صفحه 1 از 441 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

پیش فرض بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

تطلاعاتي راجع به ويزاي سوئد و همچنين يه لينك كه توضيحاتي راجع به مدارك مورد نياز داده:
    http://dailymemoir.blogspot.com/2005/05/blog-post.html
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

کسانی که برای ویزای سوئد اقدام کردند لطفاً جواب بدن:

آیا برای تحویل دادن مدارک صبح زود آدم باید بره صف وایسه؟
    سایت سفارت سوئد مدارک خیلی کمی رو ذکر کرده برای گرفتن ویزا، آیا مدرکی هست که توی سایت نزده باشن ولی لازمه که ارائه بشه؟
    اگه حضوراً به سفارت مراجعه کنیم (مثل سفارت کانادا) اطلاعات بیشتر رو می شه روی کاغذ دریافت کرد؟
    مصاحبه صورت می گیره؟
    واکسیناسیون یا معاینات پزشکی داره؟
    نیازی به نشون دادن Social Ties به ایران هست؟
    چند وقته جواب می دن؟
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

من يه لينك دادم واسه مدارك لازم سفارت سوئد.يكم قديميه ولي حساب كار دستت مياد.
    http://dailymemoir.blogspot.com/2005/05/blog-post.html
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

نکته تکراری : دو قطعه عکس پاسپورت 4*6روتوش نشده رو باید فقط تو عکاسی صاحبقرانیه گرفته باشی . فقط 20دقیقه وقتتو می گیره کنار سفارته .

اگر به سفارت بری لیست مدارک لازم را چاپ شده روی کاغذ با فرم ها ی لازم بهت می دهند ... فکر می کنم باید صبر کرد تا جواب قطعی بیاد .

http://www.migrationsverket.se/engli...blanketter.jsp

فرم دانشجویی رو دانلود کن . کانورت کن به ورد . تایپ کن و پرینت بگیر .

اطلاعات تکمیلی رو هم ببین .

http://www.migrationsverket.se/engli.../estuduniv.jsp

نقل قول نوشته اصلی توسط Amsal
    نکته تکراری : دو قطعه عکس پاسپورت 4*6روتوش نشده رو باید فقط تو عکاسی صاحبقرانیه گرفته باشی . فقط 20دقیقه وقتتو می گیره کنار سفارته .
    ماجرای این عکاسی چیه؟
    باید!!!!!!!
    معنی نمیده که سفارت سوئد عکس گرفتن رو محدود به یک عکاسی کنه!!!

من خودم از آقایونی که دم سفارت بودن پرسیدم .درسته سفارت احتمالا محدود نکرده ولی چون بقیه عکاسی ممکن ندونن چطور عکس برای سفارت سوئد بگیرن اونجا رو توصیه کرده آخه یه کمی عکسش یه طوریه . این احتمال هم هست که مال جاهای دیگه رو قبول کنه ولی بشرطی که مثل اونی باشه که سفارت می خواد.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط Amsal
    من خودم از آقایونی که دم سفارت بودن پرسیدم .درسته سفارت احتمالا محدود نکرده ولی چون بقیه عکاسی ممکن ندونن چطور عکس برای سفارت سوئد بگیرن اونجا رو توصیه کرده آخه یه کمی عکسش یه طوریه . این احتمال هم هست که مال جاهای دیگه رو قبول کنه ولی بشرطی که مثل اونی باشه که سفارت می خواد.
    سلام

آدرس کامل و اسم اون عکاسی را میشه لطف کنید بگید؟
    Resigned Mod. <br />.

پاسداران شمالی _ پایین تر از سه راه اقدسیه _نبش تنگستان یکم _ پلاک 1 تلفن 22802710
    البته تابلوی بزرگی بالای ساختمونش داره و با سفارت سوئد هم 100 متر فاصله داره _ عکس برقی می گیره در عرض 20 دقیقه هم می ده . ( البته این برای راهنمایی بود و این عکاسی اصلا با من رابطه ای نداره بقیه عکاسی ببخشن)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)