صفحه 70 از 120 نخستنخست ... 20606162636465666768697071727374757677787980 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 1196

موضوع: چگونگی تعامل با اداره مالیات کانادا

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : چگونگی تعامل با اداره مالیات کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinjon نمایش پست ها
    سلام من با welcome center تماس گرفتم میگن وقت ندارند....ما 17 روز از اخر سال پیش رو فقط کانادا بودیم... دوستان لطفا کسی می دونه من برگه های مالیات رو از کجا می تونم بگیرم....خودم می تونم پرشون کنم؟؟؟
    دفترچه را كه از كانادا پست ميتونيد بگيريد ولي ميتونيد با نرم افزار اطلاعات را وارد كنيد و در آخر پرينت بگيريد و ارسال كنيد. درسته كه فقط 17روز بوديد ولي براي اينكه بنفيت ها را دريافت كنيد ، بهتره كه تكستون را فايل كنيد.

Junior Member

دستی هم می شه وارد کرد؟؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinjon نمایش پست ها
    دستی هم می شه وارد کرد؟؟
    شدنش ميشه ولي فكر نميكنم بتونيد همه چيز را كامل و دقيق وارد كنيد. چون مثلا بايد شروع كنيد و تو فرم هاي T1 اطلاعات را بزاريد و اين وسط ها اسكجول يك را پر كنيد و يك عدد از اونجا بياريد و T1 بزاريد و بعد اسكجول پنج را پركنيد و عددش را دوباره بياريدو .... . و تمام اينها محاسبات داره و ... به نظرم خيلي بهتره كه با نرم افزار پركنيد. Studio tax را دانلود كنيد و شروع كنيد ، هر جا به مشكل برخورديد اينجا سوال كنيد ، خيلي راحت تر خواهد بود.

Senior Member fanta آواتار ها

من ماه پیش فرمها رو فرستادم و ریفاندمون هم واریز شد حالا یه نامه برای سود سهاممون اومده و رفتم تو سایت و با change return مقادیرش رو وارد کردم و خوب طبیعتا ایندفعه مقداری بدهکار خواهیم شد. کسی میدونه که مراحل بعدیش چجوریه؟ خودشون تماس میگیرن یا ما باید زنگ بزنیم؟
    Don't feed the trolls

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط fanta نمایش پست ها
    من ماه پیش فرمها رو فرستادم و ریفاندمون هم واریز شد حالا یه نامه برای سود سهاممون اومده و رفتم تو سایت و با change return مقادیرش رو وارد کردم و خوب طبیعتا ایندفعه مقداری بدهکار خواهیم شد. کسی میدونه که مراحل بعدیش چجوریه؟ خودشون تماس میگیرن یا ما باید زنگ بزنیم؟
    اداره مالیات پول طلب داشته باشه براتون نامه می ده.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط fanta نمایش پست ها
    بعد از اعمال تغييرات نوتيس جديد براتون مياد ، البته طول ميكشه و به سرعت بررسي خود تكس نيست ، با نوتيس جديد ميتونيد بريد بانك و مبلغ را پرداخت كنيد و يا از طريق بانك انلاين ميتونيد add payee كنيد

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی

سلام دوستان عزیز، من یک سوال دارم، برای کسی که در کبک تازه وارد هست، کار نمی کنه و حتی دانشجو هم نیست، و باید فرمهای مالیاتی را پر کند، آیا برای پولی که در بانک داره مالیاتی تعلق می گیره؟ ببخشید نمی دونم سوالم درسته یا نه، من منتظر ویزا هستم و می خوام در مورد مالیات اطلاعات بدست بیارم. ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط najafi1977 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز، من یک سوال دارم، برای کسی که در کبک تازه وارد هست، کار نمی کنه و حتی دانشجو هم نیست، و باید فرمهای مالیاتی را پر کند، آیا برای پولی که در بانک داره مالیاتی تعلق می گیره؟ ببخشید نمی دونم سوالم درسته یا نه، من منتظر ویزا هستم و می خوام در مورد مالیات اطلاعات بدست بیارم. ممنون
    همه افراد بايد تكسشون را فايل كنن حتي اگر درآمدي نداشته باشن، ولي اين لزوما به اين معني نيست كه همه بايد تكس بپردازن، بلكه بعضي ها با فايل كردن تكس بهشون بنفيت پرداخت ميشه.اگر به پولي كه توي بانك داريد سود تعلق بگيره بايد روي سود تكس پرداخت كنيد ، ولي تا وقتي كه درآمد شما فقط همون باشه و عدد كمي باشه( كه معمولا اين طور هست چون سود بانكها در حد يك درصد هست) عملا شما تكسي پرداخت نميكنيد.چون خود دولت يك سري حداقل هايي را براي زندگي در نظر ميگيره و عنوان كرديت براي محاسبه ماليات اعمال ميكنه و تقريبا افراد با درآمد خيلي پايين تكس نميدن.

Senior Member

سلام
    دوستان اطلاع دارید که اگر در هفته حداقل 20 ساعت و حداکثر 32 ساعت با حقوق 13 دلار در ساعت کار کنیم، در هفته ای که 20 ساعت کار کردیم چقدر مالیات و در هفته ای که 32 ساعت کار کردیم چقدر مالیات از حقوق کم میشه؟
    چون میدونم نیمه وقت به اندازه ی تمام وقت کم نمیکنند اما نمیدونم چطور باید حساب کرد!
    ممنون از همگی

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mfz نمایش پست ها
    سلام
    دوستان اطلاع دارید که اگر در هفته حداقل 20 ساعت و حداکثر 32 ساعت با حقوق 13 دلار در ساعت کار کنیم، در هفته ای که 20 ساعت کار کردیم چقدر مالیات و در هفته ای که 32 ساعت کار کردیم چقدر مالیات از حقوق کم میشه؟
    چون میدونم نیمه وقت به اندازه ی تمام وقت کم نمیکنند اما نمیدونم چطور باید حساب کرد!
    ممنون از همگی
    من جواب اين سوالتون را نميدونم و فكر ميكنم هر شركتي روش خودش را داره براساس اطلاعاتي كه از شما داره ماليات را كم ميكنه ولي چيزي كه مهمه نهايتا درامد ساليانه شماست و نهايتابر اساس اون بايد ماليات پرداخت كنيد.حالا اگر بيش از حد ازتون كم كردن ريفاند خواهيد داشت و اگر كم پرداخت كرديد بايد مابه التفاوتش را پرداخت كنيد.
    اگر هم قرار داد پارت تايم داريد اطلاعات را طوري وارد ميكنن كه به 32ساعت نرسيد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)