صفحه 436 از 441 نخستنخست ... 336386426427428429430431432433434435436437438439440441 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,351 تا 4,360 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط zfatemi نمایش پست ها
    ما هم امسال همچین وضعیتی برامون پیش اومده
    میشه بگید شما چیکار کردید؟
    هزینه های دانشگاه رو چطور پس گرفتید؟

متاسفانه امسال که گذشت و کاری نمیشه کرد. اما اگر پشیمون نشدی کاری که باید بکنی اینکه اگر براتون ممکنه پول پس نگیرید بزارید دستشون بمونه تا سال دیگه، چون دوباره باید بعد عید پول بریزی به حسابشون
    این وسط کلی ضرر میکنی
    دیفر کنید. ما پارسال پس گرفتیم و دوباره ریختیم به حساب 1300 دلاز ضرر کردیم. خیلی ازتون کم میکنن. اهمیت هم نمیدن که به خاطر مشکل خودشون این ضرر و متحمل باید بشین. ما خیلی پیگیری کردیم فایده نداشت...
    دوباره همون دانشگاه و همون رشته رو پذیرش بگیرید و تیر که وقت سفارت گرفتین مثل ما یه نامه بنویسید و توضیح بدید شرایطو و موقع مصاحبه بدید به آفیسر.
    حتما قبول میکنن
    این مدت روی زبان سوئدی و پول جمع کردن تمرکز کنید.
    ما 48 ساعت مونده به پروازمون ut کارت هامون اومد و اصلا نفهمیدیم چجوری جمع کردیم و اومدیم
    یعنی ویزا هم اوکی بشه باز باید صبر کنین تا کارتتون بیاد.. خیلی پروسه پر استرسیه ولی می ارزه
    خیلی خوبه اینجا .. مخصوصا اگر با خانواده بیاین
    بازم سوالی بود بپرسید
    موفق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_nasri نمایش پست ها
    سلام مجدد
    یک سوال دیگه Bank Statement رو برای نفر اصلی و نفر همراه باید به صورت جداگانه تهیه کرد یا اگر مبلغ ذکر شده در نامه تمکن مالی نفر اصلی طوری باشه که همه اعضا خونواده رو کاور کنه نیازی به نامه بانک برای نفر همراه نیست؟
    ممنونم

سلام، این سوال من هم هست، شما جواب گرفتین؟

Junior Member

سلام دوستان کسی تازگی ویزای دانشجویی سوئد رو دریافت کرده؟

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام اگر بشه برای ترم سپتامبر 2020 و بعد از قطعی شدن پذیرش دانشگاه برای ویزا اقدام کنم و رفتم پیشواز
    ممکنه دوستانی که تجربه دارن بنده رو راهنمایی کنن که در بهترین و بدترین حالت پروسه به نتیجه رسیدن و یا به نتیجه نرسیدن ویزا طول میکشه؟
    ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط RONIIN نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام اگر بشه برای ترم سپتامبر 2020 و بعد از قطعی شدن پذیرش دانشگاه برای ویزا اقدام کنم و رفتم پیشواز
    ممکنه دوستانی که تجربه دارن بنده رو راهنمایی کنن که در بهترین و بدترین حالت پروسه به نتیجه رسیدن و یا به نتیجه نرسیدن ویزا طول میکشه؟
    ممنونم.
    سلام
    جواب همه سوالات شما در خصوص ویزا، وبسایت اداره مهاجرت سوئد است.
    https://www.migrationsverket.se/Engl...education.html

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط C8H10N4O2 نمایش پست ها
    سلام
    جواب همه سوالات شما در خصوص ویزا، وبسایت اداره مهاجرت سوئد است.
    https://www.migrationsverket.se/Engl...education.html
    ممنون الان چک کردم یه چارت داره که با توجه به شرایط یه حدود زمانی میده ، منتهی چیزی که من رو نگران میکنه اینه که اگر حتی 1 بار هم سفارت مدارک تکمیلی ازتون بخواد پروسه گرفتن ویزا رو ممکنه تا 7 ماه هم ادامه دار کنه که عملا یعنی شروع کلاس ها رو از دست میدی ، اگر همچین اتفاقی بیفته دیگه ویزا هم بهت نمیدن درسته؟
    ویرایش توسط RONIIN : February 20th, 2020 در ساعت 03:15 PM

ممنون الان چک کردم یه چارت داره که با توجه به شرایط یه حدود زمانی میده ، منتهی چیزی که من رو نگران میکنه اینه که اگر حتی 1 بار هم سفارت مدارک تکمیلی ازتون بخواد پروسه گرفتن ویزا رو ممکنه تا 7 ماه هم ادامه دار کنه که عملا یعنی شروع کلاس ها رو از دست میدی ، اگر همچین اتفاقی بیفته دیگه ویزا هم بهت نمیدن درسته؟
    ببینید شما اگر بر اساس چک لیست خواسته شده مدارکتان را سابمیت کنید مشکلی پیش نخواهد آمد.
    قبل از اینکار می توانید با سفارت سوئد در تهران تماس بگیرید تا هر شبهه ای هست برطرف شود.

Junior Member

ببینید شما اگر بر اساس چک لیست خواسته شده مدارکتان را سابمیت کنید مشکلی پیش نخواهد آمد.
    قبل از اینکار می توانید با سفارت سوئد در تهران تماس بگیرید تا هر شبهه ای هست برطرف شود.
    من چک لیست مربوط به مقطع دکترا رو پیدا کردم و چک لیست مربوط به مقطع فوق لیسانس نبود یا من پیداش نکردم ، امکان داره براتون اگر دسترسی به این چک لیستی که میگید رو دارید لینکش رو اینجا بزارید ، ممنونم .

من چک لیست مربوط به مقطع دکترا رو پیدا کردم و چک لیست مربوط به مقطع فوق لیسانس نبود یا من پیداش نکردم ، امکان داره براتون اگر دسترسی به این چک لیستی که میگید رو دارید لینکش رو اینجا بزارید ، ممنونم .
    این لینک شامل همه مدارکی است که شما، به عنوان متقاضی تحصیل در سوئد (higher education applicants) باید به اداره مهاجرت ارائه بدهید.
    https://www.migrationsverket.se/Engl...irst-time.html
    ویرایش توسط C8H10N4O2 : February 20th, 2020 در ساعت 10:59 PM

Junior Member

این لینک شامل همه مدارکی است که شما، به عنوان متقاضی تحصیل در سوئد (higher education applicants) باید به اداره مهاجرت ارائه بدهید.
    https://www.migrationsverket.se/Engl...irst-time.html
    خیلی ممنونم ، این لینک رو بررسی کردم این قسمتش نگرانم کرد If you need permission from the central bank or equivalent in order to bring money out of your country, you should also enclose such a permit. نظری در این مورد داری؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)