صفحه 7 از 28 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 276

موضوع: باز کردن حساب در کانادا از بیرون کانادا

Senior Member

پیش فرض پاسخ : افتتاح حساب در کانادا از خارج کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط ashoury نمایش پست ها
    آیا میشه من که هنوز CSQ نگرفتم و برای مصاحبه دارم آماده میشم یک حساب در کبک باز کنم از ایران

اگر می شود لطفا به من بگیدکه چه فرمهایی باید پر کنم و چه مدارکی باید بفرستم و چقدر طول میکشه حساب باز کنم
    کسی اطلاعاتی در این زمینه نداره؟

ارسال مدارک :2010/12/28 تاریخ مصاحبه و قبولی 2013
    /10/22 تحویل مدارک فدرال به سیدنی: 2013/11/01 فایل فدرال: 2013/12/17 آپدیت از پاریس: 2014/01/21 مدیکال: 2014/02/11 پراسس : 2014/02/18 مدیکال رسیو:2014/03/14 پاس ریکوئست:2014/03/17 لندینگ در مونترال:2014/05/01 رشته دیمند 16 امتیازی

Senior Member

فکر کنم علاوه بر مواردی که دوستان گفتند، حداقل برای جلوگیری از دزدیده شدن پول در سفر هم که شده بهتر باشه آدم پول رو به حساب واریز کنه تا بخواد دستی حمل کنه.
    من توضیحی که جناب سامان شاهین دادند رو خوندم. اگه همچنان مسیر همون هست، ممکنه بگید توی سایت چه حسابی رو باید انتخاب کنیم؟
    VIP (?!) - No Limit - Signature No limit - Day to Day
    و یه توضیح کلی که چکار باید کرد؟
    ممنون
    Culture lives in everything we do

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

آیا همراه این حساب که باز میکنید، credit cart هم بهتون میدن که بشه باهاش از ATM پول برداشت و یا خرید و نقل و انتقال پول اینترنتی انجام داد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Management (Erasmus University Rotterdam

با سلام
    دوستان ممكنه راهنمائي كنيد آيا در فاصله ايكه پاسپورتمون از سفارت برگرده ميشه براي افتتاح حساب اقدام كنيم يا فقط ميشه فرم ها رو پر كنيم ؟
    Applied from NL through Berlin Aug 2004 - Sent to Damuscus Feb 2005
    Update Letter June 2009 Sent to Damuscus Aug 2009 Application sent ot Warsaw April 2010
    Medical Request 14th Sep 2011 Received to London 28 sep
    PassR 8 Nov - Visa 31 Dec =83 months

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    افتتاح حساب اینترنتی در رویال بانک کانادا از ایران

رویال بانک کانادا حساب ویژه ای را برای مهاجرین به نام non-resident accounts باز می کند. بر عکس آنچه من شنیده بودم٬ باز کردن حساب برای ما از این طریق زیاد هم طول نکشید. فقط یک هفته. البته مدارک را DHL کردیم.
    برای باز کردن حساب اول به این صفحه بروید:
    https://www.rbcroyalbank.com/cgi-bin.../pda/apply.cgi
    نوع حساب مورد نظر خود را انتخاب کنید و روی Apply Now کلیک کنید. برای پر کردن فرم ها چند نکته ی مهم را رعایت کنید:
    در صفحه ی اول فرم٬ در جواب سئوال زیر
    "Do you have an RBC Client Card?"
    بگویید No
    و در جواب این سئوال: "Are you a Canadian Resident?"
    بگویید No
    در صفحه ی دوم روی آپشن Apply Online & Visit a Branch کلیک کنید و برای IDs از Foreign Passport و Ctzn/Immigration # 5292 را اتخاب کرده و در اولی شماره پاس و در دومی شماره ی ویزا یا٬ در صورت در دست نداشتن ویزا٬ فایل نامبر خود را وارد کنید.
    بعد از فرستادن فرم ها بانک بسته ی زیر را برایتان ایمیل می کند٬ یا اگر بخواهید کاغذی می فرستد٬ شما مدارکتان را جور کرده٬ و برای بانک می فرستد. ما در ابتدا نمی دانستیم ولی بدون پر کردن فرم و حتی تماس با بانک هم می توانید مدارک خود را تهیه و به هر شعبه ای در سر تا سر کانادا بفرستید. بسته ی ایمیلی از قرار زیر است:
    ۱- یک یروشور کامل با تمام توضیحات در مورد non-resident accounts که لیست مدارک مورد نظر را هم دارد. بعضی از مدارک را باید در سفارت تایید کنید. این بروشور را از اینجا دانلود کنید.
    ۲- فرم بانک که باید پر کنید. فرم را از اینجا دانلود کنید.
    ۳- کارت امضا که با ید در حضور کارمند سفارت پر شود. کارت را از اینجا دانلود کنید.
    ۴- فرمی که کارمند سفارت باید پر کند (و نمی کند و بانک هم از ما ایرادی نگرفت). از اینجا دانلود کنید.
    شاید اقدامات اینچنینی ضریب امنیت را برای مهاجرین بالا تر ببرند تا دیگر شاهد آن چه اخیرن بر رضا و خانواده اش رفت و همه را غمگین کرد نباشیم.
    سلام دوستان
    ممكنه راهنمائي فرمائيد كدوم اين دو تا حسابو بهتره باز كنيم ؟

اونوقت ما كه هنوز آدرس مشخصي در كانادا نداريم افتتاح حساب مشكلي نخواهد داشت ؟
    ویرایش توسط Mojola : December 4th, 2011 در ساعت 09:40 AM
    Update Letter June 2009 Sent to Damuscus Aug 2009 Application sent ot Warsaw April 2010

ApplyAbroad Guru

day-to-day Banking که فی ماهانه کمتری داره برای مصارف عادی کافیه. بعد از اومدن به کانادا هم حسابتون رو میتونید به موسسات بانکی که فی ماهانه نمیگیرن مثل president choice و یا ING منتقل کنید.

Senior Member

من که تلاش کردم اما تا الان موفق به افتتاح حساب نشدم و فکر کنم به خاطر تحریم ها هم نشه حساب باز کرد اما اگه کسی موفق شد لطفا رمز موفقییتش رو به بقیه هم بگه
    Culture lives in everything we do

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    من که تلاش کردم اما تا الان موفق به افتتاح حساب نشدم و فکر کنم به خاطر تحریم ها هم نشه حساب باز کرد اما اگه کسی موفق شد لطفا رمز موفقییتش رو به بقیه هم بگه
    چه مشکلی پیدا کردین ؟ من که یه دسته گل به آب دادم که فکر نکنم تا پاسم از سفارت بیاد بتونم حساب باز کنم چون پاسمو تعویض کردم و کپی نگرفتم و شمارشو ندارم

برای افتتاح حساب برای مهاجرین دو مدرک معتبر لازمه، پاسپورت رو که همه داریم و میتونیم ازش استفاده کنیم. دومی رو چه کار کنیم؟
    باید یا NSI داشته باشیم یا Residence card یا کردیت کارت از یک بانک معتبر کانادایی یا گواهینامه کانادایی یا آمریکایی و ...
    دوستانی که موفق به افتتاح حساب شده اند لطفا راهنمایی کنند.

Senior Member fanta آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nikizirak2005 نمایش پست ها
    برای افتتاح حساب برای مهاجرین دو مدرک معتبر لازمه، پاسپورت رو که همه داریم و میتونیم ازش استفاده کنیم. دومی رو چه کار کنیم؟
    باید یا NSI داشته باشیم یا Residence card یا کردیت کارت از یک بانک معتبر کانادایی یا گواهینامه کانادایی یا آمریکایی و ...
    دوستانی که موفق به افتتاح حساب شده اند لطفا راهنمایی کنند.
    Landing paper که دارید.
    Don't feed the trolls

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)