صفحه 102 از 441 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط Armada نمایش پست ها
    سلام. من هم سؤال مشابهی داشتم. میخوام خودم اول تنهایی برم تا ترتیب محل اقامت و... رو بدم بعد همسرم بیاد سوئد. اول اینکه الان باید فرم Co-applicants و فیش بانکی برای همراهان هم تحویل بدم یا نه؟ دوم اینکه من و همسرم پاسپورتمون مشترکه. واسه گرفتن ویزا در اینجا دچار مشکل نمیشه ایشون؟
    مثل اينكه هيچكي نيست به سوال ما جواب بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinian نمایش پست ها
    چرا فروم رو نمی خونید دو.ست عزیز؟! فرضا جواب این سوال رو گرفتی بازم باید فروم رو بخونی تا سوالهای دیگه برات پیش نیاد.

آره انشا الله میدن. مدارکت کامل باشه با هم بلیط میگیرید میرید.
    قربونت برم رفیق،خوب این فروم صد و خرده ای صفحه ست..من دو روزه شروع کردم هنوز تموم نشده...با سرچ هم که شکر خدا دویست و بیست و سه تا لینک میاد یکی از یکی بهتر!اگه شما خوندی یه زحمتی بکش و لینکش رو اینجا بذار یا اگه حوصله داشتی جوابشو بگو که سئوال منم هست. من و خانمم دو سالی هست خارج از ایرانیم و الان من که پذیرش گرفتم میخوام بدونم برای ویزای خانمم مشکلی پیش نمیاد و میتونه با من بیاد یا نع...همزمان یا اینکه با فاصله زمانی...

Senior Member moeinian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی انرژی دانشگاه Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط floretty نمایش پست ها
    اینکه تو صفحه studera نوشته : Please remember to bring your original documents of your Bachelor's and/or Master's diploma and the original transcript. یعنی باید اصل مدرک رو ببریم سفارت یا ببریم خود دانشگاه؟
    اگه سفارت اصل دانشنامه رو میخواد آیا باید ترجمه مدرک رو هم ببریم ؟

انشا الله ویزاتون که اومد و خواستید برید یادتون باشه این مدارک رو برای ثبت نام ببرید. سفارت نمی خواد
    از میان کسانی که برای دعای باران به بیابان می روند تنها کسانی ایمان دارند که با خود چتر همراه دارند.

*هیچ کجای دنیا وطنم ایران نمیشه.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط brown horse نمایش پست ها
    مثل اينكه هيچكي نيست به سوال ما جواب بده.
    چرا هست. یه کم صبر کنید!

فرم ها رو با هم تحویل بدید. اگه پاسپورتتون مشترکه مشکلی پیش نمیاد. می تونید یک سال خودتون برید سال دوم همسرتون رو ببرید!(مشکوکه ها!-شوخی کردم). چون برای هر سال باید درخواست ویزا بدید ،سال دوم که خواستید درخواست بدید با همسرتون بدید.
    از میان کسانی که برای دعای باران به بیابان می روند تنها کسانی ایمان دارند که با خود چتر همراه دارند.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط narimanh نمایش پست ها
    قربونت برم رفیق،خوب این فروم صد و خرده ای صفحه ست..من دو روزه شروع کردم هنوز تموم نشده...با سرچ هم که شکر خدا دویست و بیست و سه تا لینک میاد یکی از یکی بهتر!اگه شما خوندی یه زحمتی بکش و لینکش رو اینجا بذار یا اگه حوصله داشتی جوابشو بگو که سئوال منم هست. من و خانمم دو سالی هست خارج از ایرانیم و الان من که پذیرش گرفتم میخوام بدونم برای ویزای خانمم مشکلی پیش نمیاد و میتونه با من بیاد یا نع...همزمان یا اینکه با فاصله زمانی...

سلام!

حالا اگه مشکلی پیش بیاد نمی بریش؟! نه مشکلی نیست. شما 2 تا فرم رو با هم پر کنید و تحویل سفارت بدید. هم می تونید الان با هم برید. هم می تونید سال دوم که درخواست می دید برای ایشون هم درخواست بدید.

رشته و دانشگاه

قابل توجه دوستانی که مثل خود بنده متاهل تشریف دارند.

این لینک که یکی از دوستان ما پارسال زحمتش رو کشیدن جواب کامل تمام سوالاتون هست.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post126542

پست شماره 791

موفق باشید

Junior Member

خوب اگر همسرم موندن ایران و 6-7 ماه بعد خواستن بیان مشکلی پیش نمیاد؟ من باید تو سوئد درخواست ویزا برای ایشون بدم یا خودشون باید از ایران اقدام کنن؟ در ضمن وقتی پاسپورتمون مشترکه و بالطبع پیش من تو سوئد خواهد بود، همسرم چطور ویزا دریافت کنه؟

Junior Member

خوب ما خرمون از پل اول گذشت ( ایشالا که گوش شیطون کر سر پل بعدی لنگر نندازه ) امروز من مدارکم رو کامل تحویل دادم سفارت . اولا که برای اون دوستانی که اطلاع ندارن بگم که خوب وقتی سفارت رفتین یک جماعت انبوهی هستن که سمت راست در پشت میله ها صف کشیدن که شماره بگیرن . شما به اونا کاری نداشته باشین . برای اولین بار میتونین حال کنین و بدون صف برین کارتونو راه بندازین P:
    سفارت مثل اینکه از این هفته ساعت کارشو تا ساعت 4 کرده پس نگران نباشید . یه نفر هست که تو یه اتاق جدا فقط به کار دانشجوها میرسه و هر چند وقت یه بار صدا میکنن دانشجویی اگه کسی هست بیاد . حالا امروز که با کمال تعجب خیلی نبودیم . مجموعا شاید 8 9 نفر بودن که مدارکشون کامل بود برای تو رفتن اما قاعدتا هر چی زمان بگذره شلوغتر و شلوغتر میشه بنابراین احتمال زیاد از فردا دانشجوها باید اونجا یه لیستی تهیه کنن با توجه به اینکه کی زودتر اومده که خودشون نوبت تو رفتن رو رعایت کنن . بنابراین خوب بهتره که صبح زود برین که خوب علافیتون کمتره ( البته امروزم رو کاغذ اسم نوشته بودن ولی عملا مهم نبود چون تعداد کم بود ) . اما مدارکتون رو کامل کامل کنین بعد برین . من یه بار دیگه برای تاکید مدارک لازم که اونجا ازتون میخوان رو بگم :

1) فرم 105031 (یه تاپیک مخصوص در این رابطه هست . فرم pdf رو دانلود کنین و داخل همون تکمیل کنین و دو تا پرینت ازش بگیرین )
    2) Notification_of_selection_results که استودرا به صورت pdf تو پروفایلتون گذاشته دو نسخه ازش پرینت بگیرین
    3) از هفت صفحه اول پاسپورت و تمامی صفحاتی که مهر یا ویزا توش خورده دو سری کپی بگیرین
    4) مبلغ 140000 تومن به حساب سپهر شماره ی 0200317741000 بنام سفارت سوئد و یه کپی از رسیدش ( به همراه اصل )
    5) گواهی حساب بانکی به نام خودتون ( این دقیقا چیزیه که تو خود سایت سفارت نوشته ) . برای اطلاع بیشتر میتونین پست من در مورد BS رو در تاپیک مربوط به bank statement بخونین
    6) دو قطعه عکس 6x4 . اگه میخواین روزه شکدار نباشه برین همون صاحبقرانیه که نزدیک اونجاست عکستون رو بگیرن . تابستون پارسال که من برای توریستی اقدام کردم سر همین قضیه ی عکس یه روز کارم عقب افتاد .

برای کسایی که masters قبول شدن بیمه هم نیاز نیست
    دو سری کنین مدارکتونو . اصل و کپی . دو تا عکستو بذارین خود خانومه منگنه میکنه جای مربوطه . کپی فیش رو تو سری کپی بذارین و اصلشو به سری اصل منگنه کنین . واسلام

رشته و دانشگاه

خوب اگر همسرم موندن ایران و 6-7 ماه بعد خواستن بیان مشکلی پیش نمیاد؟ من باید تو سوئد درخواست ویزا برای ایشون بدم یا خودشون باید از ایران اقدام کنن؟ در ضمن وقتی پاسپورتمون مشترکه و بالطبع پیش من تو سوئد خواهد بود، همسرم چطور ویزا دریافت کنه؟
    همین الان برای ایشون اقدام کنید ویزاشون رو بگیرید. از چی می ترسید؟ فوقش ویزای ایشون رد می شه. کاری به ویزای شما نداره. بعد از اینکه براشون ویزا گرفتید می تونن 7 ماه بمونن ایران بعد اینکه شما اونجا خونه مونه رو ردیف کردید و با جو آشنا شدید ببریدش(همون کاری که من می خوام بکنم). مشکلی نیست.

البته حواستون باشه باید براشون پاسپورت جدا بگیرید.
    ویرایش توسط moeinian : May 9th, 2010 در ساعت 07:48 PM

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

برید یک پاس جدا بگیرید و برای هر دو تقاضای ویزا کنید.
    ایشون هر وقت دلش خواست بیاد.
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)