صفحه 6 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 98

موضوع: Temple University

ApplyAbroad Guardian
    solaleh آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Temple University

نقل قول نوشته اصلی توسط solaleh نمایش پست ها
    دوستان اینجا کسی BS رو فکس کرده؟ چون ظاهرا فکس هم میشه کرد
    و یه سوال دیگه، دپارتمان مهندسی میدونین چند وقته جواب میده؟
    مرسی
    برای آیندگان:
    جواب من یک ماهه اومد.
    BS رو هم واسشون فکس کردم و با اینکه delivery report گرفته بودم باز بهشون ایمیل زدم و همونی که واسشون فکس کرده بودمو هم ایمیل کردم... ولی جوابی ندادن... بعد اینکه جوابم اومد دیدم که اصلا دریافت کرده بودن ولی زحمت جواب دادن به ایمیلمو نداده بودند.

ولی قسمت مهم تجربیاتم:

وقتی که اپلای کردم ادمیشن افیسری که بهم ایمیل تمپلیت زده بود که ما اپلیکیشنتو دریافت کردیم( کارنامه من هنوز تو راه بود و نرسیده بود) گفت میتونی CV رو همینجا برام ایمیل کنی. من هم وقتی که فرستادم گفت اگه میشه باقی رو هم ایمیل کن که زودتر پروندتو بررسی کنیم(نزدیک ددلاین بود). من هم کارنامه، ایلتس و سه تا ریکام رو هم اتچ کردم. اونم همون روز همه رو تو پروفابلم وارد کرد در حالی که همه تو راه بودند حتی ریپورت ایلتسم. اینجوری در عرض دو روز پرونده من رفت دپارتمان بدون معطلی بررسی مدارک.
    امیدوارم در آینده این تجربه به دردتون بخوره دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط shanyj نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز. من چون بدون فاند نمی خوام برم ایمیل زدم پرسیدم که میتونم تا معلوم شدن وضعیت فاند صبر کنم برای فرستادن BS و گفتن بله مشکلی نیست.
    وضعیت فاند شما مشخص شد؟ آیا بهتون فاند دادن؟

Junior Member

سلام دوستان
    من ازین دانشگاه پذیرش گرفتم
    فاندش TA هست، 18000 $ در سال
    بنظرتون این مقدار فاند برای زندگی تو فیلادلفیا کافیه؟
    میشه از پس تموم هزینه های زندگی براومد؟
    ممنون از راهنمایی های خوبتون

نقل قول نوشته اصلی توسط dana22 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ازین دانشگاه پذیرش گرفتم
    فاندش TA هست، 18000 $ در سال
    بنظرتون این مقدار فاند برای زندگی تو فیلادلفیا کافیه؟
    میشه از پس تموم هزینه های زندگی براومد؟
    ممنون از راهنمایی های خوبتون
    تبریک می گم. فکر کنم اگه مدیریت هزینه داشته باشین حتما میشه براحتی زندگی کرد. اگه ممکنه از رزومتون بنویسید؟ واسه چه رشته ای اقدام کرده بودید؟

Junior Member

ممنون از لطفت
    رشته bioengineering
    من شنیدم فیلادلفیا هزینه هاش خیلی بالاست
    یکم نگرانم
    امکانش هست که یه ترم دیفر کنم ولی فاندم نپره؟ چون الان سربازم و 16 روز از آموزشیم گذشته

نقل قول نوشته اصلی توسط dana22 نمایش پست ها
    ممنون از لطفت
    رشته bioengineering
    من شنیدم فیلادلفیا هزینه هاش خیلی بالاست
    یکم نگرانم
    امکانش هست که یه ترم دیفر کنم ولی فاندم نپره؟ چون الان سربازم و 16 روز از آموزشیم گذشته
    اگه ازتون bank statment نخواسته باشن مطمئن باش که بر اساس یه الگوی خاص بهت فاند دادن. یعنی اینکه همه هزینه هاتو در نظر گرفتن. در مورد دیفر هم فکر کنم این دانشگاه امکان دیفر داره. البته بایستی با آفیسر تحصیلات تکمیلی تماس بگیرین و از ایشون بپرسین.

Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering, Isfahan University of Technology

سلام دوست من. منم از دانشکده bioengineering فاند TA گرفتم. برام خیلی جالبه که دو تا ایرانی شدیم که بمون TA دادن
    اما هنوز نامه رسمیش برام نیومده و نمیدونستم stipend چقدر میدن. شما ایمیل رسمی assistantship رو گرفتی؟ i-20 چطور؟

من تحقیق زیاد کردم درباره مخارج تو فیلادلفیا. با چیزی در حدود 700 تا 800 دلار در ماه میشه خونه یک خوابه نزدیک داشگاه گرفت. 18000 تا یعنی ماهی 1500 تا که خوب یعنی چیزی در حدود 750 تا میمونه برای خورد و خوراک و باقی مخارج که من فکر می کنم کافی باشه. آقا رزومه شما چطور بوده؟
    من ارشد مهندسی پزشکی از شریف 17.1
    تافل 108
    جی آر ای 313
    یک مقاله سابمیت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyares67 نمایش پست ها
    سلام دوست من. منم از دانشکده bioengineering فاند TA گرفتم. برام خیلی جالبه که دو تا ایرانی شدیم که بمون TA دادن
    اما هنوز نامه رسمیش برام نیومده و نمیدونستم stipend چقدر میدن. شما ایمیل رسمی assistantship رو گرفتی؟ i-20 چطور؟

من تحقیق زیاد کردم درباره مخارج تو فیلادلفیا. با چیزی در حدود 700 تا 800 دلار در ماه میشه خونه یک خوابه نزدیک داشگاه گرفت. 18000 تا یعنی ماهی 1500 تا که خوب یعنی چیزی در حدود 750 تا میمونه برای خورد و خوراک و باقی مخارج که من فکر می کنم کافی باشه. آقا رزومه شما چطور بوده؟
    من ارشد مهندسی پزشکی از شریف 17.1

تافل 108
    جی آر ای 313
    یک مقاله سابمیت شده
    تبریک میگم. راستش منم از این دانشگاه پذیرش گرفتم منتهی از دپارتمان عمران. فقط دو تا نامه پذیرش از آفیسر تحصیلات تکمیلی برام ایمیل شده!!! یکم برام عجیبه که چیزی راجع به فاند برام نیومده. اگرم بهم فاند نداده بودن مطمئناً ازم bank statment می خواستن. می خواستم بدونم که واسه شما نامه فاند جدا اومده یا خودتون از راهه دیگه ای فهمیدین که بهتون فاند تعلق گرفته. البته فکر کنم فرق داشتن دپارتمان ها هم تو این مورد دخیله.

Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering, Isfahan University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_kiberia نمایش پست ها
    تبریک میگم. راستش منم از این دانشگاه پذیرش گرفتم منتهی از دپارتمان عمران. فقط دو تا نامه پذیرش از آفیسر تحصیلات تکمیلی برام ایمیل شده!!! یکم برام عجیبه که چیزی راجع به فاند برام نیومده. اگرم بهم فاند نداده بودن مطمئناً ازم bank statment می خواستن. می خواستم بدونم که واسه شما نامه فاند جدا اومده یا خودتون از راهه دیگه ای فهمیدین که بهتون فاند تعلق گرفته. البته فکر کنم فرق داشتن دپارتمان ها هم تو این مورد دخیله.
    ممنون. منم به شما تبریک میگم. واللا به نظرم سیتم نامه نگاریشون خیلی کنده. مثلاً من اصلاً نامه پذیرش دریافت نکردم، فقط تو پرتال دیدم که پذیرفته شدم، حدوداً 10 روز پیش هم ایمیل غیر رسمی دریافت کردم که برای TA انتخاب شدم. بینین توی پرتال دانشگاه که user و password رو وارد می کنید، یک قسمتی داره که باید سه آیتم رو در اون آپلود کنید تا i-20 براتون صادر بشه. یکیش صفحه اول passport، دومیش i-20 application form و سوم هم نامه های ساپورت مالی.
    یک ایمیل هم اومد که پرسید سریعاً جواب بدید که admission offer رو قبول می کنید و به محض اینکه در جوابش گفتم بله، صفحه پرتالم آپدیت شد و چندین آیتم بش اضافه شد و ایمیل temple هم برام باز شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyares67 نمایش پست ها
    ممنون. منم به شما تبریک میگم. واللا به نظرم سیتم نامه نگاریشون خیلی کنده. مثلاً من اصلاً نامه پذیرش دریافت نکردم، فقط تو پرتال دیدم که پذیرفته شدم، حدوداً 10 روز پیش هم ایمیل غیر رسمی دریافت کردم که برای TA انتخاب شدم. بینین توی پرتال دانشگاه که user و password رو وارد می کنید، یک قسمتی داره که باید سه آیتم رو در اون آپلود کنید تا i-20 براتون صادر بشه. یکیش صفحه اول passport، دومیش i-20 application form و سوم هم نامه های ساپورت مالی.
    یک ایمیل هم اومد که پرسید سریعاً جواب بدید که admission offer رو قبول می کنید و به محض اینکه در جوابش گفتم بله، صفحه پرتالم آپدیت شد و چندین آیتم بش اضافه شد و ایمیل temple هم برام باز شد.
    ممنون بخاطر توضیحاتتون. منظورتون از پرتال دانشگاه این آدرسه دیگه: https://prd-wlssb.temple.edu/prod8/bwskalog.P_DispLoginNon من که یوزرنیم و پسورد رو وارد می کنم تو قسمت application preference نوشته not entered!!! بنظر من دانشکده به دانشکده فرق می کنه شرایطش. چون یکی از دوستای من سال پیش از دانشکده مکانیک پذیرش گرفته بود واسه اونم اول گفته بودن bank statment بفرست بعدا تو نامه I-20 نوشته بود کل هزینه ها رو دانشگاه می ده!!!
    اگه منظورتون از پرتال دانشکده یه آدرس دیگه است ممنون میشم اگه بفرمایین.