صفحه 377 از 441 نخستنخست ... 277327367368369370371372373374375376377378379380381382383384385386387427 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,761 تا 3,770 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

تا جایی که من میدونم اسکات ورکت به مدت کمتر از یکسال پرشون نامبر نمیده. یعنی یکی از بچه ها که اقامتش 11ماهه بود، نتونست پرشون نامبر بگیره.بهتره با خودتون نقدی بیارید.
    و اینکه اصلا نگران نباشید. فقط در فرودگاه سوئد مبلغ پول نقد همراهتون رو اگر بالای 80هزار کرونه دیکلر کنید. یه فرمه که پرکردنش چند دقیقه بیشتر وقتتون رو نمیگیره ولی واقعا دیگه با خیال راحت
    کارهای مالیتون انجام میشه. و گرنه برای هر اقدام مالی، باید کلی جواب پس بدید که درامد دارید یا نه. اگه ندارید پس این حجم پول از کجا اومده.. ایا مالیاتشو دادید یا نهو.....

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedhhh نمایش پست ها
    سوال دیگه اینکه اگر ویزای سه ماهه بگیریم میتونیم پرشون نامبر بگیریم؟ چون من فاند دارم و باید حقوق بگیرم. مشکلی پیش نمیاد؟
    ببخشید من اشتباه متوجه شدم. بله. این ویزا موقته. فقط برایاینکه کار شما زودراه بیوفته. وگرنه توی سیستم خودشون ثبت میشه که شما اقامت دارید. و بلافاصله هم که وارد سوئد شدید میرید کازورات اقامتتون رو میگیرید. فوقش یکماه طول میکشه. اما برای باز کردن حساب بانکی کلا به دو سه ماهی رمان میبره. چون خود پرسون نامبر بک تا دو هفته طول میمسه.، بعد باید برای ای دی کارت سوئدی اقدام کنید
    که اونم برای من دقیفا دوماه طول کشید.
    و بعد میتونید حساب بانکی باز کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام برای فرصت مطالعاتی برم سوئد. به من گفتن اگر موقع تحویل حضوری ذکر کنم که researcher هستم کارم زودتر راه میفته. آیا کسی در مورد صحت این موضوع اطلاع داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nava_1986ir نمایش پست ها
    تا جایی که من میدونم اسکات ورکت به مدت کمتر از یکسال پرشون نامبر نمیده. یعنی یکی از بچه ها که اقامتش 11ماهه بود، نتونست پرشون نامبر بگیره.بهتره با خودتون نقدی بیارید.
    و اینکه اصلا نگران نباشید. فقط در فرودگاه سوئد مبلغ پول نقد همراهتون رو اگر بالای 80هزار کرونه دیکلر کنید. یه فرمه که پرکردنش چند دقیقه بیشتر وقتتون رو نمیگیره ولی واقعا دیگه با خیال راحت
    کارهای مالیتون انجام میشه. و گرنه برای هر اقدام مالی، باید کلی جواب پس بدید که درامد دارید یا نه. اگه ندارید پس این حجم پول از کجا اومده.. ایا مالیاتشو دادید یا نهو.....

یک سوال کلی،
    اگر اینحوری باشه که حساب بانکی باز کردن 2 ماه طول بکشه، من که اونجا حقوق دارم توی اون دوماه چی میشه؟؟؟
    یعنی نمی تونم حقوق بگیرم؟
    ممنون از پاسخ تون

سلام به همه دوستان
    بالاخره جواب درخواست من اومد و با در خواستم موافقت شده. من رفتم سفارت و حضوری درخواست داده بودم.
    تاریخ درخواست: 08/03/2016
    تاریخ جواب: 27/05/2016

سلام. اره همینجوره, منم واسه فرصت مطالعاتی دارم میرم جواب در خواستم هم اومده. برو سفارت بگو کار مطالعاتی دارم همون روز بهت نوبت میدن. فقط حتما همه مدارک رو با خودت ببر که درخواستت ریجکت نشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط shook نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام برای فرصت مطالعاتی برم سوئد. به من گفتن اگر موقع تحویل حضوری ذکر کنم که researcher هستم کارم زودتر راه میفته. آیا کسی در مورد صحت این موضوع اطلاع داره؟
    سلام. اره همینجوره, منم واسه فرصت مطالعاتی دارم میرم جواب در خواستم هم اومده. برو سفارت بگو کار مطالعاتی دارم همون روز بهت نوبت میدن. فقط حتما همه مدارک رو با خودت ببر که درخواستت ریجکت نشه.

Junior Member

سلام ببخشید چطور پول رو انلاین پرداخت کردید؟ میشه راهنمایی کنید؟

Junior Member

سلام به همه
    من میخوام ویزای مطالعاتی سوئد بگیرم 3 ماه هم وقت دارم. میخوام انلاین این کارو بکنم. دو تا سوال داشتم: یکی اینکه چطور میتونم پول رو آنلاین پرداخت کنم؟ ویزا یا مستر کارت ندارم. کسی هست پرداخت کرده باشه؟ نمیخوام از پاسارگاد اقدام کنم. ویزای من کار و طمالعه هست 6 ماهه سیستم پس از پرداخت بهم نوبت میده. پس نمیتونتم از بانک پرداخت کنم. دوم اینکه ویزاهای 6 ماهه معمولا کی آماده میشه؟
    ممنونم

Junior Member

سلام خیلی تبریک میگم و خیلی ممنونم که اومدید و به ما هم اطلاع دادید تا دلگرم شیم.
    بیست و هفت می براتون تو سایت زده تصمیم گیری شده یا رفتید از سفارت و کارت اقامتتون رو گرفتید؟
    ظاهرا شما برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه دارید میرید. درسته؟
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط milad653279 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    بالاخره جواب درخواست من اومد و با در خواستم موافقت شده. من رفتم سفارت و حضوری درخواست داده بودم.
    تاریخ درخواست: 08/03/2016
    تاریخ جواب: 27/05/2016
    ویرایش توسط Hamedhhh : May 27th, 2016 در ساعت 07:51 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)