صفحه 418 از 441 نخستنخست ... 318368408409410411412413414415416417418419420421422423424425426427428 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,171 تا 4,180 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط dexter_abg نمایش پست ها
    ویزای دانشجویی خودشون وقت میدن تقویم شامل حال دانشجوها نمی شه، همه مدارک باید مهر دادگستری و مهر وزارت خارجه بخوره در غیر اینصورت اعتباری نداره به غیر از نامه تمکن مالی که خودش انگلیسی هست .
    مطمئنید که مهر دادگستری و امور خارجه رو می خواد؟ آخه من عکس این مطلب رو شنیده بودم. از کجا شما اینو فهمیدید؟

Junior Member

من یک ساله در اروپا هستم و از بانک های انیجا صورت حساب بالای میلیاردی دارم
    سریعترین روش برای ویزا سوعد چیه و چه مدارکی می خواد؟

Junior Member

سلام دوستان
    میشه لطفا من رو راهنمایی کنید
    من بزای فرصت مطالعاتی 6ماهه از سوئد دعوت نامه دارم
    1-برای گرفتن ویزا چه مراحلی رو باید طی کنم؟ اصولاً چه مدت زمان می بره؟

2-برای اینکه بتونم همسر و فرزندم رو همراه خودم ببرم بهترین کار برای گرفتن ویزا چیه؟
    3- اصلا شدنیه این دو نفر رو ببرم؟ اصلا ویزا می دن؟

دوستان عذر میخوام، من یک پستداک در استکهلم آفر دارم و یه ماهه درخواست ویزا دادم. بعد از decision making اگه جواب مثبت باشه، سفارت برای صدور کارت اقامت یکساله پاسپورت منو نگه میداره؟؟؟؟؟؟ خیلی ممنون

Junior Member

سلام
    شرایط ویزای همراه سوئد به چه صورتیه؟ من برای مستر اقدام کردم ،‌میخوام بدونم همسرم باید چطوری برای ویزا اقدام کنه؟

سلام دوستان
    اگر کسی چند سال پیش از سوئد ویزای تحصیلی گرفته باشه و مدرکش رو از سوئد دریافت کرده باشه و الان بخواد دوباره برای ویزای تحصیلی اقدام کنه در سایت مهاجرت به عنوان تمدید ویزا محسوب می شه یا ویزای بار اول؟
    چون personnummer ، شماره هویت ، رو قبلا دریافت کرده برای همین برام سوال است.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farazinux نمایش پست ها
    سلام
    شرایط ویزای همراه سوئد به چه صورتیه؟ من برای مستر اقدام کردم ،‌میخوام بدونم همسرم باید چطوری برای ویزا اقدام کنه؟
    با سلام
    اگر موفق به گرفتن پذیرش از دانشگاه شدید، همسرتون هم می تونن به عنوان همراه، همزمان با شما برای دریافت اقامت اقدام کنند. هر چند بعدا هم به صورت مستقل می تونن اقدام کنن برای پیوستن به شما که البته هم پروسه اش طولانی تره و هم هزینه اش بیشتر.
    توصیه می کنم همزمان با شما به عنوان همراه اقدام کنن.
    موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sweden in process نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر کسی چند سال پیش از سوئد ویزای تحصیلی گرفته باشه و مدرکش رو از سوئد دریافت کرده باشه و الان بخواد دوباره برای ویزای تحصیلی اقدام کنه در سایت مهاجرت به عنوان تمدید ویزا محسوب می شه یا ویزای بار اول؟
    چون personnummer ، شماره هویت ، رو قبلا دریافت کرده برای همین برام سوال است.
    سلام
    بله، به عنوان درخواست جدبد بررسی خواهد شد. البته در حین پروسه از شما پرسیده می شه که آیا قبلا در
    سوئد زندگی کردید و آیا personnummer دارید یا خیر. اگر پاسختون مثبت باشه، اقامت قبلی تون هم مورد بررسی قرار می گیره و منشا اثر خواهد بود.
    با سپاس
    موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان
    من منتظر ويزاي كانادا هستم ولي چون خيلي طول كشيده و امكان داره ريجكت بشم يا اينكه پوزيشنو از دست بدم، ميخوام براي ويزاي سوئدم اقدام كنم.
    اينجوري كه من متوجه شدم براي گرفتن ويزا بايد يك چهارم شهريه دانشگاه رو پرداخت كني كه نامه پذيرشت بياد و بتوني براي ويزا اقدام كني.
    حالا سوال من اينه كه اگه پولو پرداخت كني و بعدا ويزاتم بياد ولي نخواي كه بري، ميتوني پولو ازشون پس بگيري يا اينكه چون ويزا آومده و خودت نرفتي پول سوخت ميشه؟
    ممنون از پاسخ دوستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط F_rahimi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من منتظر ويزاي كانادا هستم ولي چون خيلي طول كشيده و امكان داره ريجكت بشم يا اينكه پوزيشنو از دست بدم، ميخوام براي ويزاي سوئدم اقدام كنم.
    اينجوري كه من متوجه شدم براي گرفتن ويزا بايد يك چهارم شهريه دانشگاه رو پرداخت كني كه نامه پذيرشت بياد و بتوني براي ويزا اقدام كني.
    حالا سوال من اينه كه اگه پولو پرداخت كني و بعدا ويزاتم بياد ولي نخواي كه بري، ميتوني پولو ازشون پس بگيري يا اينكه چون ويزا آومده و خودت نرفتي پول سوخت ميشه؟
    ممنون از پاسخ دوستان
    معمولش اینه که پرداختها توی سوئد ،یه مدت زمان برای پشیمان شدن داره یا حق پشیمانی داره بنام ångrarrätt ،مثلا دو هفته،،یا یک ماه برای ثبت نامها و خدمات شون ،اگه کسی پشیمون بشه پول رو بهمون حسابی که اومده برمی گردونن و این مدت زمان رو توی شرایط ثبت نام می نویسه،

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)