صفحه 96 از 120 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 1196

موضوع: چگونگی تعامل با اداره مالیات کانادا

پیش فرض پاسخ : چگونگی تعامل با اداره مالیات کانادا

بادرود، در خصوص solidarity tax می شه بپرسم، اصولا چیزی داریم مثل اینکه به شما برای یک بار یک پولی بدهند به عنوان کمک هزینه خرید وسایل خونه که یک بار پرداخت بشه و فارغ از درآمد و وضعیتتون باشه یا حتما بر اساس درآمد و میزان اجاره پرداختی سال مالی قبل محاسبه و پرداخت می شه؟آیا در همه استان ها مشابهت داره یا متفاوته؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط bestMBAman نمایش پست ها
    بادرود، در خصوص solidarity tax می شه بپرسم، اصولا چیزی داریم مثل اینکه به شما برای یک بار یک پولی بدهند به عنوان کمک هزینه خرید وسایل خونه که یک بار پرداخت بشه و فارغ از درآمد و وضعیتتون باشه یا حتما بر اساس درآمد و میزان اجاره پرداختی سال مالی قبل محاسبه و پرداخت می شه؟آیا در همه استان ها مشابهت داره یا متفاوته؟
    اين مربوط به كبك هست و تو بقيه استان ها وجود نداره و بايد يك سري شرايط خاص داشته باشيد ومثل همه بنفيت ها بر اساس درآمد سال قبل محاسبه ميشه.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    اين مربوط به كبك هست و تو بقيه استان ها وجود نداره و بايد يك سري شرايط خاص داشته باشيد ومثل همه بنفيت ها بر اساس درآمد سال قبل محاسبه ميشه.
    من تا نشنیدم کسی برای خرید وسایل خونه تو کبک پول گرفته باشه ، قانون جدید؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    من تا نشنیدم کسی برای خرید وسایل خونه تو کبک پول گرفته باشه ، قانون جدید؟
    يك نوع ريفاندبل كرديت هست كه موقع پر كردن تكس ميشه گرفت. البته من اطلاعاتم فقط در حد سرچ تو وبسايت CRA هست و تجربه عمليش را ندارم.

سلام براي انتقال پول ملكي كه در ايران فروختيم وهنگام لندينگ جزو املاكمون معرفي كرده بوديم چه مداركي بايد اريه كنيم وايا به اين پول ماليات تعلق ميگيرد؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط nika2001 نمایش پست ها
    سلام براي انتقال پول ملكي كه در ايران فروختيم وهنگام لندينگ جزو املاكمون معرفي كرده بوديم چه مداركي بايد اريه كنيم وايا به اين پول ماليات تعلق ميگيرد؟
    به پولتون که مالیات تعلق نمیگیره و فکر کنم تنها دغدغه انتقال پول باشه و گذاشتن به حساب که در این مورد بهتره با صرافی هایی که میخوان پول را براتون منتقل کنن مشورت کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    به پولتون که مالیات تعلق نمیگیره و فکر کنم تنها دغدغه انتقال پول باشه و گذاشتن به حساب که در این مورد بهتره با صرافی هایی که میخوان پول را براتون منتقل کنن مشورت کنید.
    خوب يعني بايد مدارك فروش خونه رو ترجمه كنيم وتاييد كنيم كه نشون بده اين پول از كجا اومده؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط nika2001 نمایش پست ها
    خوب يعني بايد مدارك فروش خونه رو ترجمه كنيم وتاييد كنيم كه نشون بده اين پول از كجا اومده؟
    همانطور كه گفتم بايد از صرافي و بانك سوال كنيد كه چي لازم هست. سيستم مالياتي كانادا بر مبناي خود اظهاري هست. يعني شما اگر اين پول را به عنوان درآمد اعلام نكنيد ، مالياتي براش نميخواد بديد. فقط ممكنه موقعي كه ميخواهيد تو بانك بزاريد، مسئول بانك ازتون بخواد كه منبع پول را مشخص كنيد كه مطمئن بشن پولشويي نيست.بخاطر همين از بانكتون سوال كنيد كه مدارك چي ميخوان

حسابداری که کار بیزینس کوچیکی رو با قیمت مناسب انجام بده میشناسید /
    كد رشته :7241،

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط kolahnamadi نمایش پست ها
    حسابداری که کار بیزینس کوچیکی رو با قیمت مناسب انجام بده میشناسید /
    شهرتون را هم مشخص كنيد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)