صفحه 5 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 136

موضوع: چگونگی تعامل با گمرک کانادا در بدو ورود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران

پیش فرض پاسخ : چگونگی تعامل با گمرک کانادا در بدو ورود

با سلام
    من برای 5 می با امارات به مونترال پرواز دارم - آیا جدیدا مشکلی برای بردن آجیل نیست ؟ بردن یکی دو قطعه کامپیوتر چی؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    وبلاگ شخصی : http://ana-hita.blogfa.com

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط mhd_amiri نمایش پست ها
    با سلام
    من برای 5 می با امارات به مونترال پرواز دارم - آیا جدیدا مشکلی برای بردن آجیل نیست ؟ بردن یکی دو قطعه کامپیوتر چی؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    نه مشكلي نيست. مي تونيد همراه داشته باشيد.

Junior Member

سلام دوستان،
    ما براي 12 جولاي بليط تركيش داريم. 4 نفريم. شايد نفري 15000 دلار ببريم و من خودم فرد اصلي هستم. آياي اين پول را مي تونم توي يك فرم يك جا بنويسم. يا اين كه بايد توي 4 تا فرم اعلام كنم. خودم و همسرم و بچه هام.
    سوال دوم اين كه ما ادويه هاي زيادي خريديم. و قرار ه چند كيلويي هم سبزي خشك و از اين جور چيزها ببريم ، توي گمرك آونجا كه گير نمي دن.
    سوال سوم اين كه فرمي كه بايد توش وسايلي كه قراره با خودمون ببريم و يا بعدا ارسال كنيم آياي براي هر نفر جداگانه پر بشه يا مي تونيم همه رو يك جا بنويسيم.
    سوال چهارم: شنيدم كه توي هواپيما يه فرم ميدن تا پر كنيم اين همون فرم B4 كه توي سايت هست يا يه فرم ديگه است .
    مرسي از پاسختون.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط siro نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    ما براي 12 جولاي بليط تركيش داريم. 4 نفريم. شايد نفري 15000 دلار ببريم و من خودم فرد اصلي هستم. آياي اين پول را مي تونم توي يك فرم يك جا بنويسم. يا اين كه بايد توي 4 تا فرم اعلام كنم. خودم و همسرم و بچه هام.
    سوال دوم اين كه ما ادويه هاي زيادي خريديم. و قرار ه چند كيلويي هم سبزي خشك و از اين جور چيزها ببريم ، توي گمرك آونجا كه گير نمي دن.
    سوال سوم اين كه فرمي كه بايد توش وسايلي كه قراره با خودمون ببريم و يا بعدا ارسال كنيم آياي براي هر نفر جداگانه پر بشه يا مي تونيم همه رو يك جا بنويسيم.
    سوال چهارم: شنيدم كه توي هواپيما يه فرم ميدن تا پر كنيم اين همون فرم B4 كه توي سايت هست يا يه فرم ديگه است .
    مرسي از پاسختون.
    پول را يك جا مي نويسيد و فرم وسايل هم كلي است نه فردي. بچه ها سبزي خشك مي آرند و اعلام هم مي كنند تا الان كه مشكلي نبوده، ادويه اينجا همه نوع هست. بارتونو سنگين نكنيد.

Junior Member

ممنون از پاسختون
    ولي خوب خريديم . 5- 6 كيلو هم خريديم اگع بياريم مشكلي است ، بعد چون با تركيش مي آيم نفري دو تا چمدون 23 كيلويي مي تونيم بياريم .

Junior Member

سلام بر دوستان گرامی
    مطمن هستید که اگه چیزهایی مثل آجیل و سبزی خشک و ادویه رو اگه توی لیست وسایل و اظهار نامه گمرکی اعلام کنیم مشکلی نیست؟.....اخه توسایت فود اینسپکشن گفته باید یا سرتیفیکت کشور تولید کننده داشته باشه و یا اینکه از قبل اجازه ورود از کانادا گرفته باشه......من نگرانم....اینارو لازم دارم و حوصله دردسر هم ندارم......ممنونم میشم راهنمایی کنید.......در ضمن این لیست وسایل رو باید دستی تهیه کنیم یا تو فرودگاه افیسر میده پر کنیم؟.....
    با تشکر
    شروع پروسه دردمشقFeb/ 8/2006ترانسفرفايل به ورشو April/28/2010درخواست آپديت از ورشو Aug/13/2010تحويل مدارك آپديت بهورشوOct /28/2010صدورمدیکالOCT/24/2011 رسیدن مدیکال2011/14/NOV پاس ریکوئست6/2011/12ارسال پاسهاباآرامکس 12/14/2011دسیژن میددرسایت JAN/3/2012صدورویزا28/12/2011دریافت ویزا18/1/2012

ApplyAbroad Veteran

من تو لیست ننوشتم فقط وقتی داشتیم وارد می شدیم به همون مامور گمرک گفتم پسته و سبزی خشک با خودمون آوردیم اونم هیچی نگفت
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط elham1354 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان گرامی
    مطمن هستید که اگه چیزهایی مثل آجیل و سبزی خشک و ادویه رو اگه توی لیست وسایل و اظهار نامه گمرکی اعلام کنیم مشکلی نیست؟.....اخه توسایت فود اینسپکشن گفته باید یا سرتیفیکت کشور تولید کننده داشته باشه و یا اینکه از قبل اجازه ورود از کانادا گرفته باشه......من نگرانم....اینارو لازم دارم و حوصله دردسر هم ندارم......ممنونم میشم راهنمایی کنید.......در ضمن این لیست وسایل رو باید دستی تهیه کنیم یا تو فرودگاه افیسر میده پر کنیم؟.....
    با تشکر
    تو فرمي كه داخل هواپيما بهتون مي دند، بنويسيد؛ اگر هم از اين به بعد بخواهند مانع ورودش بشوند، نهايتا اونارو ازتون مي گيرند و دردسري ايجاد نمي كنه.
    فرم وسايل همراه و وسايلي كه بعدا مي آوريد را هم مي تونيد دانلود كنيد و هم از افسر بگيريد.

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

سلام دوستان

آیا طلا و جواهر مصرفی را میشه وارد کرد؟ آیا محدودیتی وجود دارد؟؟ ممنونم

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط immigrant_sh نمایش پست ها
    سلام دوستان

آیا طلا و جواهر مصرفی را میشه وارد کرد؟ آیا محدودیتی وجود دارد؟؟ ممنونم
    نه مشكلي نداره ولي حتما موقع ورود ثبتش كنيد اگه قيمتش بالاست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)