صفحه 6 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 136

موضوع: چگونگی تعامل با گمرک کانادا در بدو ورود

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی تعامل با گمرک کانادا در بدو ورود

سلام دوستان. اگه بخوام حدود ۶۰۰۰۰ دلار با خودم ببرم تو فرودگاه ایران گیر می دن؟ پول تو حساب ارزیه و می تونم از بانک نامه بگیرم. چیکار باید بکنم؟
    ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

سلام.
    اگه بیشتر از 10000 دلار همراهمون باشه چه اتفاقی می افته؟ همه جواب داده ند که باید در فرودگاه گزارش بدیم.

- بعدش چی میشه؟ ازش مالیات می گیرند؟
    - اگه گزارش ندیم چه اتفاقی می افته؟ من بارها تو فرودگاه تورنتو رفت و آمد کردم ولی کسی مقدار پول همراهم رو چک نکرده

ممونو میشم اگه راهنمایی کنین

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak نمایش پست ها
    سلام.
    اگه بیشتر از 10000 دلار همراهمون باشه چه اتفاقی می افته؟ همه جواب داده ند که باید در فرودگاه گزارش بدیم.

- بعدش چی میشه؟ ازش مالیات می گیرند؟
    - اگه گزارش ندیم چه اتفاقی می افته؟ من بارها تو فرودگاه تورنتو رفت و آمد کردم ولی کسی مقدار پول همراهم رو چک نکرده

ممونو میشم اگه راهنمایی کنین
    سلام دوست عزیزم
    خوب در cic هم صراحتا اعلام شده که اگر بیشتر از ۱۰۰۰۰ تا اگر همراه دارید حتما اعلام نمایید وگرنه عواقبش با خودتونه! و نمیدونم تا حالا اگر رفت و آمد داشتید شاید بعنوان PR رفت و آمد نداشتید چون از مهاجرین در بدو ورود که پروسه مهاجرت آنجا تکمیل میشود سوال میشود. من اطلاعی ندارم چه خواهد شد و آیا مالیاتی بهش تعلق میگیرد یا خیر ولی فکر میکنم از HONEST بودن با اونها ضرری متحمل نخواهید شد. موفق باشید. امیدوارم لینک زیر مفید واقع بشه.

http://www.settlement.org/sys/faqs_d...faq_id=4000258

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

خیلی ممنوم از جوابتون. تو این لینک شما گفته که You are not taxed on the money you bring with you when you land.
    خودم هم یک لینک توی canadian border agency پیدا کردم که گفته کل هدف قضیه جلوگیری از پول شوییه. وگرنه سقفی برای ورود پول وجود نداره:
    http://www.cbsa-asfc.gc.ca/publicati...f5052-eng.html

فقط دوستانی که شرایط مشابه داشتند و گزارش هم دادند دچار دردسر یا طی مراحل قانونی بیشتر شدند یا نه؟ یا اینکه فقط فرم دوم e677 رو پر کرده ند؟

بازم ممنونم

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

خير هيچ مشكل قانوني نداره ماليات هم بهش تعلق نمي گيره. حتما اعلام كنيد وگرنه براي افتتاح حساب دچار مشكل خواهيد شد. بهتره بيشتر از اين مبلغ هم دستي نياوريد. پست هاي قديمي هم اطلاعات خوبي داره.

Junior Member

سلام
    ايا به همراه داشتن مواد غذايي مثل روغن زيتون و اين جور چيزا براي تازه واردها به كانادا محدوديتي داره؟
    در واقع ما مقداري روغن زيتون محلي داريم كه ميخوايم با خودمون ببريم كبك. حجمش هم بيشتر از ١٥ ليتره.

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط AliPST نمایش پست ها
    سلام
    ايا به همراه داشتن مواد غذايي مثل روغن زيتون و اين جور چيزا براي تازه واردها به كانادا محدوديتي داره؟
    در واقع ما مقداري روغن زيتون محلي داريم كه ميخوايم با خودمون ببريم كبك. حجمش هم بيشتر از ١٥ ليتره.
    چمدان ها معمولا باز نمي شند مگر مشكوك بشند ولي ١٥ ليتر زياده و جمع و جور كردنش تو بار و اينكه نريزه هم كار راحتي نيست. اگه تعدادتون زياده و به اندازه كافي چمدون داريد خوب بسته بنديش كنيد و پخشش كنيد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    power electrical engineering

سلام
    میشه لینک فرمی که باید لیست اجناسمون رو داخلش بنویسیم بذارید برای دانلود کردن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط AliPST نمایش پست ها
    سلام
    آوردن روغن مایع، آزاد است یا ممنوع؟

Junior Member

سلام کسی میدونه اگه لیست وسایلی که قراره برامون بفرستنو تو فرودگاه نداده باشیم باید چکار کرد؟ وسیله با ارزشی نیست کتابو جزوه خوراکی لباس و یه سری لوازم شخصی که واقعا لازمشون دارم من یه ماهی میشه که لندینگ کردم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)