صفحه 15 از 120 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1196

موضوع: چگونگی تعامل با اداره مالیات کانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : چگونگی تعامل با اداره مالیات کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    notice of assessment چند وقت بعد از تسلیم اظهارنامه می آد؟
    اگرکاغذی فرستاده باشید تا آخر جون هم ممکنست طول بکشد. اگر آنلاین فرستاده باشید معمولا ظرف دو سه هفته.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگرکاغذی فرستاده باشید تا آخر جون هم ممکنست طول بکشد. اگر آنلاین فرستاده باشید معمولا ظرف دو سه هفته.
    ببخشید این نوتیسه چی هستش؟ در واقع رسید بررسی اظهارنامه مونه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Jill نمایش پست ها
    ببخشید این نوتیسه چی هستش؟ در واقع رسید بررسی اظهارنامه مونه؟
    بله در واقع تاییدیه اداره مالیات است که در آن ارقام مهم فرم تان مثل درآمد و کل مالیات پرداختی ذکر شده است.. اگرمثلا بخواهید کسی را برای ویزا یا مهاجرت اسپانسر کنید معمولا باید یک نسخه اش را ضمیمه کنید که نشاندهنده درآمد سال قبل شماست.

Junior Member

سلام دوستان، امیدوارم بالاخره یکی جواب ما و امثال ما رو بده که چندین بار تو این بحث پرسیده شده: من و همسرم ماه جون پارسال 2013 ، برای اولین بار لند شدیم کانادا اما سپتامبر برگشتیم و فعلا ایران هستیم. به ما گفته شده بود چون درامدی نداشتیم نیازی به پر کردن فرمهای مالیاتی از ایران نیست و ما هم هیچ کاری در این مورد انجام ندادیم لطفا اگر اطلاع دقیق دارید من رو راهنمایی کنید که این مورد صحت داشته؟ و اگر نه چطور الان میشه این فرمها رو پر کرد و فرستاد؟ ممنون

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shell نمایش پست ها
    سلام دوستان، امیدوارم بالاخره یکی جواب ما و امثال ما رو بده که چندین بار تو این بحث پرسیده شده: من و همسرم ماه جون پارسال 2013 ، برای اولین بار لند شدیم کانادا اما سپتامبر برگشتیم و فعلا ایران هستیم. به ما گفته شده بود چون درامدی نداشتیم نیازی به پر کردن فرمهای مالیاتی از ایران نیست و ما هم هیچ کاری در این مورد انجام ندادیم لطفا اگر اطلاع دقیق دارید من رو راهنمایی کنید که این مورد صحت داشته؟ و اگر نه چطور الان میشه این فرمها رو پر کرد و فرستاد؟ ممنون
    ببینید تا زمانیکه از دولت کانادا طلب داشته باشید زمان پر کردن چندان مهم نیست و از آنجایی که شما درآمدی نداشتید پس جز طلبکارها هستید. اما من به جای شما بودم پر میکردم و میفرستادم چون بدون اونا به شما gst benefit نمیدند
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    ببینید تا زمانیکه از دولت کانادا طلب داشته باشید زمان پر کردن چندان مهم نیست و از آنجایی که شما درآمدی نداشتید پس جز طلبکارها هستید. اما من به جای شما بودم پر میکردم و میفرستادم چون بدون اونا به شما gst benefit نمیدند
    ایشون که کانادا حضور ندارن GST بهشون تعلق میگیره؟
    Culture lives in everything we do

ApplyAbroad Superstar

قاعدتا خیر

You are eligible for this credit if, you are a resident of Canada for income tax purposes in the month prior to and at the beginning of the month in which the GST/HST credit is issued
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Hero

من فرم هاي مالياتي را اوايل ماه مارس ارسال كردم و با توجه به اينكه براي كارم جابجا شده بودم هزينه هاي جابجايي را هم اظهار كردم، بعد از دوماه نامه اومد كه ريز هزينه ها و نامه اي از محل كار جديد را بفرستم كه اين هزينه ها را خودم پرداخت كردم و بقولا كارفرما پرداخت نكرده، كه سريع مدارك را تهيه كردم و فرستادم، ميخوام بدونم دوستان كسي تجربه مشابه داشته و چقدر زمان ميبره تا اين مدارك بررسي بشه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shell نمایش پست ها
    Ufile.ca اکانت درست کنید و بعد پر کردن فرمها فایل pdf تولید میکنه. پرینت بگیرید و بفرستید بره.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    قاعدتا خیر

You are eligible for this credit if, you are a resident of Canada for income tax purposesin the month prior to and at the beginning of the month in which the GST/HST credit is issued
    منظور از resident of Canada for income tax purposes طيف وسيعي را شامل ميشود والزاما شامل اقامت تنها نميشود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)