صفحه 7 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 136

موضوع: چگونگی تعامل با گمرک کانادا در بدو ورود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    power electrical engineering

پیش فرض پاسخ : چگونگی تعامل با گمرک کانادا در بدو ورود

سلام
    میشه لینک فرمی که باید لیست اجناسمون رو داخلش بنویسیم بذارید برای دانلود کردن؟

چرا کسی جواب من و نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟//

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamfatemi نمایش پست ها
    سلام
    میشه لینک فرمی که باید لیست اجناسمون رو داخلش بنویسیم بذارید برای دانلود کردن؟

چرا کسی جواب من و نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟//
    چون اين لينك بارها گذاشته شده و با كمي جستجو به راحتي اينجا و تو سايت اداره مهاجرت پيدا مي شه. به هر حال:
    http://www.cbsa-asfc.gc.ca/publicati...res/b4-eng.pdf
    http://www.cbsa-asfc.gc.ca/publicati...laires/b4a.pdf

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar26b نمایش پست ها
    سلام کسی میدونه اگه لیست وسایلی که قراره برامون بفرستنو تو فرودگاه نداده باشیم باید چکار کرد؟ وسیله با ارزشی نیست کتابو جزوه خوراکی لباس و یه سری لوازم شخصی که واقعا لازمشون دارم من یه ماهی میشه که لندینگ کردم

کسی می تونه منو راهنمایی کنه ؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar26b نمایش پست ها
    کسی می تونه منو راهنمایی کنه ؟[/B]
    با گمرك فرودگاه تماس بگيريد و موضوع را بهشون بگيد.

Junior Member

سلام
    من همین مشکل رو داشتم که پارسال برای بار اول لندینگ کردم اما لیستمو ندادم... فکر میکنم حتما با CBSA صحبت کنید. یه راههایی داره.

بنده قصد دارم خانه و ملک دیگری که دارم را در ایران نگه دارم و نفروشم. بعدها اگر لازم بود آنها را هم بفروشم و ببرم.حالا سوال من این است که در بدو ورود، باید سند این دو و ترجمه اش را به عنوان دارایی ام نشان دهم تا بعدها مالیات نخورد؟ یک مطلبی خوانده ام که باید به همراه سندها، ارزیابی رسمی بهای آنها را هم به همراه ترجمه ببرم. آیا این کار حتماً لازم است؟ ارزیابی رسمی بهای ملک را چگونه و از کجا می توانم انجام بدهم؟
    ممنون از توجه دوستان.
    آن که حقیقت را نمی داند، فقط بی شعور است، اما آن که حقیقت را می داند و آن را دروغ می نامد، تبهکار است (برتولت برشت)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    داروسازی دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط h10h10 نمایش پست ها
    بنده قصد دارم خانه و ملک دیگری که دارم را در ایران نگه دارم و نفروشم. بعدها اگر لازم بود آنها را هم بفروشم و ببرم.حالا سوال من این است که در بدو ورود، باید سند این دو و ترجمه اش را به عنوان دارایی ام نشان دهم تا بعدها مالیات نخورد؟ یک مطلبی خوانده ام که باید به همراه سندها، ارزیابی رسمی بهای آنها را هم به همراه ترجمه ببرم. آیا این کار حتماً لازم است؟ ارزیابی رسمی بهای ملک را چگونه و از کجا می توانم انجام بدهم؟
    ممنون از توجه دوستان.
    سلام دوستان اگه كسي جواب دوستمون رو ميدونه لطفا راهنمايي كنه چون سوال من هم هست ممنونم
    کد رشته:3131 وصول مدارک به سیدنی: 2011february25 فایل نامبر 2011march 30 این پراسس 2011june28 مدیکال17 2012april رسید اپدیت مدارک 27 2012june تاریخ دریافت ویزا31 2012July

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط farzaneh-m نمایش پست ها
    سلام دوستان اگه كسي جواب دوستمون رو ميدونه لطفا راهنمايي كنه چون سوال من هم هست ممنونم
    دوست عزیز خانه و ملک را لازم نیست به گمرک اعلام کنید. انتقال پول و دارایی نقدی مالیات نمیخورد فقط هنگام انتقال ممکن است بخاطر مقررات تحریم ایران مجبور شوید از وزارت خارجه کانادا مجوز بگیرید.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط h10h10 نمایش پست ها
    ممنون از توجه دوستان.
    نه اين كار لازم نيست بعدا كه مقيم كانادا شديد با يك حسابدار خبرهدر اين زمينه مشاوره كنيد.

سلام دوستان

من نتونستم جواب سوالمو پیدا کنم، ببخشید اگه قبلن جواب این سوال داده شده. من تازه لند شدم تو کانادا و میخوام بدونم برای اینکه اون مقدار از وسایلم مثل طلا و فرش رو اظهار کنم کجا باید برم؟
    پستهایی که من خوندم بیشتر در مورد نحوه پر کردن و دانلود فرم بود. اینکه پروسه س چیه و کجا باید رفت ممنون میشم راهنماییم کنید...
    پرونده ژانویه 2006
    ویزا ژانویه 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)