صفحه 102 از 120 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1196

موضوع: چگونگی تعامل با اداره مالیات کانادا

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : چگونگی تعامل با اداره مالیات کانادا

سلام
    یک نامه جدیدا از بانک امده که باید اطلاعات مالیاتی بهشون بدم و اعلام کنم که از کشور دیگه ایی درامد دارم یا نه . کسی تجربه ایی داره ؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    سلام
    یک نامه جدیدا از بانک امده که باید اطلاعات مالیاتی بهشون بدم و اعلام کنم که از کشور دیگه ایی درامد دارم یا نه . کسی تجربه ایی داره ؟
    پول واریزی از ایران داشتید؟ تا بحال همچین چیزی من نشنیدم. کدوم بانک؟
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

سلام
    اگر بطور مداوم هرماه مبلغی از خارج از کانادا به حسابتون واریز بشه بانک به خودش حق میده که پیگیری کنه تا تکلیف مالیات بر این درآمد شما مشخص بشه،اگر از بیرون کانادا درآمد ندارید که مسلما در فرمها میگید همینطور اگر چندبار پولی به حسابتون اومده میتونید یک توضیحی بدید که که این درآمد مداوم نیست و مثلا بابت یک طلب بوده است،ولی اگر مبلغ زیادی هست حتما از یک مشاور مالیاتی کمک بگیرید چون مطابق قانون اگر مقیم کانادا باشید باید درآمد خارج از کانادا را به دولت اعلام کنید.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    اگر بطور مداوم هرماه مبلغی از خارج از کانادا به حسابتون واریز بشه بانک به خودش حق میده که پیگیری کنه تا تکلیف مالیات بر این درآمد شما مشخص بشه،اگر از بیرون کانادا درآمد ندارید که مسلما در فرمها میگید همینطور اگر چندبار پولی به حسابتون اومده میتونید یک توضیحی بدید که که این درآمد مداوم نیست و مثلا بابت یک طلب بوده است،ولی اگر مبلغ زیادی هست حتما از یک مشاور مالیاتی کمک بگیرید چون مطابق قانون اگر مقیم کانادا باشید باید درآمد خارج از کانادا را به دولت اعلام کنید.
    قسمت عجیب همین که پول واریزی از ایران نداشتم . شاید سالی دو بار واریز پول نقد به حساب داشتم در حد دو سه هزار دلار .بانک ناسیونال

ApplyAbroad Superstar

قسمت عجیب همین که پول واریزی از ایران نداشتم . شاید سالی دو بار واریز پول نقد به حساب داشتم در حد دو سه هزار دلار .بانک ناسیونال
    سین نامبر شما را داشتند؟
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Local Moderator

سلام
    لطفا یک نرم افزار راحت معرفی کنید برای پر کردن اظهارنامه مالیاتی
    ممنون

ApplyAbroad Hero

سلام
    لطفا یک نرم افزار راحت معرفی کنید برای پر کردن اظهارنامه مالیاتی
    ممنون
    Studio tax

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

آیا فرقی بین نرم افزارهای رایگان و نسخه فروشیشون هست؟
    ما تا پارسال نسخه رایگان رو استفاده میکردیم. امسال که سر کار میریم و کلی از دولت بابت tuition credit و moving طلب داریم فرقی میکنه کدوم رو استفاده کنیم؟
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    آیا فرقی بین نرم افزارهای رایگان و نسخه فروشیشون هست؟
    ما تا پارسال نسخه رایگان رو استفاده میکردیم. امسال که سر کار میریم و کلی از دولت بابت tuition credit و moving طلب داریم فرقی میکنه کدوم رو استفاده کنیم؟
    من از خیلی ها شنیدم که با نرم‌افزارهای مختلف امتحان میکنن و هرکدوم خروجی بیشتری داشت همون رو سابمیت میکنن،از طرف دیگه عقل و منطق میگه فرمول محاسبه همه نرم‌افزارها باید مشابه هم باشه تا به تایید رسمی سیستم مالیات کانادا برسه،بنابراین به نظر شخصی من اگر همه ایتمها در دوتا نرم افزار مختلف دقیقا مثل هم وارد بشه علی القاعده خروجی نباید تفاوت محسوسی داشته باشه حالا چه نرم‌افزار پولی باشه چه رایگان

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    من از خیلی ها شنیدم که با نرم‌افزارهای مختلف امتحان میکنن و هرکدوم خروجی بیشتری داشت همون رو سابمیت میکنن،از طرف دیگه عقل و منطق میگه فرمول محاسبه همه نرم‌افزارها باید مشابه هم باشه تا به تایید رسمی سیستم مالیات کانادا برسه،بنابراین به نظر شخصی من اگر همه ایتمها در دوتا نرم افزار مختلف دقیقا مثل هم وارد بشه علی القاعده خروجی نباید تفاوت محسوسی داشته باشه حالا چه نرم‌افزار پولی باشه چه رایگان
    اين كاملا اشتباه هست، مثل اينه كه بگيد با چند تا ماشين حساب مختلف ميزنم ، هر كدام گفت دو دو تا ميشه پنج تا ، با اون ميفرستم .
    ولي واقعيت اينه كه شما بايد بلد با شيد بريد تو دل تكستون و بدونيد كدام عدد را كجا بزاريد ، يا اينكه كلا چي را ميتونيد اظهار كنيد و چي را نميتونيد اظهار كنيد . يا بدونيد بين همسر ها چي را براي كدام بزاريد بهتره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)