صفحه 9 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 136

موضوع: چگونگی تعامل با گمرک کانادا در بدو ورود

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : چگونگی تعامل با گمرک کانادا در بدو ورود

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen147 نمایش پست ها
    سلام. واقعا به جواب احتیاج دارم. ممنون
    من نظر شخصيم را ميكم و اون اينه كه فعلا خانه را نفروشيد و بزاريد اونجا خودش منبع درامد باشه حون اينجا تا با محيط اشنا بشيد و بخواهيد خانه بخريد زمان ميبره و تو اين مدت بولتون همينجوري بايد تو بانك بمونه و سودقابل توجهي هم بهش تعلق نميكيره. البته ديكه خودتون بايد نوسانات ارز را محاسبه كنيد. ما خودمون از افيسر تو فرودكاه برسيديم كفت خوب يا خودتون مياريد يا ميديد يكي براتون بياره كه در هر دو صورت از اينجا رد ميشه ، همون موقع اعلام كنيد. منظورش اين بود كه در فرمي كه تو هوابيما بهمون ميدن اعلام كنيم كه بيشتر از ١٠ هزار دلار همراهمون هست. تازه ما از سند خانه هم ترجمه داشتيم و هر حي كفتيم خوب اين را الان مهر كن يا تو فرمي وارد كن كه بدوني ما اين را داشتيم كفت لازم نيست.

Banned

[QUOTE=roshanak;800168]سلام.
    اگه بیشتر از 10000 دلار همراهمون باشه چه اتفاقی می افته؟ همه جواب داده ند که باید در فرودگاه گزارش بدیم.

- بعدش چی میشه؟ ازش مالیات می گیرند؟
    - اگه گزارش ندیم چه اتفاقی می افته؟ من بارها تو فرودگاه تورنتو رفت و آمد کردم ولی کسی مقدار پول همراهم رو چک نکرده

حتما باید اعلام کنید. هیچ مالیانی از درامدی که خارج از کانادا کسب شده گرفته نمیشه. اگر گزارش ندید اون پول رو نمیتونین به حساب بانکیتون واریز کنید و بعد گرفتار میشید . اینکه از ایران ببرید بیرون رو چکار میکنید رو نمیدونم. میتونید هم به صرافی بدید ایران و اونجا بعد از اینکه حسای باز کردید بریزه به حسابتون.

ApplyAbroad Guru

[QUOTE=kenada;1303924]
    نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak نمایش پست ها
    سلام.
    اگه بیشتر از 10000 دلار همراهمون باشه چه اتفاقی می افته؟ همه جواب داده ند که باید در فرودگاه گزارش بدیم.

- بعدش چی میشه؟ ازش مالیات می گیرند؟
    - اگه گزارش ندیم چه اتفاقی می افته؟ من بارها تو فرودگاه تورنتو رفت و آمد کردم ولی کسی مقدار پول همراهم رو چک نکرده

حتما باید اعلام کنید. هیچ مالیانی از درامدی که خارج از کانادا کسب شده گرفته نمیشه. اگر گزارش ندید اون پول رو نمیتونین به حساب بانکیتون واریز کنید و بعد گرفتار میشید . اینکه از ایران ببرید بیرون رو چکار میکنید رو نمیدونم. میتونید هم به صرافی بدید ایران و اونجا بعد از اینکه حسای باز کردید بریزه به حسابتون.
    از پول و سرمایه مالیاتی گرفته نمیشه ولی بعد از اینکه مقیم کانادا شدید از نظر قانونی باید درآمدهای خارج از کانادا رو هم جزو درآمدهایتان اعلام کنید و درآمدها مشمول مالیات میشود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    molecular biology

سلام
    ما هفته دیگه می ریم کانادا و 3 ماه اونجا هستیم تا کارت اقامت بگیریم. تا 1 سال آینده هم برای همیشه به کانادا میریم.فرم B4 رو من باید به عنوان settler پر کنم یا نه ؟اگر نه پس تکلیف وسایلمون که می خوایم با خودمون ببریم چی میشه؟

سلام
    دوستان من 28 آبان به امید خدا عازم هستم
    می خوام این فرم هارو پرکنم . ولی نمی دونم چه چبزایی رو باید بنویسم و چه قدر باید به ریز بنویسم و ارزش آنها رو چقدر بزنم آیا هر دو تافرم رو باید پر کنم؟ یا فقط همون فرم یک صفحه ایو باید پر کنم؟

راستی سیگار چند بسته می تونیم ببریم؟

Junior Member

با سلام
    آیا هنگام ورود و در فرودگاه، ما به اصل برگه CSQ نیاز داریم یا کپی این نامه هم کافیه؟ CSQ جدید من دست وکیلمه، برا ارسالش پوله میخواد. میتونم بعد که خودم رفتم اونجا برم ازش بگیرم.
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید
    رشته 6 امتیازی، متاهل
    CSQ: Dec 2010, FFN: Feb 2011, Update: May 2013, Medical: Oct 2013, PR: Nov 2013

سلام
    آیا هنگام ورود اگر دبیت یا کردیت کارت کشور دیگری را همراه داشته باشیم باید اعلام کنیم؟ بعدا قرار هست ازش استفاده بشه داخل کانادا.
    مثلا ۴۰۰۰۰ دلار کانادا توش باشه و باهاش بخوام ماشین بخرم.

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

احتیاج به اصلش نیست همون کپی کافیه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط rayan2014 نمایش پست ها
    با سلام
    آیا هنگام ورود و در فرودگاه، ما به اصل برگه CSQ نیاز داریم یا کپی این نامه هم کافیه؟ CSQ جدید من دست وکیلمه، برا ارسالش پوله میخواد. میتونم بعد که خودم رفتم اونجا برم ازش بگیرم.
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

سلام خدمت دوستان :
    چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید:
    1- فرم b4A برای وسایلی هست که بعدا می بریم و باید با عکس وسایل پیوست کنیم
    2- فرم b4 برای وسایل همراه هست
    3- فرم e311 برای فرم گمرکی که در داخل هواپیما میدن
    4- فرم e668 چه فرمیه ؟ و ایا لازمه پر کنیم
    5- فرم مالی چیه ؟ فرمی که پول همراهمون را باید بنویسیم؟
    اگه اونایی که گفتم اشتباه ، اگه میشه راهنمایی کنید و فرم مالیو هر کیه داره میشه لطف کنه برام بفرسته یا از کجا میشه دانلودش کرد؟
    فرمهای دیگیم آیا لازمه یا همینا برای فرودگاه کافیه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)