صفحه 4 از 28 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 276

موضوع: باز کردن حساب در کانادا از بیرون کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : افتتاح حساب در کانادا از خارج کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsh نمایش پست ها
    از در سیتیزن ها باید برید تو یه خانمی نشسته بهش ترجمه رسمی شناسنامه با مهر امور خارجه و پاسپورت را میدید و جلوی خودش sign. card رو امضا می کنید. هزینه اش فکر کنم 80-70 تومن بود. یک روز بعد هم به شما تایید شده اش را تحویل می دهد بعد با TNT یا سایر courier ها می فرستید برای شعبه ای که می خواهید. اگر ایمیل account manager مربوط رو هم داشته باشید باهاش می تونید مکاتبه کنید و از روند افتتاح حساب باخبر بشید.
    سلام
    یعنی سفارت واسه این تاییدی که میکنه پول هم میگیره؟ 70 80 تومن؟! چه خبره!

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsh نمایش پست ها
    مطمئن باشید که می تونید حواله کنید وگرنه چه فایده ای داره باز کردن این حساب؟! فقط حق برداشت ندارید تا اونجا نرید خودتون
    من هنوز ایرانم . به حسابی که به شرح این فروم افتتاح کردم پول حواله کردم و تاییدیه هم از بانک RBC برای دریافت پول در حسابم امد. پس مطمین باشید...
    شروع پروسه در دمشق مارچ 2005
    دریافت مدیکال جولای 2011
    ویزا اکتبر 2011

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidreza-P نمایش پست ها
    سلام
    لطفا دوستانی که این حساب اینترنتی رو باز کردن . در خصوص نحوه پر کردن فرمها اطلاع رسانی کنند . در قسمتی که گفته
    شماره تلفن بنویسید فضای کافی برای شماره های 8 رقمی وجود نداره
    ممنون میشم راهنمائی کنید
    بله فقط میشه یک شماره در کانادا را داد که آنهم برای این است که با شما تماس بگیرند و یک قرار ملاقات حضوری برای امضا بگذارند... من برای باز کردن حساب این شماره تلفن را با صفر پر کردم و قبول کرد... البته هنوز نمیدونم به کجا میکشه.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

نقل قول نوشته اصلی توسط sba نمایش پست ها
    با سلام
    متاسفانه من نتونستم فرمهای بانک رو تکمیل کنم و ایراد می گرفت,مثلا در قسمت ctz/immigration # من 5292 رو وارد کردم و فایل نامبرم رو دادم اما ایراد می گرفت و تاریخ expire می خواست ممکنه بیشتر راهنمایی کنین؟متشکرم
    ضمنا کدوم مدل حساب رو انتخاب کنیم بهتره؟ باید ماهانه به بانک پول بدیم؟
    تاریخ expire رو برای شماره پاسپورت میخواد ولی وقتی میخواهید فایل نامبر را وارد کنید اون B اولش رو وارد نکنید و بین عددها هم فاصله نگذارید .. قبول میکند.

من تمام مراحل گفته شده رو انجام دادم و یه رسید بهم داد که حسابت باز شد و منتظر باش باهات تماس بگیریم برای گذاشتن قرار که بیای و امضا کنی... منهم امشب با شماره ای که داده بودن تماس گرفتم و پرس و جو کردم... پرسیدن برای کدوم شهر میخوای و من هم گفتم کبک و شماره تلفن من را گرفت و قرار شد یکی از شعبه مونترال بهم زنگ بزنه و اطلاعات بده... هنوز منتظرم .. هروقت مشخص شد به شما هم میگم... چون برای من ایمیلی نیومده هنوز و منهم نمیتونم برم کانادا برای امضا!!!!!
    حالا اگه کسی میتونه راهنمایی بیشتری بکنه ممنون میشم چون همه ی مراحلی که رفتم ختم شد به اینکه باید بیای امضا کنی و صبر کنی ما قرار این امضا رو بگذاریم...
    در ضمن تنها حسابی که میشد باز کنم حساب day to day بود از دایرکتوری saved account

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    من تمام مراحل گفته شده رو انجام دادم و یه رسید بهم داد که حسابت باز شد و منتظر باش باهات تماس بگیریم برای گذاشتن قرار که بیای و امضا کنی... منهم امشب با شماره ای که داده بودن تماس گرفتم و پرس و جو کردم... پرسیدن برای کدوم شهر میخوای و من هم گفتم کبک و شماره تلفن من را گرفت و قرار شد یکی از شعبه مونترال بهم زنگ بزنه و اطلاعات بده... هنوز منتظرم .. هروقت مشخص شد به شما هم میگم... چون برای من ایمیلی نیومده هنوز و منهم نمیتونم برم کانادا برای امضا!!!!!
    حالا اگه کسی میتونه راهنمایی بیشتری بکنه ممنون میشم چون همه ی مراحلی که رفتم ختم شد به اینکه باید بیای امضا کنی و صبر کنی ما قرار این امضا رو بگذاریم...
    در ضمن تنها حسابی که میشد باز کنم حساب day to day بود از دایرکتوری saved account
    شما الان کانادا هستید مگر؟
    آخه اگه ایرانید و قبل از رفتن به کانادا می خواهید به حسابتان پول بفرستید باید امضا را در سفارت کانادا انجام دهید و بعد برایشان پست کنید.
    شماره حساب هم بهتان داده اند؟
    دریافت مدیکال جولای 2011
    ویزا اکتبر 2011

نقل قول نوشته اصلی توسط MAM2005 نمایش پست ها
    شما الان کانادا هستید مگر؟
    آخه اگه ایرانید و قبل از رفتن به کانادا می خواهید به حسابتان پول بفرستید باید امضا را در سفارت کانادا انجام دهید و بعد برایشان پست کنید.
    شماره حساب هم بهتان داده اند؟
    موضوع همینه من الان ایرانم و خب طبق گفته های دوستان اول اونا باید به من یه سری فرم ایمیل کنن که من اون فرم ها رو ببرم سفارت امضا رو تایید بگیرم دیگه...
    نه شماره حساب که نه ولی یه شماره دادن که نمیدونم شماره چیه ولی گفتن منتظر باشین باهاتون تماس بگیریم ما هم الان نشستیم تا باهامون تماس بگیرن!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    موضوع همینه من الان ایرانم و خب طبق گفته های دوستان اول اونا باید به من یه سری فرم ایمیل کنن که من اون فرم ها رو ببرم سفارت امضا رو تایید بگیرم دیگه...
    نه شماره حساب که نه ولی یه شماره دادن که نمیدونم شماره چیه ولی گفتن منتظر باشین باهاتون تماس بگیریم ما هم الان نشستیم تا باهامون تماس بگیرن!!!!
    خیلی عجیبه. شاید توی پر کردن فرمها جایی چیزی رو اشتباهی پر کرده اید. اگه ایمیلی از بانک شعبه مونترال دارید پیگیری کنید اگر نه دوباره به سایت RBC بروید و دوباره حساب جدید باز کنید. تا وقتی که فرمها را در حضور بانک یا سفارت امضا نکنید حسابتان باز نمی شود.
    دریافت مدیکال جولای 2011
    ویزا اکتبر 2011

Junior Member

سلام دوستان

افتتاح حساب بعد از واریز پول و دریافت تاییدیه بانک چقدر زمان می بره ؟
    آیا میشه بیشتر از 10000 دلار باخودمون ببریم یا در فرودگاه باید جریمه پرداخت کنیم ؟
    با تشکر از پاسخ شما
    تاريخ فايل نامبر : نوامبر 2004
    دریافت مدیکال و ارسال به وین :december/2010
    پاس ریکوئست : 2011/june
    دریافت ویزا:2011/August

نقل قول نوشته اصلی توسط farnaz2009 نمایش پست ها
    سلام دوستان

افتتاح حساب بعد از واریز پول و دریافت تاییدیه بانک چقدر زمان می بره ؟
    آیا میشه بیشتر از 10000 دلار باخودمون ببریم یا در فرودگاه باید جریمه پرداخت کنیم ؟
    با تشکر از پاسخ شما
    با سلام
    حداکثر یک هفته زمان می برد که RBC به درخواست شما پاسخ دهد و از شعبه مربوطه تماس بگیرند.
    حداکثر یک هفته هم شما مدارک را پر کنید و در سفارت کانادا تاییدیه امضا بگیرید و با DHL بدست شعبه برسانید
    بانک 2 تا 3 روزه به شما جواب می دهد و جزییات حسابتان را به شما می دهد.
    آنتقا پول از صرافی هم 2 تا 3 روز طول می کشد.
    تاییدیه واریز به حساب با ایمیل را هم حداکثر 2 روز.
    (زمانهای بالا تقریبی و بر اساس تجربه اینجانب است)
    همراه داشتن بیشتر از 10000 دلار در کانادا موردی ندارد فقط باید در فرودگاه اعلام کنید. البته گاهی در فرودگاه های ایران گیر می دهند که اینقدر پول را نمی شود خارج کنید.
    دریافت مدیکال جولای 2011
    ویزا اکتبر 2011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)