صفحه 98 از 120 نخستنخست ... 48888990919293949596979899100101102103104105106107108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 971 تا 980 , از مجموع 1196

موضوع: چگونگی تعامل با اداره مالیات کانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : چگونگی تعامل با اداره مالیات کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    هدیه ظاهرا سقف داره. به روایتی 50 هزار دلار و به روایتی دیگر 200 هزار دلار در کل عمر. دوستانی که اطلاعات دقیق تر دارند لطفاً راهنمایی کنن.
    تا جایی که بنده میدونم هدیه به اعضای خانواده سقفی نداره. مثلا در همین کانادا تحت شرایطی شما میتونید خانه تان را به فرزندتان منتقل کنید بدون اینکه ایشون مشمول مالیات بشه.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    هدیه ظاهرا سقف داره. به روایتی 50 هزار دلار و به روایتی دیگر 200 هزار دلار در کل عمر. دوستانی که اطلاعات دقیق تر دارند لطفاً راهنمایی کنن.
    من تا جايي كه ميدونم سقف نداره . چند تا چيز كلا شمل ماليات نميشه و هديه هم يكيش هست. مثلا پول لاتاري هم شامل ماليات نميشه حالا چه شما يك دلار برنده بشي چه دويست هزار تا. ويا ارث .

ApplyAbroad Hero

مالیات اضافه ای که امسال داده بودم دو هفته پیش به حسابم واریز شد ولی هنوز نوتیس برام پست نشده. حدودا چقدر طول میکشه صادر بشه؟ من کاغذی پر کردم و فرستادم.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    مالیات اضافه ای که امسال داده بودم دو هفته پیش به حسابم واریز شد ولی هنوز نوتیس برام پست نشده. حدودا چقدر طول میکشه صادر بشه؟ من کاغذی پر کردم و فرستادم.
    معمولا نوتيس زود تر مياد، شايد هم چون پست كردن براتون طول كشيده. تا ده روز صبر كنيد و اگر نيومد تماس بگيريد و پيگيري كنيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    من تا جايي كه ميدونم سقف نداره . چند تا چيز كلا شمل ماليات نميشه و هديه هم يكيش هست. مثلا پول لاتاري هم شامل ماليات نميشه حالا چه شما يك دلار برنده بشي چه دويست هزار تا. ويا ارث .
    ارث مالیات داره، خوبش هم داره! یه کاری می‌کنن طرف از مردن پشیمون بشه
    خیلی‌ها برای اینکه مالیاتش رو ندن خودشون حلوتر پول رو می‌دن به بچه‌هاشون بصورت هدیه که مالیات ندن

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    ارث مالیات داره، خوبش هم داره! یه کاری می‌کنن طرف از مردن پشیمون بشه
    خیلی‌ها برای اینکه مالیاتش رو ندن خودشون حلوتر پول رو می‌دن به بچه‌هاشون بصورت هدیه که مالیات ندن
    البته سوتفاهم نشه... وارث مالیات نمی‌ده... خود Estate مالیات رو پرداخت می‌کنه... ولی درهرصورت از پولی که به طرف ارث رسیده کم می‌شه

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    البته سوتفاهم نشه... وارث مالیات نمی‌ده... خود Estate مالیات رو پرداخت می‌کنه... ولی درهرصورت از پولی که به طرف ارث رسیده کم می‌شه
    بله، در واقع اون شخص ماليات سال آخرش را پر ميكنه و پرونده را ميبندن. ولي چيزي كه به وارث ميرسه ماليات بهش تعلق نميگيره.

Moderator
    alifasihy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - ساخت و تولید-Real esatate Orea Collage

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    معمولا نوتيس زود تر مياد، شايد هم چون پست كردن براتون طول كشيده. تا ده روز صبر كنيد و اگر نيومد تماس بگيريد و پيگيري كنيد.
    تو سایت کانادا رونیو یک اکانت باز کنید تمام نویتس هاتون رو از اونجا میتوند پرینت کنید هر موقع که بخواین

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط alifasihy نمایش پست ها
    تو سایت کانادا رونیو یک اکانت باز کنید تمام نویتس هاتون رو از اونجا میتوند پرینت کنید هر موقع که بخواین
    تا زماني كه نوتيس اول دستتون نرسيده نميتونيد اكانت را باز كنيد

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط alifasihy نمایش پست ها
    برای باز کردن حساب یک سری اطلاعات میخواد که توی نوتیس هست و بدون اون نمیتونید اکانت بسازید. بعد از وارد کردن اون اطلاعات یک کد به آدرستون پست میشه و با استفاده از اون کد میتونید اکانت باز کنید. البته قبلا که اینطور بود الان رو نمیدونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)