صفحه 89 از 120 نخستنخست ... 39798081828384858687888990919293949596979899 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 1196

موضوع: چگونگی تعامل با اداره مالیات کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی تعامل با اداره مالیات کانادا

اگه وقت بذارین و خودتون قسمت هاشو بخونین با نرم افزاراش راحت میشه پر کرد لارم نیست صد دلار و خورده ای به اچ آر یا بقیه بدین

دوستان میشه لطفا راهنمایی کنید که تفاوت اون دسته از نرم افزارهایی که در سایت Notice of Assessment, CRA جزو خدماتشون ذکر شده با اون هایی که ذکر نشده چیه؟ مثلا STUDIOTAX نوشته NOA داره ولی TURBOTAX نداره؟ من خودم حدس میزنم اولی به محض ارسال اطلاعات از طریق NETFILE بهمون NOA رو نشون میده ولی در دومی باید منتظر دریافت NOA بمونیم. درسته؟

در گزارش CRA معنی جمله زیر چیه؟
    you have unused federal and Ontariotuition and education amounts of XX.
    You can carry forward these amounts to later years
    اینکه می گه می تونم این مبلغ را به سال بعد انتقال بدم، منظورش چیه؟ اگه بخوام این مبلغ رو استفاده کنم باید چکار کنم.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hasansh نمایش پست ها
    در گزارش CRA معنی جمله زیر چیه؟
    you have unused federal and Ontariotuition and education amounts of XX.
    You can carry forward these amounts to later years
    اینکه می گه می تونم این مبلغ را به سال بعد انتقال بدم، منظورش چیه؟ اگه بخوام این مبلغ رو استفاده کنم باید چکار کنم.
    با شهريه دانشگاه شما non refundable credit ميگيريد و شما چون دانشجو هستيد و درآمد بالايي نداشتيد، امسال اين كرديت براي كم كردن تكستون محاسبه نشده و به سال بعد و يا وقتي كه بكار بياد انتقال داده ميشه.سال بعد اگر AFR انجام بديد اتوماتيك اين اعداد را بهتون ميده و اگر هم بديد كسي انجام بده خودش ميدونه چيكار كنه.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط haghighyomid نمایش پست ها
    دوستان میشه لطفا راهنمایی کنید که تفاوت اون دسته از نرم افزارهایی که در سایت Notice of Assessment, CRA جزو خدماتشون ذکر شده با اون هایی که ذکر نشده چیه؟ مثلا STUDIOTAX نوشته NOA داره ولی TURBOTAX نداره؟ من خودم حدس میزنم اولی به محض ارسال اطلاعات از طریق NETFILE بهمون NOA رو نشون میده ولی در دومی باید منتظر دریافت NOA بمونیم. درسته؟
    من فقط ميدونم كه NOA را خود CRA بعد از اينكه تكستون را بررسي كرد براتون ميفرسته معمولا دوهفته بعد از فايل كردن ارسال ميشه.

ممنون. این AFR مخفف چی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    با شهريه دانشگاه شما non refundable credit ميگيريد و شما چون دانشجو هستيد و درآمد بالايي نداشتيد، امسال اين كرديت براي كم كردن تكستون محاسبه نشده و به سال بعد و يا وقتي كه بكار بياد انتقال داده ميشه.سال بعد اگر AFR انجام بديد اتوماتيك اين اعداد را بهتون ميده و اگر هم بديد كسي انجام بده خودش ميدونه چيكار كنه.

ApplyAbroad Hero

ممنون. این AFR مخفف چی هست؟
    Auto Fill Return
    اگر با نرم افزار پركنيد، اين را ازتون ميپرسه و اگر قبول كنيد اتوماتيك اطلاعاتتون را از سايت CRA منتقل ميكنه به نرم افزار

این گزینه رو توی توربو تکس دیدم ولی من از نسخه رایگان استفاده کردم که اینکار رو انجام نداد. آیا شما نرم افزار رایگان دیگری سراغ دارین که اینکار رو انجام بده؟ یا اینکه چاره ای نیست و باید چند دلاری براش هزینه کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    Auto Fill Return
    اگر با نرم افزار پركنيد، اين را ازتون ميپرسه و اگر قبول كنيد اتوماتيك اطلاعاتتون را از سايت CRA منتقل ميكنه به نرم افزار

ApplyAbroad Hero

این گزینه رو توی توربو تکس دیدم ولی من از نسخه رایگان استفاده کردم که اینکار رو انجام نداد. آیا شما نرم افزار رایگان دیگری سراغ دارین که اینکار رو انجام بده؟ یا اینکه چاره ای نیست و باید چند دلاری براش هزینه کرد.
    من اطلاع ندارم در اين مورد ولي استديو تكس را هم امتحان كنيد.

دوستان مبلغUCCB در فرم RC62 برای یک خانواده low income با یک فرزند زیر شش سال چقدر است؟ من خودم فکر میکنم 640 دلار باید باشه ولی مطمئن نیستم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)