صفحه 107 از 120 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1196

موضوع: چگونگی تعامل با اداره مالیات کانادا

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : چگونگی تعامل با اداره مالیات کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    اگر یکی از زوجین هم نباشند باید اطلاع بدهند ؟ منظورم راجع به دریافت بنفیت هاست ، باید برگردانده شود ؟
    چه بنفیتی منظورتان هست؟ شخصی اگر غایب باشه نباید بنفیت دریافت کنه، اگر دریافت کنه بعدا مشکلات زیادی براش پیش خواهد آمد.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    اگر یکی از زوجین هم نباشند باید اطلاع بدهند ؟ منظورم راجع به دریافت بنفیت هاست ، باید برگردانده شود ؟
    پایین این صفحه توضیح داده شده.

https://www.canada.ca/en/revenue-age...de-canada.html

Senior Member

دوستانی که تورنتو و اطراف زندگی میکنن من شنیده بودم که برای استفاده از کردیت مربوط به حمل و نقل و کارت Presto عمومی سایت Prestoچیزی شبیه بهT4 میده که میشه اون رو اعلام کرد. هرچند میدونم امسال این کردیت توسط دولت محترم حذف شده ولی گویا سرجمعش تا آخر جون 2017 قابل استفاده است. آیا Presto گزینه T4 داره یا باید جمع رو دستی حساب کنیم و اعلام کنیم ؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط on_the_way نمایش پست ها
    دوستانی که تورنتو و اطراف زندگی میکنن من شنیده بودم که برای استفاده از کردیت مربوط به حمل و نقل و کارت Presto عمومی سایت Prestoچیزی شبیه بهT4 میده که میشه اون رو اعلام کرد. هرچند میدونم امسال این کردیت توسط دولت محترم حذف شده ولی گویا سرجمعش تا آخر جون 2017 قابل استفاده است. آیا Presto گزینه T4 داره یا باید جمع رو دستی حساب کنیم و اعلام کنیم ؟ ممنون
    سلام مثل اینکه امسال جمع کل نمیده من دستی حساب کردم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1353 نمایش پست ها
    سلام مثل اینکه امسال جمع کل نمیده من دستی حساب کردم.
    ممنون .مثل اینکه فقط ماههایی رو میشه اعلام کرد که حداقل 30 تا سفر با کارت انجام شده باشه انگار که یک کارت مترو پس خریده باشیم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط on_the_way نمایش پست ها
    ممنون .مثل اینکه فقط ماههایی رو میشه اعلام کرد که حداقل 30 تا سفر با کارت انجام شده باشه انگار که یک کارت مترو پس خریده باشیم
    اگر سبستم درون شهري باشه بايد پَس ماهيانه خريده باشيد و بين شهري باشه بايد بيشتر از بيست سفر در ماه باشه كه بشه اظهار كرد. البته تمام اين ها مربوط به قبل از جولاي سال ٢٠١٧ هست و بعد از اون كلا اين كرديت قطع شده

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    اگر سبستم درون شهري باشه بايد پَس ماهيانه خريده باشيد و بين شهري باشه بايد بيشتر از بيست سفر در ماه باشه كه بشه اظهار كرد. البته تمام اين ها مربوط به قبل از جولاي سال ٢٠١٧ هست و بعد از اون كلا اين كرديت قطع شده
    درسته چون نصف سال رو حذف کردن ولی بی تاثیر هم نیست من پارسال از presto استفاده کردم و دیگه پس ماهیانه نخریدم.presto رو هم قبلا میشد اعلام کرد. هم دقیق و هم همیشه قابل استناد و گزارشگیری.
    الان بیشتر از یک ساله که همه اتوبوسها و ایستگاههای مترو TTC رو مجهز کردن. با همه ترانزیتهای دیگه هم کار میکنه ولی بمحض همه گیر شدن کردیت مالیاتی حمل و نقل عمومی رو کاملا حذف کردن.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

دوستان پارسال به ما Gst/hst و trillium تعلق گرفته بود‌ سوال من اینه که اینها رو به عنوان درآمد در فرمهتی مالیاتی باید اعلام کنم. تکس رو دارم با turbo tax انجام میدم و یه بخشی تو income داره به اسم social assistance.
    دوم اینکه همسر من دانشجو هیتند و من شاغل هستم. آخرش یه بخشی داره مقدار اجاره خونه رو باید بنویسیم. فرقی میکنه به اسم کی بنویسمش؟!
    ممنون از راهنماییهای همیشگیتون.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_m نمایش پست ها
    دوستان پارسال به ما Gst/hst و trillium تعلق گرفته بود‌ سوال من اینه که اینها رو به عنوان درآمد در فرمهتی مالیاتی باید اعلام کنم. تکس رو دارم با turbo tax انجام میدم و یه بخشی تو income داره به اسم social assistance.
    دوم اینکه همسر من دانشجو هیتند و من شاغل هستم. آخرش یه بخشی داره مقدار اجاره خونه رو باید بنویسیم. فرقی میکنه به اسم کی بنویسمش؟!
    ممنون از راهنماییهای همیشگیتون.
    اينها درآمد نيستن و بنفيت هاي دولتي هستن، نميخواد وارد كنيد اينها را .
    اگر T5007 داريد بايد سوشال اسيستنت را وارد كنيد ، در غير اينصورت نميخواد . منظورش از سوشال اسيستنت همون ولفر هست .
    كلا براي محاسبه بنفيت ها به شما به عنوان خانواده نگاه ميكنن و فرقي نميكنه كه اجاره را براي چه كسي وارد كنيد.

دوستان اگه دانشجو هستید،‌ می تونید با استفاده از کد پروموشنی که روی سایت فدراسیون دانشجویان کانادا هستش از UFile به رایگان برای پر کردن اظهارنامه استفاده کنید. من تا الان از ابزار دیگه ای استفاده نکردم به همین دلیل نمی تونم مقایسه کنم. اما UFile این قابلیت رو داره (فکر کنم امسال اضافه شده؟) که اطلاعات مالیات سال قیلتونو از اکانت CRA تون بخونه و در آخر هم نتایج ممیزی (رسمی) رو بلافاصله می فرسته به اکانت تون.
    لطفا اگه پیام خصوصی میدین توجه کنید صندوق پیام هاتون پر نباشه...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)