صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 98

موضوع: Temple University

پیش فرض Temple University

سلام
    کسی پذیرش از دانشگاه Temple گرفته؟ کسی درمورد فاند برا این دانشگاه و رشته کامپیوتر اطلاعی داره؟

Banned

پیش فرض پاسخ : Temple University

نقل قول نوشته اصلی توسط meba نمایش پست ها
    سلام
    کسی پذیرش از دانشگاه Temple گرفته؟ کسی درمورد فاند برا این دانشگاه و رشته کامپیوتر اطلاعی داره؟
    سلام

این دانشگاه دانشگاه بسیار خوبی برای خوندن Direct PhD هستش و رنکشم خوبه اما یه مشکل لا اقل برای من داشت :
    شما باید Feb سال قبل GRE داده باشی تا به ددلاین این دانشگاه برسی ( حداقل برای Construction Management & Production Management ) این دانشگاه.
    دلاینش خیلی خیلی زود هست مثل بریکلی می مونه و اگه اشتباه نکرده باشم اول نوامبر هست یا 3 نوامبر برای اونایی که می خواند Financial Support داشته باشند.
    دوست من با لیسانس صنایع شریف و فوق MBA شریف ادمیشن گرفت منتهی فاند بهش ندادند. نمی دونم چرا ! فک می کنم هیچی مقاله نداشت و نمره زبانشم پایین تر از حداقل بودش.

خلاصه خیلی دکتری های خوبی داره و خوبی دیگش این هستش که به شما 7 سال اجازه تحصیل می ده و کسی که 7 سال آمریکا بمونه خوب دیگه ایران بر نمی گرده !

سلام
    متشکرم، من قبل از 1 Nov اقدام کردم، اما هنوز نمره GRE نرسیده و ایمیل هم زدم گفتند که بگید دوباره ارسال کنند. البته کم شده بود نمیدونم این کارو انجام بدم یا بگم ببرند برا ترم بعد توی کمیته بررسی بشه. البته یه استاد هم پیدا کردم که از تابستون باهاش کار می کنم.کسی نیست که apply کرده باشه یا پذیرش دکترای کامپیوتر؟

حسین جان، معدل، نمره زبان و GRE دوستت چند بود؟
    من 14 تا مقاله دارم، الان هم دارم با همون استاد اونجا یه مقاله می نویسم، نمیدونم مینیمم ها اجازه میدن به تصمیم گیری استاد برسه یا نه؟!!!

Junior Member

آقا........دانشگاه خیلی خوبیه
    اگه برا مهندسی دارین اپلای میکنین بدونین که رییس دپارتمان مهندسیس پروفسور کیانی هست که از فامیلای بنده هستش

آقا هادی متشکرم
    الان مهمترین چیز برا من دونستن اطلاعات کسانی هست ه تونستون پذیرش بگیرن، در این مورد هم اطلاعی دارید؟ یا لیستی از دکترای کامپیوتر دارید برا این دانشگاه؟ (من گرایش سیستم های اطلاعات نرم افزاری انتخاب کردم)

شما میتونید اطلاعاتی برای رشته من از فامیلتون بگیرید؟ یا چیزی در اختیار دارید؟

Banned

حسین جان، معدل، نمره زبان و GRE دوستت چند بود؟
    من 14 تا مقاله دارم، الان هم دارم با همون استاد اونجا یه مقاله می نویسم، نمیدونم مینیمم ها اجازه میدن به تصمیم گیری استاد برسه یا نه؟!!!

مگه به تعداد مقالست ؟
    این جوری من فقط 8 تا مقاله فارسی دارم ! منظورم ISI یا کنفرانس خارجی ایندکس شدست !
    نمره هاش معمولی بودند ! مثل خود من فقط یه کم GRE ایش بهتر بود !
    تافل 90 وربال 410

وقتی رفت تگزاس قبل از رفتنش اومد پیشم واسه خدا حافظی و اینکه بریم برج میلاد چند تا عکس از بزرگراه همت بگیریم ! اون موقع بهم گفت یه نصیحت بهت می کنم جدی بگیر :
    من اگه 1 ژورنال داشتم اوضام فرق می کرد ! هنوز صداش توی گوشمه ! لذا مقاله دادن رو شروع کردم. درباره مینیمم هام نترسید ! تا اونجا هایی که من دیدم اینا Wave می کنند ! یه دونه شریفی هم توی دپارتمان مکانیکشون هست اما هوا فضا خونده! ته و توهش رو که در آوردم دیدم زیاد آدم باحالی نیست !

بابا مشکل مینمم ها و حتی استاداش و آقای کیانی نیست ! مشکل تموم شدن ددلاینش اونم توی یه تاریخ مسخره است ! اون موقع که اینا لیستشون رو می بندند یا بستند خیلی از بچه ها تازه دارن می رند دنبال رفرنس واسه GRE می گردند !
    بریکلی اول و بی خود ترین ددلاین رو داشت ( 3 دسامبر ) اما این خنده دار ترین ددلاین تاریخ آمریکا رو داره !

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    مگه به تعداد مقالست ؟
    این جوری من فقط 8 تا مقاله فارسی دارم ! منظورم ISI یا کنفرانس خارجی ایندکس شدست !
    نمره هاش معمولی بودند ! مثل خود من فقط یه کم GRE ایش بهتر بود !
    تافل 90 وربال 410

وقتی رفت تگزاس قبل از رفتنش اومد پیشم واسه خدا حافظی و اینکه بریم برج میلاد چند تا عکس از بزرگراه همت بگیریم ! اون موقع بهم گفت یه نصیحت بهت می کنم جدی بگیر :
    من اگه 1 ژورنال داشتم اوضام فرق می کرد ! هنوز صداش توی گوشمه ! لذا مقاله دادن رو شروع کردم. درباره مینیمم هام نترسید ! تا اونجا هایی که من دیدم اینا Wave می کنند ! یه دونه شریفی هم توی دپارتمان مکانیکشون هست اما هوا فضا خونده! ته و توهش رو که در آوردم دیدم زیاد آدم باحالی نیست !

بابا مشکل مینمم ها و حتی استاداش و آقای کیانی نیست ! مشکل تموم شدن ددلاینش اونم توی یه تاریخ مسخره است ! اون موقع که اینا لیستشون رو می بندند یا بستند خیلی از بچه ها تازه دارن می رند دنبال رفرنس واسه GRE می گردند !
    بریکلی اول و بی خود ترین ددلاین رو داشت ( 3 دسامبر ) اما این خنده دار ترین ددلاین تاریخ آمریکا رو داره !

هادی جان من که نگفتم مقالاتم چطور هستند! من 5 مقاله IEEE و دوتا جورنال EI و یکی Scopus دارم.
    دوستان اگه پیشنهادی با این وضعیت برای من داشتید خوشحال میشم، چون من انتخاب اولمو این دانشگاه گذاشتم.

Banned

هادی جان من که نگفتم مقالاتم چطور هستند! من 5 مقاله IEEE و دوتا جورنال EI و یکی Scopus دارم.
    دوستان اگه پیشنهادی با این وضعیت برای من داشتید خوشحال میشم، چون من انتخاب اولمو این دانشگاه گذاشتم.
    کی گفته اسم هادی هستش !
    ok اینا خوبند اما ددلاین رو می خوای چی کار کنی ؟
    2011 که نمی رسی ! می رسی ؟

ببخشید اشتباه اسمتونو نوشتم!
    من برای 2011 Apply کردم.

صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین