دکمه تشکر نداره ؟

راستش بزرگترین اشکالش از نظر من مشکلات امنیتی است، اما غیر از این فکر می‌کنم کمک به بقیه و برداشتن سنگی از سرراه پیشرفت بقیه بسیار ارزشمندتر از اینه که کسی به خاطر این که ازش تشکر بشه بخواهد جواب سایرین رو بده. روحیه‌ی کمک به همدیگه همیشه در ApplyAbroad وجود داشته و باید همواره گسترش پیدا کنه. همچنان که تا الآن هم دکمه‌ی تشکری نبوده و در عین حال، خیلی بعید می‌دونم که کسی وجود داشته باشه که سوالی پرسیده باشه و بقیه جوابش رو می‌دونستند و طرف جوابی نگرفته باشه.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    دکمه‌ی تشکر با امتیاز مثبت و منفی که قبلا داشتیم خیلی فرق می‌کنه. اول این که مربوط به هر پاسخه و نه مربوط به کاربر. در نتیجه اگر از کسی در پستی تشکر بشه، در پست دیگه‌ای مشخص نمی‌شه که از کاربر تشکر شده یا خیر. دوم این که چیزی مثل امتیاز منفی نداریم. سوم این که ناشناس نیست و ID کسی که تشکر می‌کنه در پایین پست ظاهر می‌شه.
    باز با این حال اگر فکر می‌کنید، نباشه بهتره بگید، چون من هم اصلا بدم نمیاد که بسته‌های اضافی روی فروم نصب نکنم. هم ممکنه امنیت نرم‌افزاری فروم رو کم کنه و هم این که فارسی کردنِ این بسته‌ها بی‌دردسر نیست.
    بابک جان اگه قرار باشه نام کاربرهایی که تشکر کردن پایین پست قرار بگیره بلحاظ من خیلی بد میشه چون من دیدم توی بعضی فروم ها توی یه صفحه فقط 3 تا پست بوده بخاطر حجم بالای تشکرها
    همینجوری هم بعضی پست ها عریض و طویل هست اونوقت دیگه واویلا. اصلا" من موافقتم با گزینه سپاس رو رسما" پس گرفتم امیدوارم بقیه موافقین هم همین کارو بکنن ، همینجوری فروم منظم تره.
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

سلام
    نصب چنين امكاناتي براي فروم چندان نفعي نداره، به نظر ميرسه موضوعات مهمتري هم باشن برا نصب كردن.

Banned

دوستان عزيز من خودم مدير يک انجمن هستم که دکمه سپاس داريم و واقعاً حس ميکنم بدرد ميخوره گاهی بعضی آدمها که جوابم رو ميدن و خيلی خوب توضيح ميدن دلم ميخواد دکمه سپاس بزنم اما چون نيست و من کلی هيجان زده شدم مجبور ميشام يک پست بزنم و تشکر کنم!جديداً هم که يه چيزايی آخره تشکر اضافه ميکنن که پاک نکنيد و طرف بگه پست من فقط تشکر نبود!!!!
    اگر موافق هستيد يه نظرسنجی بدونه جانبداری بگزارييد يعنی نياين بگين گزاشتن دکمه سپاس خيلی دردسر داره و اصلاً خوشم نميآد بعد آخرش بگيد حالا موافق هستيد يا خير!
    با تشکر

حالا فارغ از بحثه اين تاپيك من يه سوال دارم از همه دوستان مخصوصا مديران عزيز:
    جديدا يه جوي تو فروم راه افتاه كه همه ما دنباله نظرسنجي و نمي دونم كدوم يكيش بدرد مي خوره و ...ازين حرفا هستيم.هنوز چند روز بيشتر از استرس شديدي كه به هممون وارد شد(سر قضيه وحيد و ارس و ارديبهشت)نگذشته(كه خدارو شكر بخير گذشت)باز دوباره دنباله تشكر واين حرفاييم...
    آقا جان هر كي هر چي بلده مياد ميذاره تو طبق اخلاص اينجا ميگه هيچ نيازي هم به تشكر و اينا نداره.ما كه خودمون اونايي كه بايد ازشون تشكر بشه رو خيلي خوب مي شناسيم. كما اينكه اين كار امتياز تجربه زياد موفقي هم نداشت.(ما كه يادمون نرفته!)هر كي مي خواد تشكر كنه پيغام خصوصي بذاره تمام!!! بيخودي هم جو امتياز اين حرفا مارو نمي گيره.
    اينجوري كه معلومه ديگه مشكلات و مسائل تموم شده و ما بايد بفكر امتياز باشيم!
    نذاريد يكبار ديگه تجربه ناموفق گذشته رو تكرار كنيم.همينجوري كه بچه ها تو فروم الان با هم صاف ساده هستن بذاريم بمونن...

ما نبايد جو يك محيط علمي كه همه توش تحصيل كرده هستن رو با يك فرومي كه طرف مياد يه كليپ ميذاره و بچه ها كلي حال ميكنن و 1000تا تشكر براش ميفرستن اشتباه بگيريم كه طرف بره بازم كليپ بذاره!!!! تو محيط اين فروم ما ارسال بيخودي نداريم(لا اقل من نديدم!)خلاصه شما يه سوالي مي پرسي من جواب ميدم يا برعكس.مگه تا حالا كه اين همه بچه ها به سوالات جواب مي دادن امتياز ميگرفتن يا بايد كسي دلگرمشون ميكرد كه جواب بدن؟؟
    100 البته كه تصميم نهايي با مدايران فرومه.. :-\
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

من از صحبتهايي كه تا بحال شده دو تا نتيجه گرفتم
    1 - قبلا سيستم + - داشتيم كه چون از - خيلي استفاده كردن مورد اختلاف و چاقو و .... قرار گرفته
    2- سيستم تشكر با سيستم شماره 1 كاملا فرق مي كنه ولي نقص هاي امنيتي داره (‌كه من بعنوان كسي كه يه كم فروم بازي بلده بعيد ميدونم البته ممكنه به خاطر نرم افزار فروم، تابحال فارسي نشده باشه كه بايد روش كار كرد)
    در كل اين مطلب جاي مناقشه شده كه خيلي جالب نيست و اين شكلي به نتيجه نخواهد رسيد، پس بهتره يا بصورت نظر سنجي تبديل كنيم يا بيخيال كل ماجرا شيم.
    سايه اي نيست دراين سوي پريشاني ها
    تا رهــاي کند ازدســت زمستــاني ها
    اي که صد پنجره از صبح خدا سرشاري
    تو نجـــاتم بده از دست پريشــاني ها

ApplyAbroad Champion

ehsan_ro عزیز
    درسته نظرات بچه‌ها همه یکسان نیست، ولی من «مناقشه»ای در این بحث نمی‌بینم و به هیچ وجه مطلب نگران کننده‌ای وجود نداره. نمی‌دونم چرا می‌گید جالب نیست.
    در مورد نظرسنجی هم من خودم اولش فکر کردم که بد نیست این کار رو بکنیم، بعد دوباره منصرف شدم. این روزها ما داریم وقت همه رو سر موضوعات نه چندان مهم هدر می‌دهیم و کاربرها بیشتر از این که به هدف اصلی‌شون برسند همه‌اش باید درگیر کارهای مربوط به ساختار و نرم‌افزار فروم بشوند. به همین دلیل فکر نمی‌کنم احتیاجی به نظرسنجی باشه و با توجه به پاسخ‌هایی که تا الآن به این پست داده شده، فکر می‌کنم نصب بسته‌ی تشکر منتفی باشه.

سلام دوستان

تعداد افرادی که از این تاپیک بازدید کردند بیش از 350 نفر هست ولی تعداد پاسخها36

به نظرم این میتونه یک اماری باشه از تعداد افرادی که مو ضوع تشکر براشون چندان اهمیتی نداره و بی تفاوت هستند وگرنه حتما نظر مثبت میدادند.چون اینجا هم نظر مثبت داده شده هم منفی.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

من نفهمیدم، مگه ارسال پیام خصوصی واسه تشکر مشکلش چیه که این همه بحث سر این دکمه تشکر میکنیم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط darya_venous
    سلام دوستان

تعداد افرادی که از این تاپیک بازدید کردند بیش از 350 نفر هست ولی تعداد پاسخها36

به نظرم این میتونه یک اماری باشه از تعداد افرادی که مو ضوع تشکر براشون چندان اهمیتی نداره و بی تفاوت هستند وگرنه حتما نظر مثبت میدادند.چون اینجا هم نظر مثبت داده شده هم منفی.

نه عزيز من اين آمر که شما گرفتی افراد بی تفاوت هستن!و شايد اون دسته از کاربرها که فقط دنبال جواب سؤالشون هستن!و وسشون فرق نميکنه که چه اتفاقی ميخواد بيفته يا نيفته!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)