صفحه 441 از 441 نخستنخست ... 341391431432433434435436437438439440441
نمایش نتایج: از شماره 4,401 تا 4,407 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

(تجربه ی گرفتن کارت UT‌از سفارت به روش ژاپنی)
    باید برای گرفتن کارت از قبل از سایت مهاجرت وقت بگیرید. اگه وقت خاصی رو میخاید حتما ذکر کنید توی کادر اطلاعات اضافه. من بهشون گفتن این دو تاریخ ددلاین دانشگاه دارم و تهران زندگی نمیکنم ایا میشه قبل یا بعد این دو تاریخ باشه. دمشون گرم بعد ددلاین وقت رو دادند. ساعت 2 بعد از ظهر وقت گرفتن کارتم بود. از ساعت 8 صبح رفتم سفارت. از شهرستان می اومدم و چاره ای نبود. تا ساعت دو نگهبان محترم سفارت ما رو نگه داشت. ساعت دو پاسپورتمو گرفت و اون ایمیل سفارت رو که گفته بودند پرینت کنید رو نمیخاست. ساعت 2:06 دقیقه نامه کارت رو دادند.
    حالا یه نکته ی مهم در مورد نگهبان سفارت. من بایومتریک ساعت 11 وقت داشتم ساعت 10 گذاشتند برن تو. برعکس وقتی که کارت رو میخاستم بگیرم نگهبان نمیذاشت.
    اینجا نگهبان وقتی که بایومتریک گرفتم با موقعی که کارت رو گرفتم فرق داشت. اگه رفتید سفارت و نگهبان سفارت کراوات زده و یه خرده مسنه بدونید به کیس نامناسب خوردید. نگهبان بایومتریک یه اقای 40 ساله اینا بودند و مثل بقیه ما لباس پوشیده بودند. ایشون همون باحال سفارته.
    I am still here. I am alive.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    (تجربه ی گرفتن کارت UT‌از سفارت به روش ژاپنی)
    باید برای گرفتن کارت از قبل از سایت مهاجرت وقت بگیرید. اگه وقت خاصی رو میخاید حتما ذکر کنید توی کادر اطلاعات اضافه. من بهشون گفتن این دو تاریخ ددلاین دانشگاه دارم و تهران زندگی نمیکنم ایا میشه قبل یا بعد این دو تاریخ باشه. دمشون گرم بعد ددلاین وقت رو دادند. ساعت 2 بعد از ظهر وقت گرفتن کارتم بود. از ساعت 8 صبح رفتم سفارت. از شهرستان می اومدم و چاره ای نبود. تا ساعت دو نگهبان محترم سفارت ما رو نگه داشت. ساعت دو پاسپورتمو گرفت و اون ایمیل سفارت رو که گفته بودند پرینت کنید رو نمیخاست. ساعت 2:06 دقیقه نامه کارت رو دادند.
    حالا یه نکته ی مهم در مورد نگهبان سفارت. من بایومتریک ساعت 11 وقت داشتم ساعت 10 گذاشتند برن تو. برعکس وقتی که کارت رو میخاستم بگیرم نگهبان نمیذاشت.
    اینجا نگهبان وقتی که بایومتریک گرفتم با موقعی که کارت رو گرفتم فرق داشت. اگه رفتید سفارت و نگهبان سفارت کراوات زده و یه خرده مسنه بدونید به کیس نامناسب خوردید. نگهبان بایومتریک یه اقای 40 ساله اینا بودند و مثل بقیه ما لباس پوشیده بودند. ایشون همون باحال سفارته.

سلام گفته بودید زمان انگشت نگاری تون ۷ سپتامبر بود، چقدر طول کشید که کارت آماده شه؟ به من گفتن که ۳ تا ۶ هفته (به طور میانگین ۴ ) ممکنه طول بکشه، می خواستم ببینم برای شما بیشتر از این زمان طول کشید؟

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط it1390 نمایش پست ها

سلام گفته بودید زمان انگشت نگاری تون ۷ سپتامبر بود، چقدر طول کشید که کارت آماده شه؟ به من گفتن که ۳ تا ۶ هفته (به طور میانگین ۴ ) ممکنه طول بکشه، می خواستم ببینم برای شما بیشتر از این زمان طول کشید؟

والا من همون سه هفته شد. ایشالله مال شما هم بیاد

Junior Member

والا من همون سه هفته شد. ایشالله مال شما هم بیاد
    ممنون، طبق گفته ی سفارت ۱۰ روز بعد از انگشت نگاری کارت از سوئد ارسال شده، ولی گویا چون همزمان شده با تعطیلات سال نو، هنوز به سفارت نرسیده ...

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط it1390 نمایش پست ها
    ممنون، طبق گفته ی سفارت ۱۰ روز بعد از انگشت نگاری کارت از سوئد ارسال شده، ولی گویا چون همزمان شده با تعطیلات سال نو، هنوز به سفارت نرسیده ...
    خوبه پس. حتما پیگیری کنید. گاهی کارت میرسه ولی سفارت ایمیل نمیزنه. شما حتما هم با ایمیل هم تلفن پیگیری کنید.

Junior Member

منم وقت بایو گرفتم برای ۷ سپتامبر. گویا تا اخر سال میلادی ۲۰۲۰ وقت مصاحبه ها (بایو نه) رو کنسل کردند.
    سلام، امیدوارم همواره سلامت و موفق باشید. میشه بفرمایید برای چه رشته ای و از کدوم دانشگاه اقدام کردید؟

سلام، سفارت سوئد الان وقت فوری ارائه میده؟ اگر بله، معمولا در په بازه زمانیه و هزینه اش چقدره؟ برای شرکت در یک کنفرانس می خواستم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)