نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: آیا به استادی که offer اش را نپذیرفته ام، اطلاعات پذیرشم را بدهم؟

0hamed0
    Guest

پیش فرض آیا به استادی که offer اش را نپذیرفته ام، اطلاعات پذیرشم را بدهم؟

سلام،
    من چند روز پیش به استادی (تو کانادا) که مایل به همکاری با من بود و حتی نامه ادمیشن فرستاد (و من امضا نکردم) گفتم که من از یک دانشگاه دیگه تو کانادا ادمیشن گرفتم و خلاصه شرمنده! قبلا هم بش رسما گفته بودم که من چند جای دیگه هم اپلای کردم و تصمیم قطعی هنوز نگرفتم. حالا به من ایمیل زده و میگه:

Thanks for your message. I have offered research positions to several other students, so your decision is not catastrophic. If you don't mind telling, I would be very interested to know which Canadian University you will attend, what your research area will be and what financial support you have been offered. This information, will help me as I advertise for and hire students in the future.

I wish you the best in your studies and future career.

نظرتون چیه، بش اسم دانشگاه جدید و سایر اطلاعاتی رو که می خواد بگم؟ ممکنه اگه بش بگم بره با اونا تماس بگیره ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا به استادی که offer اش را نپذیرفته ام، اطلاعات پذیرشم را بدهم؟

Thanks for your message. I have offered research positions to several other students, so your decision is not catastrophic
    چه جالب جواب داده!!
    اگر از اول بهش گفته بودي كه نمياي به نظر نبايد مشكلي باشه چون برات تعهدي ايجاد نكرده. همه مي دونن كه دانشجوا فقط يه جا اپلاي نمي كنن.
    مي خواي فقط اسم دانشگاه و مقدار فاندشو بگو.

پیش فرض پاسخ : آیا به استادی که offer اش را نپذیرفته ام، اطلاعات پذیرشم را بدهم؟

براي من اين موقعيت پيش اومد البته براي امريكا و من به استادم گفتم اسم دانشگاه جديد رو. از اين لحاظ خوب بود كه چون دانشگاه دومي رتبه بهتري داشت و استاد خيلي تشويقم كرد و برام آرزوي موفقيت كرد. به نظر من گفتنش هيچ سابقه منفي براي شما و پذيرش جديدتون نميتونه ايجاد كنه. فقط با گفتن اينكه پذيرشهاي بهتري داريد تونستيد اعتبار خودتون رو بالا ببريد.
    در مورد زمينه تحقيقاتي اگه دوست نداريد زياد توضيح نديد.

به نظر من هم مشکلی نداره ولی اگه خودم بودم ریسک نمی کردم.
    پروردگارا ملت و کشور مرا از دروغ و خشکسالی مصون بدار.

saeede83
    Guest

برای من هم پیش اومد و وقتی به استاد قبلی گفتم، گفتش که هر چند دوست داشتم به اینجا می اومدی اما به تصمیمت احترام می ذارم و برات آرزوی موفقیت می کنم. به نظر من اون استاد واقعا می خواد بدونه دانشجویان در سطح شما احتمال گرفتن پذیرششون از دانشگاه های بهتر چقدره و برای آینده اش برنامه ریزی کنه. فکر نمی کنم دادن اطلاعات مختصر ضرری داشته باشه، خصوصا که شما پذیرش اونجا رو accept نکردین

Senior Member

آخه چه ریسکی؟!! مگه میخواد اطلاعاتتو کجا بده و اصلا اینکه شما قراره چه دانشگاهی بری یا رو چی کار کنی secret هست؟! اصلا همه این اطلاعاتو رو home page شون میذادن. خواسته feedback بگیره فقط.

آره بابا، بده مشکلي نداره

من قبل از تصميم‌گيريم ايميل زدم و Admission Letter جديدم رو براي استاد قبلي که بهم پذيرش داده بود فرستادم و ازش راهنمايي خاستم و خيلي خوب هم کمکم کرد و کلي هم تشکر کرد و بهم گفت که اگر بياي اينجا مي‌تونم فاندت رو زياد کنم و آخرش هم من جاي جديد رو انتخاب کردم

مشکلي پيش نمي‌آد، خودشم هم که گفته براي چي ميخاد اين اطلاعات رو، البته در مورد Research اگه دوست نداري خيلي کلي توضيح بده، ولي در هر صورت جواب ايميلش رو بده و ازش تشکر کن و ...
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)