صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

پاسداران شمالی _ پایین تر از سه راه اقدسیه _نبش تنگستان یکم _ پلاک 1 تلفن 22802710
    البته تابلوی بزرگی بالای ساختمونش داره و با سفارت سوئد هم 100 متر فاصله داره _ عکس برقی می گیره در عرض 20 دقیقه هم می ده . ( البته این برای راهنمایی بود و این عکاسی اصلا با من رابطه ای نداره بقیه عکاسی ببخشن)

Junior Member

دوستان عزيز سلام؛
    مي خواستم بدونم كه آيا مي شه همزمان واسه ويزاي تحصيلي دو كشور عضو شينگن اقدام كرد؟ مثلا چند ماه پيش واسه فرانسه اقدام كرده باشي و حالا كه Master سوئد هم پذيرفته شده باشي واسه سوئد هم اقدام كني چون وضعيت ويزاي فرانسه معلوم نيست...
    با سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehi نمایش پست ها
    دوستان عزيز سلام؛
    مي خواستم بدونم كه آيا مي شه همزمان واسه ويزاي تحصيلي دو كشور عضو شينگن اقدام كرد؟ مثلا چند ماه پيش واسه فرانسه اقدام كرده باشي و حالا كه Master سوئد هم پذيرفته شده باشي واسه سوئد هم اقدام كني چون وضعيت ويزاي فرانسه معلوم نيست...
    با سپاس
    برای بعضی از کشورهای عضو شنگن میشه . ولی در نهایت شما باید یکی رو کنسل کنید . از دو جا نمیتونید ویزا داشته باشید
    اگر اطلاعات بیشتری نیاز دارید پستهای قبلی رو حتما بخونید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram_khs نمایش پست ها
    برای بعضی از کشورهای عضو شنگن میشه . ولی در نهایت شما باید یکی رو کنسل کنید . از دو جا نمیتونید ویزا داشته باشید
    اگر اطلاعات بیشتری نیاز دارید پستهای قبلی رو حتما بخونید
    مرسی آقای پدرام
    من امروز زنگ زدم سفارت سوئد و سوال کردم ....گفتن می شه چون هنوز جواب قبلی نیومده....

Senior Member aida8404 آواتار ها

دوستان سفارت چه روزایی تعطیله؟ 5شنبه و جمعه مدارکو تحویل می گیرن؟ هنوزم باید از قبل وقت گرفت یا خلوته؟ مرسی

منظورتون تحویل اولیه مدارک هست یا تحویل پاسپورت برای چسبوندن ویزا داخل پاسپورت؟ در هر حال جمعه ها رو که مطمئنم تعطیله ... 5 شنبه ها هستن ولی نمی دونم مدارک تحویل می گیرن یا نه!
    برای تحویل پاسپورت و گرفتن ویزا نیازی نیست وقت بگیرید ... در مورد تحویل مدارک هم یکی دو هفته پیش که من رفتم خیلی خلوت بود و عملا هیشکی نبود ... همه هم سرشون گرم گرفتن ویزا بود ... فقط چند نفری برای ویزای توریستی مدارک آورده بودن تحویل بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط aida8404 نمایش پست ها
    دوستان سفارت چه روزایی تعطیله؟ 5شنبه و جمعه مدارکو تحویل می گیرن؟ هنوزم باید از قبل وقت گرفت یا خلوته؟ مرسی

Member mojedy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communication Systems - KTH

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_oo_oo نمایش پست ها
    منظورتون تحویل اولیه مدارک هست یا تحویل پاسپورت برای چسبوندن ویزا داخل پاسپورت؟ در هر حال جمعه ها رو که مطمئنم تعطیله ... 5 شنبه ها هستن ولی نمی دونم مدارک تحویل می گیرن یا نه!
    برای تحویل پاسپورت و گرفتن ویزا نیازی نیست وقت بگیرید ... در مورد تحویل مدارک هم یکی دو هفته پیش که من رفتم خیلی خلوت بود و عملا هیشکی نبود ... همه هم سرشون گرم گرفتن ویزا بود ... فقط چند نفری برای ویزای توریستی مدارک آورده بودن تحویل بدن
    من تلفنی پرسیدم گفتن یکشنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 12 ظهر پاسپورت برای ویزا تحویل میگیرن ..

Senior Member moeinian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی انرژی دانشگاه Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط mojedy نمایش پست ها
    من تلفنی پرسیدم گفتن یکشنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 12 ظهر پاسپورت برای ویزا تحویل میگیرن ..
    سلام

البته همون طور که قبلا هم گفتم من 11:45 رفتم صف بسته بودن نوبتم نشد! پس بهتره دوستان تا 11 اونجا باشن.
    از میان کسانی که برای دعای باران به بیابان می روند تنها کسانی ایمان دارند که با خود چتر همراه دارند.

*هیچ کجای دنیا وطنم ایران نمیشه.

Senior Member aida8404 آواتار ها

دوستان عزیز ممنون از پاسختون. منظورم تحویل اولیه مدارک هست نه تحویل پاسپورت. نتایج منو هفته اینده میزنن. چون الانم دیره می خوام تا نتیجه را گرفتم برم ولی نمی دونم کی می تونم برم. اگه می شه بگید 5 شنبه مدارک می گیرن؟ اصلا کی باید برم؟ وقت قبلی لازمه بگیرم؟ مرسی دوستان

ApplyAbroad Hero shp_com آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط aida8404 نمایش پست ها
    دوستان عزیز ممنون از پاسختون. منظورم تحویل اولیه مدارک هست نه تحویل پاسپورت. نتایج منو هفته اینده میزنن. چون الانم دیره می خوام تا نتیجه را گرفتم برم ولی نمی دونم کی می تونم برم. اگه می شه بگید 5 شنبه مدارک می گیرن؟ اصلا کی باید برم؟ وقت قبلی لازمه بگیرم؟ مرسی دوستان
    فکر می کنم بهتر باشه که یا زنگ بزنید یا این که شخصا برید سوال کنید. فکر نکنم دیگه جمعیت زیادی باشن.
    اگر برای پاییز 2010 سوئد اپلای کردید، لطفا در این نظرسنجی شرکت کنید.
    در صورتی که نتیجه ی ویزای سوئدتون اومده، لطفا به اینجا مراجعه کنید.
    به امید خبر های خوب

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)