صفحه 417 از 441 نخستنخست ... 317367407408409410411412413414415416417418419420421422423424425426427 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,161 تا 4,170 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط Sae1363 نمایش پست ها
    سلام

من میخواستم برای ویزایدانشجویی (کتری) اقدام کنم از طریق سیستم آنلاین، ولی تمام وقت ها برای اواخر ژانویه بهبعد وجود داره، در صورتی که من باید اوایل ژانویه اونجا باشم (تاریخ شروع تو مدارکدریافتی از استاد، 10 ژانویه ثبت شده)، کسی میتونه بگه چیکار باید کنم؟ (تو مدارکیکه دانشگاه برام میل کرده، مدارک مربوط به فاند پروژه هم وجود داره و البته به منگفتن با پرینت از همین مدارک دریافتی برو سفارت و هیچ چیز فیزیکی برای من نمیفرستن)

سوال مهم من اینه که چجوری میشه وقت گرفت چون موقع ثبت درخواست آنلاین باید یک وقت مشخص رو تعیین کرد و سپس پول رو پرداخت کرد (الان اولین وقت ممکن توسی سایت برای اول فوریه است).

ممنون

تجربه خودم این بود که نامه بصورت فیزیکی نیست بلکه بصورت فایل پی دی اف باامضا دعوتکننده بود که پرینت گرفتم ودادم به سفارت درصورت لزوم.
    درباره نوبت مصاحبه میتونی ازطریق کشورهای دیگه نوبت مصاحبه بگیری چون اداره مهاجرت سوید انلاین برای سفارت چندتاکشوردیگه هم نوبت مصاحبه میده مثلا ترکیه ،که نوبت سریعتربده . ویزای نوع دی یا ناخونلا هم هست برای مواقع اورژانسی هست یعنی مثلا موقعیکه اداره مهاجرت جواب مثبت داده باشه و شماباید کارتون رو درسوئد شروع کنین ولی کارتتون یک ماه دیگه میاد دراینصورت باویزای دی یاناخونلا میرید سوئد و اونها کارتتون رو اونجا براتون بر میگردونند.سفارت سوید در ایران افیسری هست بنام ریاضی که اینو میدونه وخوب راهنمایی میکنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture at University of Tehran

سلام، خسته نباشین. یکی از دوستان پیش‌تر توضیح داده بود که وقتِ ویزایِ دانشجویی رو خودشون مشخص می‌کنن و ارتباطی به تقویمِ سفارت نداره، این‌طور نیست؟

Junior Member

ممنون بابت راهنمایی. من با سفارت تماس گرفتم و گفتن که آنلاین اقدام کن و من هم مدارک رو آپلود کردم و ایمیل دریافت مدارکم هم برام فرستاده شد. حالا معمولا چند هفته طول میکشه تا جواب بدن؟ (موقع ثبت نام آنلاین هیچ پولی نخواستن).

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق

منم برای دکترا 13 نوامبر آنلاین اقدام کردم دیروز از اداره مهاجرت میل زدن که confirmation of addmission تاریخ شروع نداره و اینکه باید به یه سری سوال جواب بدی و یه فرمی رو پر کنی. اینا در ضورتی هست که تو اپلای آنلاین نه فرمی خواستن که پر کنم نه بخشی از سوالاتی مثه معرفی دو تا رفرنس. کسی میدونه رفرنس معرفی کردن و مقاله های نوشته شدمون ضمیمه کردن چه معنی داره؟

Junior Member

سلام به همه دوستان
    بنده سوال خاصی دارم که در صفحات قبل جوابش رو ندیدم برای همین میخاستم از خدمتتون بپرسم. من الان در استرالیا مشغول دکنرا هستم. پذیرشم از سوید اومده به دلایلی میخام اینجا رو ترک کنم و برای سوید اقدام کنم. می خاستم ازتون بپرسم که آیا اگه وقت سفارت رو از استرالیا بگیرم نمی پرسند اینجا چکار میکنی؟
    با اینکه تو وقت سفارت نمی گن مدرکت رو بیار چون مدرکم هم ایرانه!!!
    به نظرتون بهتره از ایران اقدام کنم با همون استرالیا؟؟

Junior Member

چطوری باید به صورت آنلاین وقت گرفن .من هرچی کلیک می کنم روی روز خالی سایت هیچ کاری نمی که.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yahagh2 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    بنده سوال خاصی دارم که در صفحات قبل جوابش رو ندیدم برای همین میخاستم از خدمتتون بپرسم. من الان در استرالیا مشغول دکنرا هستم. پذیرشم از سوید اومده به دلایلی میخام اینجا رو ترک کنم و برای سوید اقدام کنم. می خاستم ازتون بپرسم که آیا اگه وقت سفارت رو از استرالیا بگیرم نمی پرسند اینجا چکار میکنی؟
    با اینکه تو وقت سفارت نمی گن مدرکت رو بیار چون مدرکم هم ایرانه!!!
    به نظرتون بهتره از ایران اقدام کنم با همون استرالیا؟؟
    سفارا اصل مدرک و ترجمه رسمی مدارکتونو خواهد خواست، دست خالی که نمیشه بری سفارت هر مدرکی که موقع اپلای برای دانشگاه فرستادی اصلشو سفارت رویت میکنه و روی ترجمه ش روش مهر اورجینال کپی میزنه و اسکن میکنه و اصالت مدرکنونو به دانشگاه ابلاغ میکنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix87 نمایش پست ها
    چطوری باید به صورت آنلاین وقت گرفن .من هرچی کلیک می کنم روی روز خالی سایت هیچ کاری نمی که.
    برای دریافت ویزای دانشجویی نیازی به وقت گرفتن نیست مستقیم روی گزینه apply for a permit و بعدش permit for studies بزن فرم پرکن خارج از تقویم نهایت 10 روزه احضارت میکنن به سفارت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dexter_abg نمایش پست ها
    برای دریافت ویزای دانشجویی نیازی به وقت گرفتن نیست مستقیم روی گزینه apply for a permit و بعدش permit for studies بزن فرم پرکن خارج از تقویم نهایت 10 روزه احضارت میکنن به سفارت
    سلام

لینک زیر رو بررسی کنید (همه اطلاعات لازم رو نوشته) و در نهایت بر روی Begin Application کلیک کنید تا بتونید درخواستتون رو ثبت کنید.

https://www.migrationsverket.se/Engl...irst-time.html

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture at University of Tehran

درود دوستان و خسته نباشین.

برایِ رفتن به فرصتِ مطالعاتی هم باید مدارکِ تحصیلی و ریزنمرات رو ببریم سفارت، یا همین‌که به استادِ مربوط در دانشگاهِ سوئدی فرستاده باشیم و تأیید کرده باشن، کافیه؟

و اگر حتماً باید مدارک و ریزنمرات رو برایِ سفارت داشته باشیم، ترجمه‌یِ مدارکِ موقت رویِ سربرگِ دارالترجمه‌یِ رسمی کافی و مقبوله، یا حتماً باید مدارکِ نهایی باشه؟

سپاس، پیشاپیش.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)