صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 98

موضوع: Temple University

Senior Member

پیش فرض پاسخ : Temple University

من یک سوال داشتم اینکه این دانشگاه هنوز جواب نداده، فرضا اگه تا هفته دیگه جواب بده شانسی برای گرفتن ویزا و رسیدن به ترم فال 2013 هست؟

Member apollo11 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. in EE - Electronicts

نقل قول نوشته اصلی توسط mannan نمایش پست ها
    من یک سوال داشتم اینکه این دانشگاه هنوز جواب نداده، فرضا اگه تا هفته دیگه جواب بده شانسی برای گرفتن ویزا و رسیدن به ترم فال 2013 هست؟
    دوست عزیز،من پیشنهاد میکنم اگر I20 دیگه ای دارید با اون پروسه ویزا رو شروع کنید و منتظر نمونید،در مورد سئوالتون هم جواب حتما مثبته ولی یه مقدار کارها فشرده میشه.
    آبی که برآسود زمينش بخورد زود ---------------------- دريا شود آن رود که پيوسته روان است
    First Interview: June 27 2013 - Ashgabat, Turkmenistan - Single Entry Visa - Clearance: 53 Days
    Returning Student: June 5 2014 -
    Baku, Azerbaijan - Multiple Entry Visa - Clearance 40 Days

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - PA

من هم مشکل ددلاین GRE دارم با Temple. من برای مستر کامپیوتر دارم اقدام میکنم و ادمیشن آفیسش گفت باید برای wave کردن GRE با دپارتمان صحبت کنم. گفت امکانش هست ولی الان چند هفتست جوابی ندادن به من. کلن سیستم پاسخگوییش افتضاحه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meba نمایش پست ها
    کسی تابحال نیست اقدام کرده باشه در هر رشته ای؟
    من برای bioengineering برای فال 13 پذیرش گرفتم منتها بدون فاند. ولی دانشگاه خوبیه هم رنگش خوبه هم یه سری مزیت های دیگه هم داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط davis نمایش پست ها
    كسي در مورد Recommendation letter اين دانشگاه كه گفته توسط خود استاد مستقيما پست شه اطلاعي دارد؟
    تو ایران مگه کدوم استاد حال می کنه برای شما ریکامت بنویسه و تازه براتون هم پست کنه. به استادتون بگید براتون بنویسند و تو پاکت دانشگاه بزارند. سپس، شما خوتون می تونید با پست بهشون ارسال کنید. من این کار رو کردم و مشکلی هم پیش نیومد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miyanaji نمایش پست ها
    سلام.
    من از این دانشگاه پذیرش گرفتم (PhD مکانیک) ولی از فاند فعلا خبری نیست. کسی می دونه کی فاندا اعلام میشه؟
    معمولا وقتی بهتون پذیرش می دن همون موقع هم وضعیت فاندتون مشخص می شه. منم مثل شما پذیرش گرفتم ولی بدون فاند. الان هم دارم با استادا مکاتبه می کنم تا ببینم می شه Ra یا ta براشون بشم یا نه. یک سری scholarship هم دارن که ددلاین های خاص خودشون رو داره مثلا ممکنه که طول ترم بهتون scholarship بدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salmaniai نمایش پست ها
    من پذيرش گرفتم! واقعا دانشگاه خوبيه؟!!! تافل 630 ،
    Q=740 ، Verbal=270 البته دوباره امتحان دادم و الان Q=790 و Verbal:340 هست اما قبل از اينكه نتيجه ارسال بشه پذيرشم اومد. اما فاند كه نداره!! به يكي از استادا ايميل زدم، گفته كه يكي از مقاله هاشو بخونم و نقاط ضعف مقاله را دربيارم و پيشنهاد بدم براي بهبودش در سه صفحه براش بفرستم كه الان تقريبا 10 روزه ميگذره و من هنوز چيزي نفرستادم. واقعا دانشگاه خوبيه؟! مي ارزه اونجا Computer science دكتري بخونم؟!!
    منم وصعیتم مثل شماست. پذیرش گرفتم ولی فاند نداره. ولی دارم برای ویزا اقدام می کنم. فرصت های زیادی برای گرفتن فاند تو این دانشگاه وجود داره.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m88430026 نمایش پست ها
    منم وصعیتم مثل شماست. پذیرش گرفتم ولی فاند نداره. ولی دارم برای ویزا اقدام می کنم. فرصت های زیادی برای گرفتن فاند تو این دانشگاه وجود داره.
    دوستان كسي از اينجا براي گرفتن I20 از اين دانشگاه اقدام كرده؟ ميشه بگيد چه جوري براتون ارسال كدرن؟ ممنون ميشم كسي اينجا راهنماييم كنه كارم خيلي ضروري و واجبه
    مرسي

Senior Member

دوستان كسي از اين دانشگاه i20 گرفته؟ من ده روزه مداركمو اپلود كردم اما هر چي ميرم تو پروفايلم جلو مدارك مالي نوشته pending review هر چي هم بهشون ميل ميزنم جواب نميدن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشدهوافضا-آیرودینامیک- شریف

سلام
    من پذیرش گرفتم از اینجا. مدارک رو همونجور که گفتید خیلی طول کشید توی سایت آپدیت بشه که به فرم accepted دربیاد ولی خودشون با پست فرستادن تقریبا ۳هفته یا ۴هفته برای من طول کشید.
    دکتری مکانیک بودم.