صفحه 1 از 28 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 276

موضوع: باز کردن حساب در کانادا از بیرون کانادا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD. Humboldt University / Philosophy

پیش فرض باز کردن حساب در کانادا از بیرون کانادا

سلام دوستان، بسیاری از اطرافیان برایشان سئوال بود که چطور میتوان قبل از ورود به کانادا از مزیت حساب بانکی بهره برد و آیا این عمل عقلانی است یا خیر. آز دوستانی که در این رابطه تجربه ای کسب کرده اند درخواست میشود تجربیات خود را در اینجا در اختیار دیگران بگذارند. ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : افتتاح حساب در کانادا از خارج کانادا

کسانی که دنبال افتتاح حساب هستند مینونن به این سایت مراجعه کنند http://baal.blogfa.com/post-65.aspx اطلاعات جالبی داره.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط perserland نمایش پست ها
    کسانی که دنبال افتتاح حساب هستند مینونن به این سایت مراجعه کنند http://baal.blogfa.com/post-65.aspx اطلاعات جالبی داره.
    افتتاح حساب رو در چه مرحله اي ميشه انجام داد ؟ بايد حتما PR visa گرفته باشيم يا مثلا در مورد كبك با csq هم ميشه افتتاح كرد؟
    ارسال مدارک:18aug2010 .. رشته 6 امتیازی -تاریخ مصاحبه و دریافتcsqی .....18mai 2012
    فایل نامبر فدرال ...18july2012 آپدیت ازپاریس:22april2013 مدیکال :20dec2013 پاس ریکویست: 30feb2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط gil77 نمایش پست ها
    افتتاح حساب رو در چه مرحله اي ميشه انجام داد ؟ بايد حتما PR visa گرفته باشيم يا مثلا در مورد كبك با csq هم ميشه افتتاح كرد؟
    از همین الان هم میشه انجام داد، یکی از مدارکی که به عنوان احراز هویت قبول دارن نامه سفارت با نام و شماره پرونده مهاجرتی شماست.

دوستان کسی می دونه تو کدوم بانک ها میشه حساب بعنوان non-resident باز کرد؟ من می دونم Royal Bank برای بعضی از حساب ها اجازه میده ولی مثلن Bank of Montreal کلن اجازه نمیده انگار. هر بانکی پروسه اش ساده تر باشه برای من بهتره. لطفن اگر کسی تجربه داره کمک کنه. در ضمن حتمن باید بریم سفارت کانادا در تهران و مدارک و .. رو notarize کنیم؟ یا راه دیگه ای هم داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

تا اونجایی که من پرس و جو کردم فقط آر بی سی انجام میده و مدارک هم باید سفارت کانادا تأیید شه.

سلام
    لطفا دوستانی که این حساب اینترنتی رو باز کردن . در خصوص نحوه پر کردن فرمها اطلاع رسانی کنند . در قسمتی که گفته
    شماره تلفن بنویسید فضای کافی برای شماره های 8 رقمی وجود نداره
    ممنون میشم راهنمائی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط perserland نمایش پست ها
    تا اونجایی که من پرس و جو کردم فقط آر بی سی انجام میده و مدارک هم باید سفارت کانادا تأیید شه.
    آره انگار همینطوره ولی RBC هم برای دو نوع از Saving Account هاش اجازه نمیده ولی برای بقیه اش مشکل نیست تا جایی که من دیدم. شما می دونید اینجوری کردیت کارت هم میشه روی این حساب گرفت یا نه؟

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

از مطالبی که دوستات اینجا نوشتن به نظر میاد که ظاهرا با فایل نامبر هم میشه حساب باز کرد، ولی من نفهمیدم که دقیقا باید به کجا مراجعه کرد. لطفا لینک مستقیم بذارین به صفحه افتتاح حساب. ممنون (:
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

در سایت کبک نوشته بود قبل از وارد شدن به کانادا یک حساب TRUST باز کنید که این حساب مختص انتقال دارایی های مهاجرین است و تا 5 سال به هیچ عنوان به این حساب مالیات تعلق نمی گیره!

حالا یک مرد بگه چجوری بریم حساب TRUST باز کنیم و چه مدارکی می خواد؟

Merci

صفحه 1 از 28 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)