صفحه 12 از 120 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1196

موضوع: چگونگی تعامل با اداره مالیات کانادا

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : چگونگی تعامل با اداره مالیات کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    اولین فرم مالیاتی برای ما که آخرای فوریه 2014 لند کردیم کی باید پر بشه؟
    باید صبر کنیم آخر 2014 پر کنیم یا نیاز هست همین الان برای 2013 هم که نبودیم چیزی اعلام کنیم؟
    همونطور که دوستمون گفتند شما تا سال دیگه نیازی به پر کردن فرمهای مالیاتی ندارید اما یادتون نره فرمهای gst benefit رو پر کنید و بفرستید تا شامل رحمت دولت کانادا بشید و هر 3 ماه یه پولی به شما بده
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

دوستانی که تحربه فایل کردن تکس بصورت آنلاین رو دارن... از بین نرم‌افزارهای و سیستم‌هایی که هست، کدومش بهتر و قابل اعتمادتره؟
    من یه سری با Turbo tax انجام دادم که برای همسرم یه مبلغی شد و برای من هم یه مقدار کمتر ولی هر دو Refund داشتیم
    یه سری هم توی وبسایت H & R Block همون اطلاعات رو وارد کردم که برای همسرم دقیقن همون شد، اما به من گفت ۲۰۰ دلار بدهکارم به دولت!
    الان من کدومش رو بفرستم بره؟!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    همونطور که دوستمون گفتند شما تا سال دیگه نیازی به پر کردن فرمهای مالیاتی ندارید اما یادتون نره فرمهای gst benefit رو پر کنید و بفرستید تا شامل رحمت دولت کانادا بشید و هر 3 ماه یه پولی به شما بده
    ممنون از راهنماییتون. این gst benefit چیست و حکم آن چگونه است. اگر قبلا در این باره صحبت شده میشه لطفا تالاری که در این باره بحث شده را معرفی کنید تا زیاد باعث زحمت دوستان نشم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    دوستانی که تحربه فایل کردن تکس بصورت آنلاین رو دارن... از بین نرم‌افزارهای و سیستم‌هایی که هست، کدومش بهتر و قابل اعتمادتره؟
    من یه سری با Turbo tax انجام دادم که برای همسرم یه مبلغی شد و برای من هم یه مقدار کمتر ولی هر دو Refund داشتیم
    یه سری هم توی وبسایت H & R Block همون اطلاعات رو وارد کردم که برای همسرم دقیقن همون شد، اما به من گفت ۲۰۰ دلار بدهکارم به دولت!
    الان من کدومش رو بفرستم بره؟!
    عجیب است که متفاوت باشند چون هر دو از طرف اداره مالیات تایید شده اند. میتوانید ریزمحاسباتشان را مقایسه کنید ولی اگر از اطلاعاتتان مطمئن هستید همانی را که ریفاند میدهد انتخاب کنید!
    Ufile هم خوب است.

اسکوشیا بانک 20 درصد تخفیف برای محصولات انلاین TurboTax برای مشتری هاش داره.
    http://www.scotiabank.com/ca/en/0,,4029,00.html
    Landed in Toronto: Nov 2012

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    عجیب است که متفاوت باشند چون هر دو از طرف اداره مالیات تایید شده اند. میتوانید ریزمحاسباتشان را مقایسه کنید ولی اگر از اطلاعاتتان مطمئن هستید همانی را که ریفاند میدهد انتخاب کنید!
    Ufile هم خوب است.
    یکی از دوستان من هم با دو تا نرم افزار مختلف حدود 100 دلار تفاوت داشت.من خودم با studio tax پر کردم و چون سال اول هم بود پرینت گرفتم و فرستادم.

دوستان اگه کسی میتونه منو راهنمایی کنه در مورد پرداخت تکس ممنون میشم.من نرم افرار H&R BLOCK گرفتم همون مجانیه حالا من 5تا T4 دارم مال خودم تنها نمیدومنم چهجوری همشو 1 بار میشه جا داد؟!!باید جدا جدا واسه هر کدوم 1 فایل بسازم یا با یه فایل میشه همشو(5تاشو) جا داد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط 1000eyes نمایش پست ها
    دوستان اگه کسی میتونه منو راهنمایی کنه در مورد پرداخت تکس ممنون میشم.من نرم افرار H&R BLOCK گرفتم همون مجانیه حالا من 5تا T4 دارم مال خودم تنها نمیدومنم چهجوری همشو 1 بار میشه جا داد؟!!باید جدا جدا واسه هر کدوم 1 فایل بسازم یا با یه فایل میشه همشو(5تاشو) جا داد؟
    شما فقط یک فایل باید به اداره مالیات سابمیت کنید. در همان نرم افزار نگاه کنید حتما جایی داره که فرمهای T4 دوم و سوم تان راهم واردکنید (من H&R استفاده نکرده ام ولی در وبسایتهای دیگر بعضا یک علامت Add a T4 form هست).

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شما فقط یک فایل باید به اداره مالیات سابمیت کنید. در همان نرم افزار نگاه کنید حتما جایی داره که فرمهای T4 دوم و سوم تان راهم واردکنید (من H&R استفاده نکرده ام ولی در وبسایتهای دیگر بعضا یک علامت Add a T4 form هست).
    ممنون .1 سوال دیگه؟ ببخشید البته. توی قسمت immigration چند تا گزینه mandatory داره نمیدونم چیه. یکیش canadian sourced non-resident income هست که نمیدونم بایستی کل درامد سال 2013 یعنی تمام t4 ها رو با هم جمع بزنم بنویسم اونجا یا این چیز دیگه ای هست؟ همچنین گزینه
    net incomeof the part-time resident spouse while living in canada نمیدونم چه بایستی نوشت.
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط 1000eyes نمایش پست ها
    ممنون .1 سوال دیگه؟ ببخشید البته. توی قسمت immigration چند تا گزینه mandatory داره نمیدونم چیه. یکیش canadian sourced non-resident income هست که نمیدونم بایستی کل درامد سال 2013 یعنی تمام t4 ها رو با هم جمع بزنم بنویسم اونجا یا این چیز دیگه ای هست؟ همچنین گزینه
    net incomeof the part-time resident spouse while living in canada نمیدونم چه بایستی نوشت.
    ممنون
    ببینید در فرم T4 دقیقا هر عددی در یک شماره باکس قرار داده شده. در هنگام پرکردن فرم مالیاتی (چه دستی و چه آنلاین) فقط باید محل آن باکس در فرم مالیاتی را پیدا کنید و عدد مربوطه را واردکنید. هیچ جای دیگر احتیاج نیست وارد کنید و جمع زدن هم نمیخواهد. آن گزینه ها هم هیچ کدام مربوط به شرایط شما نیست (برای کسانی است که مقیم کانادا نیستند یعنی non-residents).

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)